Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Buranın özellikleri bana itici ve bir yerden çalınmış gibi geldi.
"Çalınmış" dediğin forumun hangisi olduğunu çok iyi biliyorum. Daha önceden bannerın, profil mesajın ve profil resmin silindi. Buraya malum forumun reklamını yapmak için gelen bir hesapsın.

Ek olarak iki forum da XenForo kullanıyor, bilginiz yoksa yazmayın ya...

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
"Çalınmış" dediğin forumun hangisi olduğunu çok iyi biliyorum. Daha önceden bannerın, profil mesajın ve profil resmin silindi. Buraya malum forumun reklamını yapmak için gelen bir hesapsın.
Bişitopat la Burası aynı sistemi kullanmıyomu? xenforo mu neydi o yüzden aynı değilmi?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hocam şuralarda bir yerde kastetmiştim hocam dediğiniz yerde güzel
1623669489014.png

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hani böyle platformlara neyi kaç saat yaptıklarıyla ilgili bilgi bulunur ya bizim forumda da günlük ortalama kaç saat aktif olduğumuzu gösteren bir yer mi olsa

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Lütfen bakabilir misiniz? Şu tiktok denilen yerde açılan konular yukarıya çıkmasa yani aşağıdaki yerde gözükmese. Konu dışındaki konular gibi.
Ekran Alıntısı.JPG
Çünkü boş ve gereksiz konular açılıyor hep. Aynı şeyler hep. Tiktok nasıl bir yer, iyi mi kötü mü, kapatılmalı mı ya da bu Öneri - Hayat Işte konu gibi konular var.
Bir de tiktok konuları yüzünden bilgisayar, telefon gibi yani yardım bekleyen konular aşağıya iniyor. Asıl önemli olan konular cevap ve yardım bekleyen konular. Tiktok kimsenin umurunda değildir.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
korsan ürüne yerimiz yoktur BANANE!
ya ben inside oyununu ücretsiz yüklemek istediğimi v e nereden indirebileceğimi sormuştum

KoRsAn ÜrÜn ŞiFtDeLeT.nEt Te YeR yOğTuR dediler ya!!!!

ÇILDIRCAM HEM SİZENE KARDEŞİM AAAAA
O kadar insan ona yıllarını harcıyor sende onu ücretsiz indireceğim diyorsun onca insanın ekmeği ve emeğine ne olacak?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ya ben inside oyununu ücretsiz yüklemek istediğimi v e nereden indirebileceğimi sormuştum

Kuralları okuduysanız diyeceğim lakin yazma şekline bakarsak pek okumuş anlamış bir şekli şemali yok . Foruma üye oluyorsanız uymak zorundasınız sanane tarzı söylemler pek bir şey ifade etmez kural olarak.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613

forumda birisi korsan link paylaşırsa ve birisi onu indirip bilgisayarına virüs girerse vebali kimin üstüne olur sence?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Lütfen bakabilir misiniz? Şu tiktok denilen yerde açılan konular yukarıya çıkmasa yani aşağıdaki yerde gözükmese. Konu dışındaki konular gibi.
Çünkü boş ve gereksiz konular açılıyor hep. Aynı şeyler hep. Tiktok nasıl bir yer, iyi mi kötü mü, kapatılmalı mı ya da bu Öneri - Hayat Işte konu gibi konular var.
Bir de tiktok konuları yüzünden bilgisayar, telefon gibi yani yardım bekleyen konular aşağıya iniyor. Asıl önemli olan konular cevap ve yardım bekleyen konular. Tiktok kimsenin umurunda değildir.
Yazma gözükmez kardeşim. Kendi kendine tartışma ortamı yarattığın için, kargaşa oluyor. Durum budur. Yoksa eğlence için açtığım bir konu.

Hem ayrıca ben elimden geldiğince bakıp yardım etmeye çalışıyorum. Ona buna çatmak için yazmıyorum ?️. Fikrim varsa yardımcı oluyorum, gönül işi.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274

O kadar insanlar yıllarını harcayıp sende oyunu ücretsiz indireceksen insanın emeğine ne olacak? Onlarda ekmek peşindeler ekmek parası için onca emeği korsan indireceksen emeğe saygısızlık yapmış olacaksın.

Korsan indirmek pişmanlıktır!
Korsan indirmek emeğe saygısızlıktır!
Korsan indirmek insanın ekmeğine saygısızlıktır!
Mesaj otomatik birleştirildi:

forumda birisi korsan link paylaşırsa ve birisi onu indirip bilgisayarına virüs girerse vebali kimin üstüne olur sence?
Ben tam öyle diyecektim. Yinede yazdığın için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin XXXXX Crack lazım diye konu açacaksın üyeler de link verecek. Linke tıklayıp oyunu indirdikten sonra sistemine virüs girerse veya pc bozulursa sorumlusu kim olacak?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Yazma gözükmez kardeşim. Kendi kendine tartışma ortamı yarattığın için, kargaşa oluyor. Durum budur. Yoksa eğlence için açtığım bir konu.

Hem ayrıca ben elimden geldiğince bakıp yardım etmeye çalışıyorum. Ona buna çatmak için yazmıyorum ?️. Fikrim varsa yardımcı oluyorum, gönül işi.
Dediğinden hiç bir şey anlamadım. Ben sadece tiktok konuları yukarı çıkmasın diyorum. Hiç tartışma yarattığım yok. Bu konunun başlığına bak sonra neden yazdığımı anlarsın. Hem de boş olan bir konu diye kapandı o açtığın konu. Gülünecek bir şey yoktu. Sadece zaman kaybıydı. Yani boş konuların hiç kimseye faydası yok.

Son düzenleme:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
O kadar insanlar yıllarını harcayıp sende oyunu ücretsiz indireceksen insanın emeğine ne olacak? Onlarda ekmek peşindeler ekmek parası için onca emeği korsan indireceksen emeğe saygısızlık yapmış olacaksın.

Korsan indirmek pişmanlıktır!
Korsan indirmek emeğe saygısızlıktır!
Korsan indirmek insanın ekmeğine saygısızlıktır!
Ama keyfimizden de korsan indirmiyoruz. Herşey çok pahalı.

YusufGERDAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
İyi taraflar;
Konular hemen açılıyor.
Ban derdi yok.
Kötü tarafları;
Kurallar serbest. Kuralları çiğneyen mesajlar düzeltilmeli ve kullanıcıya 1 saat ban verilmeli.
Kurallar Technopat Sosyal'deki kadar sıkı olmalı ve sürekli moderatörler tarafından denetlenmeli.

Bunlar düzeltilmeli.
Ben daha çok öneride bulundum. Umarım doğru konuya yazmışımdır. @Hakkı Alkan

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
İyi taraflar;
Konular hemen açılıyor.
Ban derdi yok.
Kötü tarafları;
Kurallar serbest. Kuralları çiğneyen mesajlar düzeltilmeli ve kullanıcıya 1 saat ban verilmeli.
Kurallar Technopat Sosyal'deki kadar sıkı olmalı ve sürekli moderatörler tarafından denetlenmeli.

Bunlar düzeltilmeli.
Kurallar böyle iyi bence tecnopat gibi olursa forumda üye kalmaz hepsi banlanır.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
İyi taraflar;
Konular hemen açılıyor.
Ban derdi yok.
Kötü tarafları;

Bunlar düzeltilmeli.
Başka bir foruma özenmeye gerek yok.

Ayrıca kurallar basit değil bence yerinde ve mesajlar da düzenleniyor maks rapor çözüm süresi 10-20 dk.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İyi taraflar;
Konular hemen açılıyor.
Ban derdi yok.
Kötü tarafları;

Bunlar düzeltilmeli.
Hayır olmamalı öyle bir şey. Çünkü Technopat yöneticileri işine geldiği gibi düzenliyor. Burada hiç olmaz ise kimin ne olduğunu, ne düşündüğü görüyoruz.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
İyi taraflar;
Konular hemen açılıyor.
Ban derdi yok.
Kötü tarafları;

Bunlar düzeltilmeli.
Burası technopat gibi olursa üye kalmaz resmen %90'ı banlanır. Bence böyle birşey olmamalı. Eğer olursa forumdan giderim.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Konu açma kısmına arama kısmı gelse? bir konu için tek tek bakmamıza gerek kalmaz hızlıca buluruz

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Windows başlığı altında açılmış birkaç Windows 11 Insider Preview konusu var. İlgili kategoriye taşınsa iyi olur. Selamlar.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Windows başlığı altında açılmış birkaç Windows 11 Insider Preview konusu var. İlgili kategoriye taşınsa iyi olur. Selamlar.
Selam,

İlgili konulara raporlamayı yaparsanız gereken işlemi uygulayabiliriz.

Kendimiz de gördükçe gerekli düzenlemeyi yapıyoruz ama bazen gözümüzden kaçabiliyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Selam,

İlgili konulara raporlamayı yaparsanız gereken işlemi uygulayabiliriz.

Kendimiz de gördükçe gerekli düzenlemeyi yapıyoruz ama bazen gözümüzden kaçabiliyor.
Merhaba!
Tek tek konulara bakmadım lakin gözüme ilişenlerin işlemleri yapılmış. :)

Halihazırdaki Windows 11 kategori açıklamasında güncellemeye gidilebilir.

Henüz Microsoft tarafından resmi olarak duyurulmayan Windows 11 hakkında tüm detaylar

Parzivall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
62
Hareketli profil fotoğrafı ekleme yeri daha basitleştirile bilir. Çünkü ben hala bulamadım :D