Forumda siyaset konusunu bitiriyorum , adil bir davranış sergilenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Forumda uzun zamandır açtığım siyaset konularını açmama kararı aldım , nedeni ise çok açık.

2-3 üye var herşeyi yazıyorlar kaç gündür kaç kere şikayet etmeme rağmen bir yaptırım almıyorlar.

Bugün bir üye bana ağır bir iftira'da bulundu yine şikayet ettim ama baktım ben ceza almışım :)

Forumda bazı yetkililer bu arkadaşları koruduğuna %100 eminim , bu işler böyle olmaz gençler ayıp sizin yaptığınız.

Bakın bu konuya siyaset karıştırmayın , sadece gördükleri mi söylüyorum ama yazık forum sahibinin bunları görmesi gerekiyor , 2-3 kişiyi koruyor yetkili arkadaş veya yetkililer.

Sardaukar ve ben aktif konu açıyoruz ama karşımızda 5-10 kişi oluyor karşı taraf laf atsa bile ceza almıyor olan bize oluyor .

1-2 Kişinin hatrına forumdan ayrılmıyorum fakat bu forum böyle büyümez , adil bir davranış sergileyeceksiniz.

Adama ceza aldığım mesajı göster diyorum cevap vermiyor ,kaç gün ceza aldığımı bile yazmamış siyaset bölümüne.

Karşı tarafın hakaretini şikayet ediyorum gereken yapılmıştır diye mesaj geliyor ama adam hala yazıyor.

Bumu yani ?

Ayıp size

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
e normal torpili almışlar zırh gibi giymişler fırtına estiriyorlar, ceza alanda ben oluyorum

bu hikaye geldi aklıma direk

tahammül edemeyeceksiniz, hakaret edecekseniz, girmeyin kardeşim tutanmı var sizi ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Konularda ki tüm kavgayı , gerilimi yükseltmeyi başlatan fitili ateşleyen genellikle karşı taraf oluyor , aktif konu açtığımız için.

Ama bunlara bir yaptırım yok , kaç gündür dikkat ediyorum hep aynı kişiler.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
SDN Siyaset- Tıp Oynayan Üyeler ve Uçuşan Üyeler bu konuda yorumuna şahsi olarak hak versem de kurallar gereği ceza verdiğim çokça üyeler mevcut. Ne kadar doğru da olsa, yanlışta olsa kurallar var. Buna uyum sağlanması gerekiyor.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
SDN Siyaset- Tıp Oynayan Üyeler ve Uçuşan Üyeler bu konuda yorumuna şahsi olarak hak versem de kurallar gereği ceza verdiğim çokça üyeler mevcut. Ne kadar doğru da olsa, yanlışta olsa kurallar var. Buna uyum sağlanması gerekiyor.

Alıntı yaptığım için yasak olan sözcüğü maalesef fark etmemişim ,bu konuda kendim aldığım cezaya hak veriyorum.

Şikayet ettiğim kişinin de ceza alması adil olduğunu gösteriyor , bunun için de teşekkür ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Elimizden geldiğince ben dahil olmak üzere ekibimiz adil olmaya çalışıyoruz arkadaşlar, sizler adil olmadığımızı düşündüğünüzde açıkçası ben şaşırıyorum.. Acaba bir yerde yanlış mı yapıyoruz diye, ancak biz yönetim olarak doğru iş yaptığımızı düşünüyoruz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Elimizden geldiğince ben dahil olmak üzere ekibimiz adil olmaya çalışıyoruz arkadaşlar, sizler adil olmadığımızı düşündüğünüzde açıkçası ben şaşırıyorum.. Acaba bir yerde yanlış mı yapıyoruz diye, ancak biz yönetim olarak doğru iş yaptığımızı düşünüyoruz.

Hedef hep bizmişiz gibi hissediyoruz abicim :)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bence sdn gibi teknoloji forumunda siyaset olmamalı. İş kurumsallıktan çıkıyor çünkü. Siz gibi bazı kişiler işin cılkını çıkarıyor.
Benim hedefim gerçekten de siz ve yapamadığınız ayrıştırdığınız siyasetiniz. Makul insanlarla bile tartışamıyoruz. Keşke adam akıllı partilerin bilinçli kişileri gelse de çalışsa ama nafile. Buda bizim kaybımız, uğraştığım kişiler sizsiniz.

Şu bir gerçek bin defa konularınızı şikayet ettim, bin kişiye şikayet etmesi için mesaj attım. Açtığınız konuları cimere bile taşımayı düşünüyorum şahsen. Çünkü siyasetle hiçbir alakası olmayan birliği ve bütünlüğü zedeleyici konulardan, bu milletin inançlarını baltaladığınızı düşünerek. Siz nasıl sizi eleştirenler için ceza almıyor diye düşünüyorsanız bende sizin ceza almadığınızı düşünüyrum. Ne zaman girsem artık 3 - 5 başlık hep sizin. Salın artık forumu.

Bir ikincisi forumun kalitesi de size kalmış değil. Eleştrdiğim yönleri de var forumun ama siz gibi adamların ağzından çıkan torpilli kelimelerine uygun değil. Yönetimden özür dilemek zorundasınız bence!

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bence sdn gibi teknoloji forumunda siyaset olmamalı. İş kurumsallıktan çıkıyor çünkü. Siz gibi bazı kişiler işin cılkını çıkarıyor.
Benim hedefim gerçekten de siz ve yapamadığınız ayrıştırdığınız siyasetiniz. Makul insanlarla bile tartışamıyoruz. Keşke adam akıllı partilerin bilinçli kişileri gelse de çalışsa ama nafile. Buda bizim kaybımız, uğraştığım kişiler sizsiniz.

Şu bir gerçek bin defa konularınızı şikayet ettim, bin kişiye şikayet etmesi için mesaj attım. Açtığınız konuları cimere bile taşımayı düşünüyorum şahsen. Çünkü siyasetle hiçbir alakası olmayan birliği ve bütünlüğü zedeleyici konulardan, bu milletin inançlarını baltaladığınızı düşünerek. Siz nasıl sizi eleştirenler için ceza almıyor diye düşünüyorsanız bende sizin ceza almadığınızı düşünüyrum. Ne zaman girsem artık 3 - 5 başlık hep sizin. Salın artık forumu.

Bir ikincisi forumun kalitesi de size kalmış değil. Eleştrdiğim yönleri de var forumun ama siz gibi adamların ağzından çıkan torpilli kelimelerine uygun değil. Yönetimden özür dilemek zorundasınız bence!

Konuları ateşleyenlerden birisi de sizsiniz , bir de neler yazmışsınız :)

Konuları cimeremi taşıyacaksın haha güldürdün beni kardeşim ne diyeceksin :D

Konular sözcüden veya farklı kaynaklardan alınarak açılıyor, altında da paylaşıyoruz buna alıntı denir , siyaset konusu açtığımız için bizi cimere taşıyacakmış.

Burası özgür bir ülke olduğunu belirtmek isterim.

Konu açıp açmayacağımızı sana mı soracağız sen kimsin ki ? Yöneticiler oraya siyaset bölümü açmış ve bizde kurallara göre istediğimiz şekilde konu açabiliriz , bu seni kesinlikle ilgilendirmez.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bana kuralları dayatan foruma soracaksınız. Bana olduğunu iddaa etmedim. İddaa ettiğim olay taraflı olduğunuz, sürekli zarar verici konuşmalarınız.
Diyeceğim şey bana kalmış. Şikayetlerde yapboz gibidir. Yazdığın tüm yazılar sonuç olarak düzenlenemiyor sonrasında. Tek sıkıntı foruma kaydolurken t.c alınmaması. Alınmış olsa hem karşında birini bulursun hemde multi hesap şüphelerin aza indirgenmiş olur.

Sen benim milli değerlerime atıp tutarak zaten ateşlemiş oluyorsun fitili. Tam istediğinde bence bu fitne fesat. Bırak bombayı git.
Sözcüden banane ? Sözcüyü paylaşırsın tamam da kattığın yorumlar senin eserin. Forum olduğu gibi gerçek hayatta da özgürlüklerin de sınırı var. Taa ki ben ( forumdaki diğer size sallayanları saymıyorum )im değerlerime zarar veresiye kadar.

Yine sıkıntılı cevaplar verdiğinin de farkındayım. Ben sana başlık açamazsın demedim tekrar söylüyorum. Ama sen ordan girip "sen kimsin" e çekip tartışma yaratma odaklı yazılar yazıyorsun. İstediğin yerde dediğin gibi başlık açarsın ama benim değerlerime sallarsan bende sana sallarım. Yetkililerde görevini yapar olur biter. Öyle " yönetim torpilli" başlığı açmakla olmuyor o iş.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Kalbinin kırılmaması için benim konularıma yazmamanı tavsiye ediyorum bu saatten sonra

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903

Çok korktum

baskıyla tehtitle yıldıracakmısın bizi ?

beni hapse atsan ne olacak ben susacammı zannediyorsun ? attın bu korktu bir daha açmaz. Gerçektenmi ?

merak etme benim öyle ejder meyveli smoothiler yada beyaz çaylar içecek kadar gücüm yok sen beni tehtitle yıldırmaya çalışırsan ben daha fazla siyasi konu açarım

benim korkacak bir şeyim yok, ne hakaret ediyorum ne yalan bilgi paylaşıyorum nede suç işliyorum zira

bana ceza verseler bu haberleri yapan kişilerede ayrı ceza verirler, bir gazetede editöründen tut baskıcısına kadar onlarca hatta yüzlerce isim çalışıyor bana ceza vermeleri demek yüzlerce insana vermeleri demek, sence kamuoyu böyle şeye sessiz kalırmı ?

öğreneceksiniz, tahammül etmeyi, baskı kurmamayı öğreneceksiniz eninde sonunda,

sizin gibiler yüzünden insanlar kaçıyor, üniversite mezunları yurt dışında tuvalet temizlemek zorunda kalıyor, ülkemiz fikir hürriyeti konusunda sınıfta kalıyor

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Çok korktum

beni hapse atsan ne olacak ben susacammı zannediyorsun ? attın bu korktu bir daha açmaz. Gerçektenmi ?

merak etme benim öyle ejder meyveli smoothiler yada beyaz çaylar içecek kadar gücüm yok sen beni tehtitle yıldırmaya çalışırsan ben daha fazla siyasi konu açarım

benim korkacak bir şeyim yok, ne hakaret ediyorum ne yalan bilgi paylaşıyorum nede suç işliyorum zira

bana ceza verseler bu haberleri yapan kişilerede ayrı ceza verirler, bir gazetede editöründen tut baskıcısına kadar onlarca hatta yüzlerce isim çalışıyor bana ceza vermeleri demek yüzlerce insana vermeleri demek, sence kamuoyu böyle şeye sessiz kalırmı ?

sizin gibiler yüzünden insanlar kaçıyor, üniversite mezunları yurt dışında tuvalet temizlemek zorunda kalıyor, ülkemiz fikir hürriyeti konusunda sınıfta kalıyor
Allah rızası için şu S nikli arkadaşa cevap vermeyin...insanları manüfle ediyor...yalvarıyorum cevap vermeyin...jack reacher sende cevap verme kanka yalvarıyorum...cevap vermeyin...prim yapmasın...

