Forex Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dolandırıcılara inanmayın arkadaşlar, forex için forumlar var oralarda detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Her forex güvenli değildir, piyasada oldukça örneği vardır, paraları toplayıp kaçanlar v.s. doludur. Buda bunlardan birisi.

Kimseden tek kuruş para istedim mi ben ? Aksine girdiğim her pozdan para kazanmışmıyım bak önceki mesajlara. At boku izi kalsın derler de yanlış adam olunca üzerinde kalır bu birincisi.

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet erkek erkeğe kaldığımıza göre 5 parite pozisyon aldık. Pazar ola arkadaşlar.

Maziye bak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ahmet bey teşekkür ederim herşey için hepsi para kazandı valla %) nasıl bir sistem bu biraz detay verebilirmisiniz özel birşey ise sormadım sayın lütfen

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ahmet bey teşekkür ederim herşey için hepsi para kazandı valla %) nasıl bir sistem bu biraz detay verebilirmisiniz özel birşey ise sormadım sayın lütfen

Öncelikle rica ederim kazanıyorsanız sorun yoktur. Detay veremem doğal olarak sormadınız sayıyorum :)

Maziye bak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolun yinede mesaj attım size beni listeye ekleyin iyi çalışmalar sinyalleri bekliyorum

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağolun yinede mesaj attım size beni listeye ekleyin iyi çalışmalar sinyalleri bekliyorum

Mail attıysanız sorun yok listeye almışımdır zaten. Cuma gününden sonra burada olmayacağım muhtemelen. Takip hesabının şifresini gönderirim sizede iyi çalışmalar.

Maziye bak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son birşey real hesabı da gönderebilirmisiniz ekstresi lazım olacak birkaç tanıdık var beraber takip ediyoruz

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabi ki gönderirim ekte bu haftaki kazanç var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-06-02-07-0sonuc-05.png
    Screenshot_2016-06-02-07-0sonuc-05.png
    130.8 KB · Görüntüleme: 580

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu ektede şu an açık olan pozisyonlarım var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-06-02-07-00acık.png
    Screenshot_2016-06-02-07-00acık.png
    128.2 KB · Görüntüleme: 471

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim alışığım ben :) yalnız mesajınızda reel hesabın sadece ekstresini istediniz değil mi takip şifresini isterseniz konu değişir.

Maziye bak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok Ahmet bey ekstre yeterli hatta arkadaşlar şu an burada gerekde kalmadı ekstreye mesaj atacaklar

Ahmet Devreci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ok. Saat 12 bekliyoruz. Sabah çaylarımızı içelim.

Ben yine de ekstreyi göndereyim (adınızı ve mail adresinizi bilmiyorum) tekrar mail atın "ekstre ricası" başlığıyla sağlama alalım ekstre önemli çünkü. Bir dünya mail geliyor kim neyi göndermiş allak bullak oluyoruz. ekstrede risk oranlarına dikkat edin şimdiden söyleyeyim en güzel tarafı odur kıyas yapmanızı sağlar.

Son düzenleme:

firebird0634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende yeni gireceğim tüm web sitelerine bakıyorum hepsi karlı gibi görünüyor ama bazı sitelerdende foreksten uzak durun diyor. son olarak www.venbeyyatirim.com sitesinden bilgi aldım

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar bildiğiniz gibi forex piyasasına ağır bir tebliğ geldi 2017 şubat ayında. Bu zamana kadar ülkemizde forex piyasası devlet denetiminde ve güvenilir şekilde yapılmaktaydı. Tebliğinin ağır olmasından dolayı artık ülkemizdeki forex şirketlerinde yatırım yapmak pek mantıklı değil, bunu fırsat bilen yurtdışı tabiri caiz ise merdiven altı fx şirketleri üşüştüler ülkeye. Bu konuda çok dikkat edilmesi gerek. Güvenilirliğini test etmediğiniz firmalardan kesinlikle hesap açmayınız. Şurada son zamanlarda gelen şikayetler derlenmiş bir göz atın isterseniz. uyarmak istedim bu konu hakkında forum üyelerini.

Neşeli Enginar

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Forex'den parayi zamaninda vuran vurdu. Artik cok gec, cok fazla yatirim yapman lazim %2 geri dönüm alabilmen icin.

trademaster17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
piyasayla ilgilenen var mı, yurtdışı şirket değil bankada hesap açma ile ilgili bilgisi olan var mı
--- Gönderi Güncellendi ---
forex te kazanç o kadar da zor degil marj en önemli konu marj yönetimi ve teknik temel analiz başka bilgiye gerek yok speküle edilse bile (ki çok normal bu piyasalarda ) gelir tekniğe oturur..Maalesef insanlar rulet gibi oynuyor

teknogunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
En az 2 yıl forexe adadım her şeyimi. Sonra kapandı çok büyük zorluklar yaşattılar bizlere. Yatırımcı ve çalışanlar perişan oldu kimsenin umurunda olmadı. Ben artık yine takip ediyorum buradan. Olsun açılır yatırım yapılır. Parite yatırımlarım devam ediyor diğer piyasalarda.

geçiciotonom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar forexte faizle işlem yapmak caiz mi? Benim kullandığım trendfx islami hesap seçeneği de sunuyor ama benim anlamadığım kısım türev piyasada ticaret yapmanın tamamından mı yoksa sadece faizle ilgili olan kısmından mı uzak durmak gerekiyor?

emre11541

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga bu hızlıfx e baktım gayet iyi duruyor. duyumlarıma göre de güvenilir bir yermiş. yüksek karlarda bile sıkıntı çıkarmıyorlarmış. spread oranları da tatmin edici seviye de siz ne diyorsunuz buraya.

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Fx ile ilgili bilgi almadan önce piyasalara bakışım negatifti. Fx hakkında bir firmada eğitim aldıktan sonra demo hesapta işlem açmaya başladım. işlem yapmaya başladığım ilk zamanlarda her şey gözüme basit ve kolay görünüyordu. günlük işlemler açıyor ve kapatıyordum karda. ilerleyen zamanlarda ise yaptığım işlemlerde zarar etmeye başladım ardından tüm parayı kaybettim. sonra da başka bir kuruma geçtiğimde daha fazla eğitim almaya başladım. daha çok işlem yaptıkça öğrenmeye başladığımı ve aslında bu şekilde ilerlemek gerektiğini anladım. Demek istediğim şu ki fx te işlem yapmadan önce piyasa hakkında bilgi alın sonra da şirketleri arştırma yapın.

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
forexte işlem yapmak aşırı derecede riskli. Ben de mesela ilk başladığım zaman oyun zannettim. hem de arkadaşlarım kolay diye benimle beraber girdi. ancak ilk zararla piyasadan çıktı. ama ben devam ettim çünkü kaybettiğim paralarımı geri dönmesini istedim. işte böylece forex te iki yıldır işlem yapıyorum. bazı konularda hala cahilim