Fiyat/Performans Kötü Bir Şey(mi)dir

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bu şahıs daha önce de bana saygısızlık yaptı. Benim terbiyemi bilen bilir kimseye bana saygısızlık yapmadığı sürece kötü bir şey yazmam. Ama konumun sadece başlığını okuyarak sadece mesaj sayısı kasmak için cevap yazan sizlere çok sinirlendim ve hala sinirliyim.
Bana terbiyesizlik yapan sensin konu hala duruyor, konuyu at buraya okusun madem millet. Yazdıklarıma gülünç diyosun hatta bana eleman falan demişti çocuk işte daha :) herkes senin kim olduğunu biliyor burda. Sen gereksiz bir insansın onu da anlamış olduk. Amacım mesaj kasmak olsa senin gibi gereksiz insanların konusu altında kasmama gerek yok. Sen gereksiz ve agresif bir kişisin ve sana fena halde gıcığım, zaten kendisini de yüzleşmeye davet ettim gelme cesareti gösteremedi.
Ayrıca herşey yks değildir, yks sadece bir sınavdır.
3E23E983-A1EF-4B53-8055-EB6622B3C8B9.png

Sen bişey sandığın için atıyorum sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu anladım ama yine anlamsız geldi, sırf konu olsun diye açmışsınız. Ego kastığını görmeyen kördür.
Kendisi hem terbiyesiz, hem egoist hem agresif. Tehlikeli bir bileşim :)

Bence de matematikte kaç net yaptığım kimseyi ilgilendirmez fakat @Alping03xs ısrarla öğrenmek istedi. Bak arkadaşım benim bu konuyu açmamla forumda sırf mesaj sayısı kasmak için sadece başlığı okuyarak altına yazdığım yazıyı okumadan mesaj yazan ne kadar fazla kişinin olduğunu farketmiş olduk. Her haksız duruma düştüğünüzde karşıdakinin egolu olduğunu söylüyorsunuz. Haksızlığınızı kabul ederek ''üzgünüm konuyu okumadan yazmışım'' demek çok zor değil.Konumu anlayamamanız bir anlamı olmadığı manasına gelmiyor.

Şu savunduğunuz elemana bakın. Özel konuşma açarak orum üzerinden küfür edip aşağılayamadığı için telefonumu istiyor. Gerçekten komikEkli dosyayı görüntüle 103140
Sen bunu anlayabiliyorsan bu kadar akli dengelerin bozuk demektir :)))

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Bana terbiyesizlik yapan sensin konu hala duruyor, konuyu at buraya okusun madem millet. Yazdıklarıma gülünç diyosun hatta bana eleman falan demişti çocuk işte daha :) herkes senin kim olduğunu biliyor burda. Sen gereksiz bir insansın onu da anlamış olduk. Amacım mesaj kasmak olsa senin gibi gereksiz insanların konusu altında kasmama gerek yok. Sen gereksiz ve agresif bir kişisin ve sana fena halde gıcığım, zaten kendisini de yüzleşmeye davet ettim gelme cesareti gösteremedi.
Ayrıca herşey yks değildir, yks sadece bir sınavdır.Ekli dosyayı görüntüle 103141
Sen bişey sandığın için atıyorum sadece.

Kendisi hem terbiyesiz, hem egoist hem agresif. Tehlikeli bir bileşim :)

Sen bunu anlayabiliyorsan bu kadar akli dengelerin bozuk demektir :)))
Hala yüzleşme diyor EW:QEQW:E:WQE:

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Buda devamı :))))
75335869-4C9B-4F23-A294-5137D804F580.png

Hala yüzleşme diyor EW:QEQW:E:WQE:
Hadi işine çocuk :))) sana en büyük ceza bitmez bilmen egonla yaşamak zaten :)

Bence de matematikte kaç net yaptığım kimseyi ilgilendirmez fakat @Alping03xs ısrarla öğrenmek istedi. Bak arkadaşım benim bu konuyu açmamla forumda sırf mesaj sayısı kasmak için sadece başlığı okuyarak altına yazdığım yazıyı okumadan mesaj yazan ne kadar fazla kişinin olduğunu farketmiş olduk. Her haksız duruma düştüğünüzde karşıdakinin egolu olduğunu söylüyorsunuz. Haksızlığınızı kabul ederek ''üzgünüm konuyu okumadan yazmışım'' demek çok zor değil.Konumu anlayamamanız bir anlamı olmadığı manasına gelmiyor.

