Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Komik mi? Her şeye böyle yaklaşırsan banlanman normal. Kim bilir Usain'e ne dedin de seni banladı.
Adam multi açmış ondan banlandı.

Reaksiyon puanı
7,999
arkadaşın mesajı kışkırtıcı, ancak moderatörün mesajı da normal değil
"gece gece asabımı bozma" ne demek tam olarak

bunu birine söylersen o da sana "bozulursa ne olur" diye sorar haliyle
moderatör alenen tehtid etmiş
üyelere karşı daha saygılı olunması gerekmez mi ?
moderatörler rahatça üyeleri tehtid edebiliyor mı ?

insanlara biraz yetki verilince hemen gücün etkisi altına giriyorlar, kendilerini yukarıda görüyorlar.
biriyle yüz yüze konuşuyor olsan "gece gece asabımı bozma" demek çok daha zor olur zannımca.
belki iğneği kendimize çuvaldızı başkasına batırmak gerekir diye düşünüyorum.
Aynen öyle. Yetkisi nedeniyle bu tarz ithamalarda bulunuyor. Ben mesela Apple konusunda hafif bi hararetlenme yaşadığımda sözlü uyarı almıştım. Moderatörler demek ki istediği gibi konuşabiliyor.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Komik mi? Her şeye böyle yaklaşırsan banlanman normal. Kim bilir Usain'e ne dedin de seni banladı.
Adam multi açmış ondan banlandı.
Hayır yanlış anladınız usain ile birşey konuşmadım sadece o bana banlandın diye mesaj attı bende aferin dedim şaka amaçlı oda beni tehdit edip gece gece asabimi bozma dedi bende napcam dedim şaka amaçlı sakinliğimi koruyup ve banlandım.Sizce adaletli birşey mi?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Benim eski hesabımı neden banladınız bana küfür,hakaret eden adamı banlamıyorsunuz beni banlıyorsunuz nerde hak,hukuk,adalet??
chrome_RGPXwNR9Gp.png

chrome_dDh2FGM6ac.png

Sanırım açıkça ortada..

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Aynen öyle. Yetkisi nedeniyle bu tarz ithamalarda bulunuyor. Ben mesela Apple konusunda hafif bi hararetlenme yaşadığımda sözlü uyarı almıştım. Moderatörler demek ki istediği gibi konuşabiliyor.
Yönetim yanlısı değilim ama çok yükleniyorsunuz moderatör arkadaşlarımıza. Konu sahibi bildiğin alay etmiş (kendisi şaka diyor bu doğru ama şaka olduğunu bilmeyen biri böyle görüyor) Usain'le. Sonra bir de napacan demiş. Ve ne yapacağını görmüş.

Reaksiyon puanı
7,999
Yönetim yanlısı değilim ama çok yükleniyorsunuz moderatör arkadaşlarımıza. Konu sahibi bildiğin alay etmiş (kendisi şaka diyor bu doğru ama şaka olduğunu bilmeyen biri böyle görüyor) Usain'le. Sonra bir de napacan demiş. Ve ne yapacağını görmüş.
Moderatör arkadaşlara değil Usain'e sadece. Diğer yönetim ekibi ile hiçbir sorunum yok. Hepsi adaletli ve kararları yerinde. Fakat Usain çoğu konuda ve profilde egoist davranıyor. Ben yönetim ile iletişime geçecektim , hazır konu açılmış bir sürü şikayette varken bende görüşümü belirttim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hayır yanlış anladınız usain ile birşey konuşmadım sadece o bana banlandın diye mesaj attı bende aferin dedim şaka amaçlı oda beni tehdit edip gece gece asabimi bozma dedi bende napcam dedim şaka amaçlı sakinliğimi koruyup ve banlandım.Sizce adaletli birşey mi?
Tam olarak anlamadım. Banlandın ve bir daha mı banlandın aynı anda?

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Pardon da benim dediğim şeyi personellerin arkadaşları dışarda orda burda onlara söylüyor ve farkında iseniz o beni tehdit ediyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Moderatör arkadaşlara değil Usain'e sadece. Diğer yönetim ekibi ile hiçbir sorunum yok. Hepsi adaletli ve kararları yerinde. Fakat Usain çoğu konuda ve profilde egoist davranıyor. Ben yönetim ile iletişime geçecektim , hazır konu açılmış bir sürü şikayette varken bende görüşümü belirttim.
Benim hiçbiriyle sorunum yok Usain ile de. Çok yardımı dokunmuştu bana.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Personel dediğiniz kim oluyor? Tehdit olması doğru ama sinirlendirmişsiniz moderatörü.
Sinirlendirmek pardon ama adam gelmiş beni tehdit ediyor ben yerimde kum torbası gibi oturuyorum ben ona napcam diyorum o kusura bakmayın ama şutluyor.
Tehdit doğru mu? Yetki sahibi olsun veya olmasın forumda kim tehdit etme hakkına sahip? Siz ciddi misiniz ya?
Hepsi böyle davranıyor ben burda birisine gel buraya yada sinirimi bozma dersem herkesin sesi çıkıyor personel bize deyince herkes diyor personel Haklı.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Usain bu konuya neden gelmiyor gelsin kendini savunsun

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar.Ben geçenlerde başka bir arkadaş ile tartıştığımdan dolayı ban yedim.Ardından banım açılınca foruma geri döndüm.Sonra bir mesaj vardı ban yediniz diye gülücük attım.Adam sinirimi bozma dedi.Şaka anlamıyla yine güldüm.Adam gitti bir hafta ban attı.

Nerde bu işin adaleti? Ss isteyen varsa atarım.

Ve eğer son görülmem 2 saat önce ise bilinki ban yemişimdir bu konuyu açtığım için :)
Pki ben neden banlandım ben neden ban yediğimi bile bilmiyorum 1 hafta öncede ben ban yedim

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Burda kanıt denilen şey 3 mesaj içeren ss ve bu ss de hiç usain canım istediği için seni banlıyorum vs demiyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Özetler misiniz? 5 sayfa okumayayım.
Hocam şöyle: Konu sahibi biriyle tartıştığı için ban yemiş. Siz de özelden mesaj atmışsınız ban yedin diye. Sonra bu arkadaş size gülücüklü mesaj atmış siz de gece gece asabımı bozma demişsiniz. Arkadaş napacan diyince banlamışsınız. Haksız banladığını iddia ediyor.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Gecenin bir yarısı "aferin, naparsın?" diye dalga geçersen ban yemenden normal bir şey yok.

Bu konu niye 5 sayfa olmuş anlayamadım.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Gecenin bir yarısı "aferin, naparsın?" diye dalga geçersen ban yemenden normal bir şey yok.

Bu konu niye 5 sayfa olmuş anlayamadım.
Ban yemem hiçte normal değil.Ben burda sana şaka amaçlı Aferin diyorum sen beni tehdit ediyorsun.Moderatör olman buranın reisi olduğun anlamına gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar