Flash sitemizi nihayet açtık

Bu konuyu okuyanlar

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Uzun zamandır açmaya çalıştığımız flash sitemizi nihayet açtık.
Bu gün açılan sitemizde 20 den fazla dosya ve 20'den fazla makale bulunmaktadır.
Makaleler bölümünde flash ile ilgili makaleleri bulabilirsiniz.Dosyalar bölümünde flash bannerlar,efektler,uygulamalar,3dflashlar,Butonlar/menüler vs. bulabilirsiniz ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sitemizin forum bölümünde flash,As,ASP,PHP vs.. web dilleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.Üyelerle özel mesajlaşabilirsiniz.Bilgisayar teknolojileri hakkında bilgi paylaşabilir ve soru sorabilirsiniz.Web tasarımı bölümünde ise web tasarımı ile ilgili sorularınızı sorabilir,paylaşım yapabilir ve varsa kendi web sitelerinizi tanıtabilirsiniz.

www.flasherpark.com l Flashcılar Kahvesi...

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
hoş bi site gibi Gözüküyor en kısa zamanda iyice inceliyeceğim :) Teşekkürler

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Konun Başlığına Neden site adresi yazılmış nerde görünmüş ben burda görüyorum ve reklam olarak görüyorum!

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
değerlendirdiğin için teşekkürler stone.Site sürekli güncellenecek.incelemeni öneririm.

arkadaşlar lütfen sorun çıkarmayalım.

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sade ve hoş bir siteye benziyor inş başarılı olursunuz.

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sağol calvaria.Sizleride sitemize bekleriz.Flash olmasada donanım,teknoloji,oyun,cafe vs. ilgilendiğiniz forum bölümlerine sizleride bekleriz.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Kişisel OLarak Flash kullanmıyorum :D SilverLight/XAML/WPF/C# tabiki , ama Flash kullanan arkadaşlarım var Onlara tavsiye ederim ;)

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Site flash değil.İçerik flash.Sitenin flash olup olmamasının yeni başlayan üyelere bir eksisi yoktur.Çünkü onların faydalanağı şey içerik.

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar siteye eklenen yeni içerikleri görmeniz için siteye uğramanızı tavsiye ederim.

Bu gün 3. gün istatistikler.

Anasayfa - Flasherpark l 45 Flash Makale 36 Flash Uygulama 30 Font 5 Haber 7 video

Toplam Ziyaretler 4870 Toplam Tekil Ziyaretler 360

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
flash site deyince bende site flashtan tasarlanmış sandım.hayırlı olsun.bende flash la ilgileniyorum.sorularım olduğu zaman sorarım.bildiğim soruları cevaplarım ;)

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Elinize sağlık, umarım 1 sene sonra da bulurum. Çünkü hiç ilgilenecek vaktim yok ve 1 Eylül'den sonra da asla olmayacak. :S

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
flash site deyince bende site flashtan tasarlanmış sandım.hayırlı olsun.bende flash la ilgileniyorum.sorularım olduğu zaman sorarım.bildiğim soruları cevaplarım ;)

İlgin için teşekkürler caglarcosgun.Site biraz daha geliştiği zaman flash'ınıda yapabilirim.

sağol Majeste.

Son mesajlar