Forum saati hakkında.

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yaz saati uygulaması sona erdiğinden dolayı saatlerimizi 1 saat geri aldık, ancak forumun saati halen 1 saat önde. Forum saatini ayarlayabilirmiyiz?

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Konuyu Açtığın için teşekkür ederim Mavi ;)

Daha fazla çalışmamak için olmaz değil mi? :D

Arkadaşlar Aslında bu mesajı ben açacaktım foruma ancak Forum durmadan bana şu hatayı verdi;

"1. Yazmış olduğunuz Mesaj öngörülenden az karakter içeriyor. Öngörülem en az karakter 3 adettir. "

Konu zaten yukarda yani içerik olarak o, başlıkta Forum Saati olacaktı ama bu hatayı verdi. Bu mesajı Explorer'dan yazdım. Firefoxta bu hatayı alıyorum neden acaba?

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
her zaman ki gibi önemli bir konuya parmak basmışın canım tbr :)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Başlık düzenlendi.

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
profil ayarları kısmından saatlerinizi ayarlayabilirsiniz.seçeneklerde istanbul yok ama gmt+2 yi seçmeniz gerekiyor.gerçi benle forum arasında yaklaşık 10 dk fark var

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yeni uygulamaya geçti sdn :D Artık saatler geri alınmıyacak.

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu zaten yukarda yani içerik olarak o, başlıkta Forum Saati olacaktı ama bu hatayı verdi. Bu mesajı Explorer'dan yazdım. Firefoxta bu hatayı alıyorum neden acaba?

PcMaSTeR, Firefox için NoScript eklentisi kurduysan yahooapis.com sitesine izin ver muhtemelen sorunun düzelecektir.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR, Firefox için NoScript eklentisi kurduysan yahooapis.com sitesine izin ver muhtemelen sorunun düzelecektir.

İnanırmısın bende şimdi adblock plus ta engellediğim reklamları tek tek silip deniyordum en son son yahooapis.com vardı, dedim ne alakası vardır ama silince düzeldi. Bilgilendirmek için de tekrar bu başlığa yazacaktım ki açıklamanı gördüm. Yardım İçin teşekkür ederim ;)

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnanırmısın bende şimdi adblock plus ta engellediğim reklamları tek tek silip deniyordum en son son yahooapis.com vardı, dedim ne alakası vardır ama silince düzeldi. Bilgilendirmek için de tekrar bu başlığa yazacaktım ki açıklamanı gördüm. Yardım İçin teşekkür ederim ;)

Reca Ederim : ) Ben de bu olayı fark edene kadar bayağı uğraştım :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
bencede forumun saati düzeltilmeli.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Forum saati neden 15 dk. geri?

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Forum saatimiz ayarlanacaktır. Server saatinde güncelleme yapılması gerekiyor arkadaşlar.
Siz genede doğru ayarlarınızı Kontrol Panelinize giderek yapınız.