Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Kullanıcının hiç bir mesajı silinmemiş, sadece yöneticilerin göreceği şekilde standart üyelere kapatılmış. @wittroc eski bir yönetici olarak bunu senin biliyor olman gerekirdi.
Durumun pek de bir farkı yok ki hocam. Üyeler göremedikten sonra ne anlamı kalıyor?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Her önüne geleni kadroya almıyoruz. Hak eden herkesi aramızda görmekten mutluyuz. Bir hata varsa bunu hep beraber göğüsleriz ve çözüm üretiriz. Biraz saygı lütfen.
Forumda haketmeyen kişilerde alındı bir çok kez hatta birinide kendim bizzat uğraşarak ifşalayıp görevinden uzaklaştırdım mesele bu değil forumda ve başka mecrada SDN adına görevliyken bana da aynısı söylendi bir çok kez hala da söyleniyor kimseye söz bırakmadan çıkıp kendimi açıklamıştım şuanda söz konusu olan modumuzu göremiyoruz bile. Ayrıca saygısızlık yapmıyoruz wittroc da bende senelerdir sdn üyeleriyiz ve verilen emeklerin boşa gitmesini istemeyiz içinde bulunduğumuz tarafta yanlış olunca bunu söylememiz sizinde belirttiğiniz gibi sahip çıkmamızdan kaynaklıdır farklı bi amaç “ en azından biz” gütmeyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda haketmeyen kişilerde alındı bir çok kez hatta birinide kendim bizzat uğraşarak ifşalayıp görevinden uzaklaştırdım mesele bu değil forumda ve başka mecrada SDN adına görevliyken bana da aynısı söylendi bir çok kez hala da söyleniyor kimseye söz bırakmadan çıkıp kendimi açıklamıştım şuanda söz konusu olan modumuzu göremiyoruz bile. Ayrıca saygısızlık yapmıyoruz wittroc da bende senelerdir sdn üyeleriyiz ve verilen emeklerin boşa gitmesini istemeyiz içinde bulunduğumuz tarafta yanlış olunca bunu söylememiz sizinde belirttiğiniz gibi sahip çıkmamızdan kaynaklıdır farklı bi amaç “ en azından biz” gütmeyiz
cevap alırım sanmıştım ilginç yoksa bende mi ban yiyeceğim ayrıca leona neden ban atıldı anlamış değilim
edit : cevaplandı teşekkürler

Son düzenleme:

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,582
wittroc da bende senelerdir sdn üyeleriyiz ve verilen emeklerin boşa gitmesini istemeyiz içinde bulunduğumuz tarafta yanlış olunca bunu söylememiz sizinde belirttiğiniz gibi sahip çıkmamızdan kaynaklıdır farklı bi amaç “ en azından biz” gütmeyiz

Bunu bildiğimiz için her zaman nezaketliyiz, her zaman şeffafız herkese karşı.

Yeni bir yönetim kadrosu oluşturmak istediğim de ilk gittiğim kişi @wittroc idi. Kendisi kabul etmedi, haklı gördüğü sebepler vardı. Siz daha iyi katkı sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız sizi de kadroda görmek isterim. Amacımız kimseyi üzmeden, kırmadan, darıltmadan bu forumu ayakta tutmak.

Ancak şunun altını çiziyorum özellikle; Mevcut yönetim kadrosundan hiç kimse kendi isteği dışında alınmayacak, görevi sonlandırılmayacak. Hata mı yaptı? Hatayı düzeltmekte, hatanın sahibini uyarmakta bize düşer.

Sizden ricam eleştirin, uyarın, raporlayın lütfen. Bir çoğunuzdan en az 20 yaş büyüğüm. Bu sebeple diyorum ki, birbirinize karşı saygılı olun. Kışkırtmak, suçlamak, baltalamak yerine iletişim kurun. Bakın her şey ne güzel oluyor.

Teşekkürler.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,582
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap alırım sanmıştım ilginç yoksa bende mi ban yiyeceğim ayrıca leona neden ban atıldı anlamış değilim
Saygısız olduğu için uzaklaştırıldı.

resim_2023-02-22_010103147.png

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Bunu bildiğimiz için her zaman nezaketliyiz, her zaman şeffafız herkese karşı.

Yeni bir yönetim kadrosu oluşturmak istediğim de ilk gittiğim kişi @wittroc idi. Kendisi kabul etmedi, haklı gördüğü sebepler vardı. Siz daha iyi katkı sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız sizi de kadroda görmek isterim. Amacımız kimseyi üzmeden, kırmadan, darıltmadan bu forumu ayakta tutmak.

Ancak şunun altını çiziyorum özellikle; Mevcut yönetim kadrosundan hiç kimse kendi isteği dışında alınmayacak, görevi sonlandırılmayacak. Hata mı yaptı? Hatayı düzeltmekte, hatanın sahibini uyarmakta bize düşer.

Sizden ricam eleştirin, uyarın, raporlayın lütfen. Bir çoğunuzdan en az 20 yaş büyüğüm. Bu sebeple diyorum ki, birbirinize karşı saygılı olun. Kışkırtmak, suçlamak, baltalamak yerine iletişim kurun. Bakın her şey ne güzel oluyor.

Teşekkürler.
“Kendi isteği dışında kimsenin görevi sonlandırılmayacak “ sözü hariç tüm dediklerinize katılıyorum ve destekliyorum hata sahibi uyarıp düzeltmekte bence bi yere kadar bir limitten sonra bazı değişikler bana göre şart ama tabiki size kalmış ilginiz içinde ayrı olarak teşekkür ederim
Şuanda SDN Discordları tarafında yöneticilik yapıyorum Yiğitcan abi varken oda sağolsun teklif etmişti fakat zamanım foruma yetecek kadar maalesef ki bu dönemler için yok normal düzenime geçtiğim zaman forumda da ihtiyaç olması dahilinde seve seve yardımcı olmak isterim tekrardan alakanız için sağolun ayrıca bi akşam discord a sohbete bekliyorum sizleri az da olsa iki kelam etmek tatlı olur iyi geceler dilerim :)

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
325
ana sayfaya kategoriye göre konu seçebilelim biyerde popüler yanında konu dışı, eğlence felan DA forum gibi

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
Mobil cihazlar kategorisinde yanlış bilgi içeren mesaja yanlış bilgi damgası vuruluyor değil mi? Eğer vuruluyorsa lütfen moderatörler mesajı silmek yerine yanlış bilgi damgası vursun.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Mobil cihazlar kategorisinde yanlış bilgi içeren mesaja yanlış bilgi damgası vuruluyor değil mi? Eğer vuruluyorsa lütfen moderatörler mesajı silmek yerine yanlış bilgi damgası vursun.
Uzun zamandır, sözde, uygulanan bir durum ama ne önceki kadroların, ne şu anki kadronun uygulamadığı bir durum. Şahsen ben de uygulamıyordum, onun yerine ilgili üyeye uyarı veriyordum.

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
161
Moderatörler sorumlu olduğu kategorilerde içerik girişi yapabilir veya daha önce olduğu gibi İçerik Ekibi / Forum Editoru alımı yapılabilir.

Forum aktifliğini arttırmak adına iyi olur
Ekip konusunda alımlarımız sürekli devam edecek yakında bu konuda yeni bir yapılanma olacak

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
Örneğin bir konu açıyorum o konuya belli başlı kişiler cevap yazıyor bu çok saçma bişey böyle bir forum olabilir mi yani açıkçası bana göre kullanıcı sayısı az

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Aktifliği arttırmak için ödüllü etkinlikleri yakında başlatacağız. Özellikle yeni bir rank altında ödüllü görev sistemleri üzerine düşünüyorum, @Developer ile istişare yapıp yönetimimiz ile de görüşüp son formatlarıyla aktif edeceğim
Forumda tekrar mı aktif olsam ya ?

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Hareketli banner güzel olurdu.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Aslında sitede istatistik ve görüntülenme sayımızı görsek çok güzel olur