Football Manager 2010 Basına Tanıtıldı

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Futbol sever oyunculara müjde! Artık teknik direktörlük kariyerinize başlayabilirsiniz. Football Manager 2010 tanıtımı gerçekleştirildi.

Sports Interactive imzalı Football Manager 2010 bugün, yani 4 Kasım 2009'da basına tanıtıldı. Bizim de orada olduğumuz toplantıda, oyunun Stüdyo Direktörü Miles Jacobson, bizzat Football Manager 2010'u (FM 2010) basına tanıttı. Yeni görünüşü, eklenen özellikler ve geliştirilen maç motoruna odaklanan toplantıda, Jacobson basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

milesjacobson1257340292.jpg

Oyuna eklenen lig editörü sayesinde, kullanıcılar da FM 2010'da kendi liglerini ya da kupa gibi organizasyonlarını hazırlayabilecek. Konuyla ilgili Miles Jacobson, ilginç bir bilgiyi de bizlerle paylaştı. Henüz birkaç gün önce satışa sunulan Football Manager 2010 için, lig editörünü kullanarak İngiltere'nin 10 ligini de hazırlayan bir kullanıcı, bu dosyayı İnternet'te paylaşmaya başladı. Oyuna ilginin bu denli fazla olduğunu dile getiren Jacobson, Çin ve İngiltere'den sonra Football Manager'ın en çok Türkiye'de oynandığını da sözlerine ekledi...

Yapımcı Miles Jacobson ile yaptığımız röportajı ve FM 2010 incelememizi, en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

:: Football Manager 2010'dan beklentileriniz neler?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Oyunu bilgisayara kurdum.Ancak hiç oynamadım Türkçe yama çıkmasını bekliyorum.Belki de çıkmıştır..

Rapx

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Demoyu oynamıştım oyunu baya geliştirmişler. Oyunu da edindim hafta sonunu bekliyorum oynamak için :)

arex2155

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o kadar çok oynananıyorsa bi yama yapsınlar :p