Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Kesinlikle reklamlar kaldırılsın. O kadar rahatsız ediyor ki. Sosyal'de gezerken uBlock kurmayı unuttum ama farketmedim bile neden çünkü üyelere reklam gözükmüyor.
Buradaysa girdiğim an farkettim yükledim. Ha tamam sunucu bütçesi falan çok ziyaretçi var mesela ziyaretçiler görsün reklam veya daha az olsun en azından cidden çok rahatsız ediyor.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Yanlış bilgilendirmeye bu uyarı tagı gibi nedeni belirtilebilir:

1620657383600.png

Bildirimler sekmesinden kimin, hangi tarihte reaksiyon attığını filtreleyebilirsek güzel olurdu. @Developer

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Ban yedikten sonra bi bırakın da en azından forumda olup biteni görebilelim.

Aynen mesela "Diğer Sosyal"'de çok ban yerdim, ban yediğim zaman forum'da dolaşabiliyordum, konulara bakabiliyodum; banlandıktan sonra rapor kısmından banımız için itiraz edebiliyordum.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Aynen mesela "Diğer Sosyal"'de çok ban yerdim, ban yediğim zaman forum'da dolaşabiliyordum, konulara bakabiliyodum; banlandıktan sonra rapor kısmından banımız için itiraz edebiliyordum.
İtiraz konusunda yine gizli sekme üzerinden üye olmadan konu açabileceğiniz bir bölüm mevcut.

Onun dışında ban yediğimiz zaman konuları görebilmemiz gerçekten güzel olur. Diğer forumda da aynı olay var ve mesaj için yetkimiz bulunmuyor. Bence gayet mantıklı.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Moderatör, moderatörün mesajını düzeltebiliyor mu acaba? Mesela Moderatör, adminin mesajını düzeltebiliyor mu?

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
E-posta şifresini ve forum hesabımızın şifresini unuttuğumuz durumlarda kullanabileceğimiz yedek bir mail olmalı. E-posta: yazısının altına "Yedek e-posta:" eklememizi isteyen bir text box oluşturulabilir. Sıfırlama bağlantısını veya yedek kodları unuttuğumuzda yedek e-postaya mail gelecek. @Creative

1621668770145.png

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
E-posta şifresini ve forum hesabımızın şifresinin unuttuğumuz durumlarda kullanabileceğimiz yedek bir mail olmalı. E-posta: yazısının altına "Yedek e-posta:" eklememizi isteyen bir text box oluşturulabilir. Sıfırlama bağlantısını veya yedek kodları unuttuğumuzda yedek e-postaya mail gelecek. @Creative

Ekli dosyayı görüntüle 152741
Kullanıcıların neden birden fazla mail adresi kullanmasını zorunlu kılsın ki. Bence gerek yok. Şuan siz kendi bulunduğunuz ortama göre hareket etmeye çalıştığınızı düşünüyorum. Çünkü bunu özel mesajda konuşuyorduk.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Yeni temadan sonra özel başlıklar rollerin altında gözükmüyor.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Kullanıcıların neden birden fazla mail adresi kullanmasını zorunlu kılsın ki. Bence gerek yok. Şuan siz kendi bulunduğunuz ortama göre hareket etmeye çalıştığınızı düşünüyorum. Çünkü bunu özel mesajda konuşuyorduk.
opsiyonel olarak getirebilirsiniz bence.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Özel mesajda yazdığım son cümleyi okuduysanız konuya yazacağımı söyledim, yani burada ifşalama gibi bir durum yok. Opsiyonel (isteğe bağlı) olarak getirirseniz çoğu forum üyesinin kullanabileceği bir yenilik olur.

Getirilsin ya da getirilmesin, ona siz karar verirsiniz. Sadece öneri sundum.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
@Creative @Devoloper

Hocam siteye giriş yaparken yanlış mail adresi girdiğimiz zaman bu mail adresi sitemizde kayıtlı değil diyor, başka sitelere göz attığım zaman siteye giriş yaptığımda mail adresini veya şifreyi yanlış girdiğim zaman "Mail adresiniz veya şifreniz yanlış" diye bir uyarı geliyor neyin yanlış olduğunu söylemiyor bu da güvenlik açısından güzel bir şey forum giriş bölümüne gelse çok iyi olur.

Konular kısmında hem konunun işareti hem ismi yazıyor, sadece işaret gözükse daha iyi olur, yazı fazla kalabalık yapıyor.