Flash upload edebileceğim bir site arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar blog da swf dosylarını paylaşmak istiyorum , yapıyorum da ama ben directupload kullanıyorum.Bu site 4 mb a kadar upload a izin veriyor.Kotası daha fazla olan şöyle güzel ve ücretsiz bir site biliyor musunuz ? paylaşırsanız sevinirim.İyi forumlar :flowers:

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
valla ben opera'nın sistemini kullanıyorum. gayet kullanışlı oluyor. hem daha önce eklediklerini de görebiliyorsun :)

http://my.opera.com/community/

opera güzel de , ama blogda flash açılmıyor beyaz ekran flash yok :) sadece opera da görüntülenebiliyor sanırım , diğer sitelere de baktım onlarda sadece görüntülemeye izin veriyor hotlink oluşturmuyorlar başka yerde kullanmak için bana , öylesi lazım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hotlink vermiyorsa kendin alacaksın dostum :D

Mesela swfupload.com, upload et swf dosyanı aç upload edilen sayfayı görüntüle kaynak kodlarını bas ctrl+f 'e yaz "embed src" diye işte karşında hotlink :D

Ya da dropbox kullan, istediğin dosyayı yükleyip hotlink alabilirsin uzantı farketmez :)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Hotlink vermiyorsa kendin alacaksın dostum :D

Mesela swfupload.com, upload et swf dosyanı aç upload edilen sayfayı görüntüle kaynak kodlarını bas ctrl+f 'e yaz "embed src" diye işte karşında hotlink :D

Ya da dropbox kullan, istediğin dosyayı yükleyip hotlink alabilirsin uzantı farketmez :)

Sen şeytana pabucu ters giydirin kadıköy varyaa.. :D

ama ne varki swfupload da embed src çıkmıyor kaynak kodlarda ya da ben bulamadım bilmiyorum ama dropbox güzel onunla hallettim eyvallah :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Benim örnek uploadım bu
http://www.swfupload.com/view/140913.htm

Kaynak kodunda duruyor valla uslu uslu :D
20110104171415.jpg

Veya kaynak kodunda aratacağına adblock ile engelle kulakçığı çıkıyor ya flashların üzerinde, engelleye bas zaten direk hotlinki görüyorsun.

Dropbox en güzeli ama ftp gibi mübarek :D inşallah bozmazlar bu yapılarını :)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu siteyi bi ben kullanamıyorum heralde, yüklemesi iki saat sürüyor. Yüklenen şeyi açamadım bile daha.
Swfupload çok daha hızlı şu anda.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
arkadaşlar benimde bir blog sitem var birşey soracağım bende bir javascript dosyası var bunu bir siteye upload etmem gerek ama bunu şunun için kullanacağım blogumda "devamını oku" eklentisi olarak ama site bulamıyorum
yardım ederseniz çok iyi olur
javascript dosyası BU

ben bu dosyayı başka bir yere upload edeceğim nasıl yapmam gerek yani upload ettiğim siteden link aldığımda bunun gibi direk indirmeyegeçmesi gerek

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Dropbox hesabı aç, public klasörüne yükle dosyanı, sonra linkini al.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242

dediğini şimdi deneyeceğim arkadaşım teşekkürler

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

dediklerini yaptım ve hallettim çok teşekkürler arkadaşım ayrıca bu dropbox ne kadar güzel birşeymiş böyle :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Rica ederim ben de çok severim kendisini, başkalarını davet ederek 8 gb'a kadar çıkabiliyorsun keşke ben davet etseydim seni :D