Forum

Bu konuyu okuyanlar

movy

Öğrenci
Forumdan banlanma sebebim özel üyedeki hakaret dedikleri suçlama.Peki bu hakaret dediğiniz kelimeler neden forumunuzda bir hata olarak görülüyor.Özel üye konusundaki elmacik ın dediği kelimeleri yazarsanız bu hata çıkıyor:

adszjh1.jpg
sizde deneğin sizde göreceksiniz.Birde bu hatayıda kaldırmanızı istiyorum (tabi bir hataysa)
 

Turab Garip

Dekan
Emektar
Birisi bana Denizhan'ın yasaklanmısına sebep olan "ayıp" sözleri söyleyebilir mi? Yukarıdaki resimde yazanları bir şakadan öteye götürmeyeceksiniz umarım.
 
Şaka olduğunu bende bilmekteyim hataya baktım güldüm foruma yazayım dedim hemen yarın okuldan geldim foruma bakıyordum ki birde ne göreyim yasaklanmışım ip mi değiştirdim hemen konulara baktım pesimist benim o şakanın sözcüklerini yazdığım mesajımı değiştirmiş ve çok ayıp demiş aslında şaka bir yana yalancı kelimesi hakarete girmekte pesimistte bunun üzerine ceza verdi şimdide ceza geçti hele şükür :)
 

Turab Garip

Dekan
Emektar
Pesimist şakaya bakmamış onu mazur gör Denizhan.
Sen de onları yapıştırıp şakayı bozacağına devam etseydin, ya da sussaydın. Sebepsiz yasaklanmana sebep olduğum için özür dilerim.

Pesi, sen de kusura bakma töhmet altında kaldın. Şarlatan yalancıyla aynı sınıfa girer, gören hemen şaka olduğunu anlayacağı için üstünde durmadım. Sanırım üyeler de eğlendiler.
 

Turab Garip

Dekan
Emektar
Biliyorum Pesicim, dediğim gibi, gidişatta doğrudan gülme sebebi olduğu için önemsemedim. Bir dahaki sürpriz yumurtada daha dikkatli olurum.
 

SDN Son Haberler

Üst