Şu savunduğunuz elemana bakın. Özel konuşma açarak orum üzerinden küfür edip aşağılayamadığı için telefonumu istiyor. Gerçekten komikEkli dosyayı görüntüle 103140
Bak bide hala eleman diyor, çocuk ben senin askerlik arkadaşın mıyım hayırdır ?

Mesaj kasana ödül mü veriyorlar da kasayım? Kimse sana saygısızlık yapmadı, bazı şeyleri hazmedemediğin gayet ortada. Egonu alt seviyelere indirsen iyi olur yoksa saygı ve terbiyenin bulunduğu ortamlarda dışlanırsın.

Matematikte kaç net yaptığın kimi ilgilendirir? Açtığın konunun bir anlamı bile yok, herkesin bildiği şeyler bunlar.
Bak mesela terbiye görmüş saygılı kendini bilen insanın kokusu buram buram geliyor.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
@ThorJ @Görkem Say @Dora Değerli adminlerim ben artık sıkıldım bu ELEMAN çıldırmış, ardı ardına mesaj yazarak beni rahatsız ediyor. Lütfen konuyu gözden geçirip kim haklı kim haksız karar verin. Konuda ne kadar fazla insanın yazımı bile okumadan sadece başlığa bakarak cevap verdiğini göreceksiniz. İyi forumlar

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bide şey demesi gülünç hem eleman bilmem ne hem matematik bilmiyor diye bana yorumlama yapıyor bakın ben matematiğin kimde olduğu belli olmaz diyorum bana yks sınav sonucunu atıyor ÇOÇUK çok ilginç biri :)))

@ThorJ @Görkem Say @Dora Değerli adminlerim ben artık sıkıldım bu ELEMAN çıldırmış, ardı ardına mesaj yazarak beni rahatsız ediyor. Lütfen konuyu gözden geçirip kim haklı kim haksız karar verin. Konuda ne kadar fazla insanın yazımı bile okumadan sadece başlığa bakarak cevap verdiğini göreceksiniz. İyi forumlar
Eğer taciz tehdit veya küfür gibi bir durum varsa beni banlayın eğer yoksa ben kalıcı ban atılmasını istiyorum hodri meydan buyurun.

@Görkem Say

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ben konu içeriğini anlamadan yazdığım zaman bir kez olsun böyle saçma sapan bir tepkiyle karşılaşmadım, yeri geldi özür diledim aynı incelikte cevap aldım. Peki senin bu kadar agresif olmanı gerektiren şey nedir?
Abi neden konumu okumadan cevap verirsiniz ki anlamıyorum. Ben kelime oyunundan bahsediyorum siz bana diyorsunuz ki hayır iyi bir şey. Tövbe yarabbi

Böyle bir cevap şekli olabilir mi? Tövbe yarabbi ne asker arkadaşınla mı konuşuyorsun? Matematiğe ara verip ilkokul hayat bilgisi dersine çalışmalısın.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
@utkuversus buyurun modlarım

Ben konu içeriğini anlamadan yazdığım zaman bir kez olsun böyle saçma sapan bir tepkiyle karşılaşmadım, yeri geldi özür diledim aynı incelikte cevap aldım. Peki senin bu kadar agresif olmanı gerektiren şey nedir?

Böyle bir cevap şekli olabilir mi? Tövbe yarabbi ne asker arkadaşınla mı konuşuyorsun? Matematiğe ara verip ilkokul hayat bilgisi dersine çalışmalısın.
İleride matematikten çok terbiye lazım olucak sana. Burda kimse seni pehpehleyecek ne yaşıtın ne asker arkadaşın, sen kime sinir agresiflik yapıyon ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar, kimin nasıl bir konu açacağına karışmak bu forumda ben dahil kimsenin haddine değil. Bugüne kadar, bu konudan çok daha saçma birçok konu gördüm. Bunların hiçbirisine girip bu konu çok saçma, herkesin bildiği bir şey demedim, demem de. Sizi ilgilendirmiyorsa açılan konu, girmeyin. Bu kadar basit. Burası forum, birilerine yardımcı olmak kadar sohbet ortamı oluşturmakta önemli. Konuyu açan arkadaş bir şeyden bahsetmiş, bunun hakkında konuşalım demiş. Hiçbir yerde bulunmayan bir bilgiyi paylaştım dememiş. Şu ? kadarcık nezakete bile yer yok mu ben anlamıyorum gerçekten.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Arkadaşlar, kimin nasıl bir konu açacağına karışmak bu forumda ben dahil kimsenin haddine değil. Bugüne kadar, bu konudan çok daha saçma birçok konu gördüm. Bunların hiçbirisine girip bu konu çok saçma, herkesin bildiği bir şey demedim, demem de. Sizi ilgilendirmiyorsa açılan konu, girmeyin. Bu kadar basit. Burası forum, birilerine yardımcı olmak kadar sohbet ortamı oluşturmakta önemli. Konuyu açan arkadaş bir şeyden bahsetmiş, bunun hakkında konuşalım demiş. Hiçbir yerde bulunmayan bir bilgiyi paylaştım dememiş. Şu ? kadarcık nezakete bile yer yok mu ben anlamıyorum gerçekten.
Hocam iyi güzel de konuyu açan kişinin yaklaşım tarzı hiç iç açıcı değil. İster istemez insanın sinirini bozuyor.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Hocam iyi güzel de konuyu açan kişinin yaklaşım tarzı hiç iç açıcı değil. İster istemez insanın sinirini bozuyor.
Cevap yazanların %90ının konumu okumadan alakasız bir şekilde cevap yazması da benim sinirimi bozuyor

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Sayın modum şu : Donanım - Ryzen 3 1200 vs İ3 9100f hangisi daha iyi
Olayın başladığı yer şahısla önceden hiç bir konuşmuşluğumuz veya diyaloğumuz olmadı. Zaten göreceksiniz aynı tavır ve agresifliği barındırmakta. Böyle insanların forumun huzurunu kaçıracağını düşünmekteyim. Ben ya herro ya merro taraftarıyım. Eğer diğer tarafta ki Kişide razıysa siz konuşun düşünün Haksız olan gitsin. Ben bunu kabul ediyorum.

Cevap yazanların %90ının konumu okumadan alakasız bir şekilde cevap yazması da benim sinirimi bozuyor
Seninde bana en baştan beri edindiğin tavırlar benim sinirimi bozuyor o ne olacak ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yaklaşım tarzı hoş değil diyorsunuz, böyle bir mesaj yazıyorsunuz konuya. Açılan konu troll değil, kuralları ihlal etmiyor. Bu durumda konuyu sorgulamak kimseye düşmez maalesef. Neyse konu daha fazla agresifleşmeden konuyu kilitliyorum.

Screenshot (1).png

Ayrıca bu mesajı yazmanın da hiçbir anlamı yok. Konuyu açan kişinin konusunun anlamına laf edip, bu mesajı atmak ne kadar doğru meçhul. Tekrar ediyorum, ilginizi çekmiyorsa konuya mesaj yazmayın. Bir kullanıcıyı sevmiyorsanız engelleyin. Bu kadar basit.
Screenshot (2).png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...