Foruma yaş sınırı gelsin.

Gelsin mi?

• Evet.

Kullanılan: 38 73.1%
  • Hayır.

Kullanılan: 14 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    52

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
150

Oyun dünyada en çok satan 2. oyun ve neredeyse tüm dünyanın bildiği bir oyun ve oynayan kesimin %90'ı seviyor. Yapımcı şirket başka efsanelerede imza attı ve sen sanırım oyunu sadece modlarla oynayıp arabaları story modda sürüp etrafa rastgele sıkanları falan biliyorsun heralde o yüzden yorumsuz..

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Oyun dünyada en çok satan 2. oyun ve neredeyse tüm dünyanın bildiği bir oyun ve oynayan kesimin %90'ı seviyor. Yapımcı şirket başka efsanelerede imza attı ve sen sanırım oyunu sadece modlarla oynayıp arabaları story modda sürüp etrafa rastgele sıkanları falan biliyorsun heralde o yüzden yorumsuz..
Oyunu nasıl oynamakla alakası yok bir insanın böyle bir nick kullanması için kast ettim.

Reaksiyon puanı
7,997
20 yaşında olup egoist olan da var 13 yaşında olup bilgi alışverişi yapmak isteyen de. Bence sınır gelmesi saçma.

19 Yaşındayım bu arada şimdi 13'den küçük müsün linci yemeyelim :sweatsmile:

Reaksiyon puanı
150
Oyunu nasıl oynamakla alakası yok bir insanın böyle bir nick kullanması için kast ettim.

Oyun zaten bir efsane insanların %90'ı biliyor ve en çok satan 2. oyun ve ben bu oyunu nerdeyse fanı olacak kadar çok seviyorum ve neredeyse 7 kere bitirdim. Burda velet mi oluyorum ?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Burasını -sanki- kuralları olmayan bir forum serbestliğinde yazan kardeşlerimiz var. Yaşı çok genç olanları bir kalıba sokmak zor. Yaşından ötürü kimseyi rencide etmeyin. Anlayışla, sevgiyle yaklaşın. :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Aslında Herkes Profil resmine kendi resmini atarsa forumda yazdığı yorumlarından nasıl biri olacağı anlaşılıcak.

İnsanın Pisikolojik olgunluğunu hesaplamaya yarar bence. Adam ciddi mi? Bilgili mi? O anda anlaşılır bence.

Reaksiyon puanı
170

Arkadaşlar yaş sınırı olsun.
Eğer gerçek yaşı belli olur ve sınırın altında olursa banlansın.
Eminim ki bundan daha mantıklı bir entry girilmeyecek.

Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
En az 15 / 18 yaş sınırı olmalı ancak denildiği gibi bazen küçük olur olgun gösterir ya da kandırabilir insanları. :)

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Mesela siyaset bölümüne yaş sınırı getirilse daha iyi olurdu. Ancak tespiti mümkün değil. Üye olurken yaşını büyük giriyor. O yüzden böyle daha iyi en azından yaşlarını az çok doğru giriyorlardır.

Zaten mesajlarına bakınca çocuk olduğu anlaşılabilir bazen.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Strasza, galiba beni kastettin gibi geldi bana.
-İstemeden de olsa- seni kırmış, incitmiş olabilir miyiz ablacım?! :)
Ama cidden çok şaşırdığımı söylemeliyim.

Aa yok. Huysuz dedeleri kastetmiştim. Forumu sıkıcı yaparlar. Yaşı küçük olanlar daha keyifli oluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...