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Allah rızası için şu S nikli arkadaşa cevap vermeyin...insanları manüfle ediyor...yalvarıyorum cevap vermeyin...jack reacher sende cevap verme kanka yalvarıyorum...cevap vermeyin...prim yapmasın...
bu yıldırmanın en alasını zamanında adnan oktar ve kedöleri yapıyordu, adını yazsan sansür konuluyordu, polis geliyordu, şimdi ne oldu abicim ?

millet adnan oktara geçiriyormu bir güzel ?

müritleri kaçacak yer arıyor yada itirafçı oluyormu ?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sarda sen yine aynısın :) Yine konudan konuya geçiyorsun. Konuyu ince ince farklı yöne çekiyorsun. Durakta inecek var gibi, bizim konuya geri döndüğünde cevabını alırsın.
Kalbinin kırılmaması için benim konularıma yazmamanı tavsiye ediyorum bu saatten sonra
Hodri meydan! Buranın kuralları var, sıkıntı yok.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Forumda uzun zamandır açtığım siyaset konularını açmama kararı aldım , nedeni ise çok açık.

2-3 üye var herşeyi yazıyorlar kaç gündür kaç kere şikayet etmeme rağmen bir yaptırım almıyorlar.

Bugün bir üye bana ağır bir iftira'da bulundu yine şikayet ettim ama baktım ben ceza almışım :)

Forumda bazı yetkililer bu arkadaşları koruduğuna %100 eminim , bu işler böyle olmaz gençler ayıp sizin yaptığınız.

Bakın bu konuya siyaset karıştırmayın , sadece gördükleri mi söylüyorum ama yazık forum sahibinin bunları görmesi gerekiyor , 2-3 kişiyi koruyor yetkili arkadaş veya yetkililer.

Sardaukar ve ben aktif konu açıyoruz ama karşımızda 5-10 kişi oluyor karşı taraf laf atsa bile ceza almıyor olan bize oluyor .

1-2 Kişinin hatrına forumdan ayrılmıyorum fakat bu forum böyle büyümez , adil bir davranış sergileyeceksiniz.

Adama ceza aldığım mesajı göster diyorum cevap vermiyor ,kaç gün ceza aldığımı bile yazmamış siyaset bölümüne.

Karşı tarafın hakaretini şikayet ediyorum gereken yapılmıştır diye mesaj geliyor ama adam hala yazıyor.

Bumu yani ?

Ayıp size
Ben ilahi tek var olan adalete güvenmeyi seçtim, en azından bunlara kafa patlatıp bir şeyleri düzelticem mantığı gütmüyorum, Rabbim gizliyi de açığıda en doğru bilendir. Forum sahibi ne yapsın adamın işi başından aşkın.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Çok korktum

Olayı kendi bakış açından alaycı şekilde insanları kışkırtma bu olsa gerek. ?

ShiftMusa

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
2 3 tane hep sosyal forumlarda saldırıyolar millete fetöcü terörist bitane animeci sahtekar onunda yaveri özkan
Mesaj otomatik birleştirildi:

her forumlarda çete halinde dolaşıyolar insanı sinir ediyolar o kadar emek gösterip konu açıyoruz hemen fetöcü bu bilmemne bunların banlanması lazım sonra küfr ettikmi suçlu biz oluyoruz bitane animeci bide bu özkan mesele gelip siyaset bölümünden her konuya 2 li saldırıyor

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Siyasi provakatörlük ve trollük yapanların bir kısmı yaptığı işten ötürü para dahi alıyor.
Ortalığı çakala bırakmayın. Vaktiniz varsa onlara karşı mücadelenizi verin.
Benim yıllar önce bu forumda yazdıklarımı bugün twitterda rast gelebiliyorum, doğrular muhakkak yayılır.
Doğru olanın üstü örtülemez, kafirin kelime anlamı gerçeği örtmeye, saklamaya çalışandır.
Onlar zaten kendi yaptıklarının farkında, şeytan dahi kendi yaptığının farkındadır.
Bunlarla kendi çapınızda mücadele verin ama gerilmeyin, nefret etmeyin, duygularınıza kapılmayın, duygularınızı bu işe karıştırmayın, profesyonel olun, doğru olanı yapın, bir okyanusta karınca dahi olsanız safınızı belli edin, gerisini Allaha bırakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...