Foruma yaş sınırı gelsin.

Gelsin mi?

• Evet.

Kullanılan: 38 73.1%
  • Hayır.

Kullanılan: 14 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    52

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRZMNİTK

Profesör
+13 bir yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.

Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.
12 yaşındaki bilgisayar parçası soramasın mı yani. Odunda hakkı değil mi doğru bilgiye ulaşmak

Kararsız23

Profesör

Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.
14 yaşında değilsen bir şey bilmiyorum

BordoKing

Profesör
Bazı araştırmalarım sonucu yaş tespit aletlerim:

Ebada puan kasmak için hile çalışmaları. 10-11 yaş.
Ders trollemek. 14-15 yaş.
PP'sine brawl stars karakteri koyanlar. 8-9 yaş.
Kendisine velet dendiği anda +20 bir yaş söyleyenler. 11-12.
Sesli odaya çağıranlar. 11-12.
PP'sine kendi resmini koyanlar. 20-21.
Nimo tv kullananlar. 12-13.
Twitch yayıncılarına bağış atanlar. 15-16.
Youtube kanalına üye olanlar. 14-15.
Oyunlarda hile yapmak. 9-10.
Oyunlarda arkadaşlarına hava atanlar. 10-11.
akıl yaşta değil baştadır demiş atalarımız bide şöyle düşün 12 13 yaşında olduğunu düşün tüm ülkede her sitede bu tarz haberler görüyorsun hepsinin uygulamaya geçiyor nasıl olurdu biriyle ciddi bir sıkıntı yaşıyorsan modlara ss lerle beraber gönder umuyorum ki gerekenleri yapacaktır

hadsizkek

Asistan
Sunucuda küçük yaşlı olup çok güzel konulara yeren arkadaşlarımız da var. Moderatörlerin çok yorulacağını bilmesem foruma katılım testi olsun ve discord sunucusunda ses teyidi olsun isterdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı araştırmalarım sonucu yaş tespit aletlerim:

Ebada puan kasmak için hile çalışmaları. 10-11 yaş.
Ders trollemek. 14-15 yaş.
PP'sine brawl stars karakteri koyanlar. 8-9 yaş.
Kendisine velet dendiği anda +20 bir yaş söyleyenler. 11-12.
Sesli odaya çağıranlar. 11-12.
PP'sine kendi resmini koyanlar. 20-21.
Nimo tv kullananlar. 12-13.
Twitch yayıncılarına bağış atanlar. 15-16.
Youtube kanalına üye olanlar. 14-15.
Oyunlarda hile yapmak. 9-10.
Oyunlarda arkadaşlarına hava atanlar. 10-11.
Şu tespitlerle benim yaşımı tahmin etme imkanın yok sanırım

Tolga6bd6

Doçent

Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyor
Ben üst yaş sınırı gelsin istiyorum.
O zaman forum hesabımı kapatayım 14 yaşındayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bunu yazan sen 13 -14 yaşındasındır,bende 14 yaşındayım e neolucak şimdi gelse,bence foruma girerken adminler aracıyla kayıt yapılmalıdır ses ile .

Son düzenleme:

Miraç71

Asistan
Akıl yaşta değil baştadır. Ayrıca moderatör arkadaşlar kimin 10 yaşında kimin 15 yaşında olduğunu bilemezler, belki adam yaşını 20 olarak girdi ama 10 yaşındadır. Bunu kimse bilemez.

AbdulkadirGUNAY

Öğrenci
Katılıyorum ama tespiti mümkün değil.
Birazcık uğraşılırsa olmayacak şey değil. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün bu tarz doğrulamalar için API'si vardı yanlış hatırlamıyorsam. Kayıtta bazı kimlik bilgilerini belirtiyorsunuz. Doğum tarihi bilgisini forum, diğer bilgileri ise sadece NVİ Sistemine gönderiliyor. Yani güven açısından da sorun yok.

Tolga6bd6

Doçent
Birazcık uğraşılırsa olmayacak şey değil. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün bu tarz doğrulamalar için API'si vardı yanlış hatırlamıyorsam. Kayıtta bazı kimlik bilgilerini belirtiyorsunuz. Doğum tarihi bilgisini forum, diğer bilgileri ise sadece NVİ Sistemine gönderiliyor. Yani güven açısından da sorun yok.
Bu tehlikeli olabilir ,onlar devlet birimlerinin siteleri .

Strasza

Profesör
Takılıyorum tabi, yaş sınırı anlamsız olur. Sana göre anlamsızsa engellersin, genel huzursuzluk veriyorsa banlanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar