Fişleme olayı mı başladı ?

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Üyelik doğrulama bazı sitelerde de gördüm, Üyeliğimi sildirdim. Böyle bir şey varsa Üyeliğimi sildiririm, dava da açarım ! Çünkü insanları Anayasa'da suç fişleme olayı...
Diğer yabancı sitelerde üyelik doğrulama diye bir şey yok farkında mısınız ?

saltinirmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Hemen galeyana geleme gerek yok. Olacak mı diye sormuş. Zaten olsa bile yapmazsın olur biter. Kimse zorlamıyor.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Ali veya veli telefon numarasını topluyorsun Bu suçtur ! Eğer küfür hakaret varsa ip numarası admin verir dava açarsın ! Bunun harici bilgi toplamak Anayasa'da suç diyorum ! Tekrar üyelik yapanlarıda MAC ban atın ! Uzatmayın !!!

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Yorumlarıda okudum...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Kim çıkardı ki öyle bir şeyi, ne haddimize üyelik fişlemek vs. boş işler bunlar. Kafanızı başka şeylere yormanız dileği ile..

Kimse kimsenin hür iradesine ve özgürlüğüne erişemez.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Şimdi VPN ile yurtdışı IP'den giriş yaptım hesabıma. Şimdi ben hesabı VPN ile açıp sürekli yurtdışı IP'den girsem beni nasıl bulacaklar? Telefon no doğrulama da yok.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Samet özel mesajdan bilgi veriyorum sana.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Vpn ile giriş yapan kişiler, otomatik üyelik alınmıyor Cloudflare özelliği gelip açılmıyor site Plugin ekliyorsun web sayfasına.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Samet özel mesajdan bilgi veriyorum sana.
Denemek için Opera Tarayıcı üzerinden VPN ile girdim şimdi. Giriş yaptığım son IP adresinin Türkiye görünmemesi lazım. Zaten denemek için girdim. İllegal işim yok ya da yasaklı siteye girmeye çalışmıyorum sonuçta.

Aynı zamanda Firefox tarayıcıda normal (VPN'siz) kullanıyorum. Aynı anda her iki tarayıcı da açık olduğu için belki çakışmadan dolayı eski Türkiye IP görünüyor olabilir.

Anonimlik isteyenlere hak veriyorum ama sonuçta burası legal bir forum ve SMS doğrulaması istenmesi çok çok abes değil.

Belki mevcut koşullarda SMS doğrulama ihtiyaç değil ama gelecekte ihtiyaç duyulmayacağı anlamına gelmez. DH de SMS doğrulama yapıyor mesela.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Üyelik doğrulama bazı sitelerde de gördüm, Üyeliğimi sildirdim. Böyle bir şey varsa Üyeliğimi sildiririm, dava da açarım ! Çünkü insanları Anayasa'da suç fişleme olayı...
Diğer yabancı sitelerde üyelik doğrulama diye bir şey yok farkında mısınız ?

milyonlar kart çalıntı ? senin tüm bilgileri zaten fişlendi ? hala haberin yok sanırsam.
internet gir biraz araştır ?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
milyonlar kart çalışındı ? senin tüm bilgileri zaten fişlendi ? hala haberin yok sanırsam.
internet gir biraz araştır ?
Durum böyle.
6 sene önce kart bilgilerim çalınarak ile 2000 Dolar harcama yapılmış.
1 sene önce bankadan arıyorum diye dolandırıcılar aradı. Her şeyimi biliyor.
ABD internet üzerinden (Google, Microsoft, Facebook, Twitter vs.) bizi fişledi. ABD aleyhindeki paylaşımlardan dolayı ABD'ye giderken kabul edilemez yolcu diye geri çevirsek şaşırmam.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Durum böyle.
6 sene önce kart bilgilerim çalınarak ile 2000 Dolar harcama yapılmış.
1 sene önce bankadan arıyorum diye dolandırıcılar aradı. Her şeyimi biliyor.
ABD internet üzerinden (Google, Microsoft, Facebook, Twitter vs.) bizi fişledi. ABD aleyhindeki paylaşımlardan dolayı ABD'ye giderken kabul edilemez yolcu diye geri çevirsek şaşırmam.

1 kişi çıkıpda özür bile dilemedi ? ne bankalar nede kuruluşlar.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
@Uyumsuz-Sami 1 yıl önce kimlik numaramı değiştirdim. Bütün bilgilerimi değişikliğine askerlik şube başkanlığıma belgeleri yenilettim. O bakımdan rahatım.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
TC kimlik noyu değiştiriyorlar mı Tanık Koruma Kanunu kapsamı dışında?
Gerçekten değiştirdim. sonu 60'la bitiyordu şimdikini söyleyemem... İsmimin kısaltılışı söylüyorlardı onu bile değiştirdim. Zaten kimlik bilgilerimi deşifre edildiğine dilekçe mi yazdım.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Gerçekten değiştirdim. sonu 60'la bitiyordu şimdikini söyleyemem... İsmimin kısaltılışı söylüyorlardı onu bile değiştirdim. Zaten kimlik bilgilerimi deşifre edildiğine dilekçe mi yazdım.
TC Kimlik no değiştirmenizin sebebi neydi? Özel bir sebebi yoksa tabi. Çünkü isim değişikliği falan o kadar zor değil ama TC kimlik no tek ve benzersiz bir numara. TC değişti deyince şaşırdım açıkçası.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
@bilexsamet
Avea vodafone turkcell birleşme zamanında çıktı patlaklık verdi. Şöyle anlatayım ev kredisi çektim, XXX banka'dan arıyoruz. Ödenmemiş para var icra takibi başlatacağız dedi. ''Halbuki yalan'' Arkadaşım dedi ödemediysen atm'den bi bak. vezneye gittim öyle bir şey yok ! Askerliğimi 2000 yılında yaptım. 2.inci olay anlatıyorum: Askerlik yapmamışsın iban numarası yolladılar anladım dövizli askerlik yapacaksınız diye. Son Fetullah Gülen üye terör örgütüne olmuşsunuz, Ben Mit müsteşarlığından arıyorum. Fetullah Gülen cemaatine tarikatına üye olsam, benim burada ne işim var içerde olurdum. Sık sık aramaya başladılar. Savcılığa dilekçe yazdım telefon numaralarını, ardı ardına kesilmedi. 2019 yılında isimle beraber kimlik numaramı nüfus müdürliğinden aldım Telefon banka sgk askerlik dediğim gibi oralara değişiklik yaptım.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Avea vodafone turkcell birleşme zamanında çıktı patlaklık verdi. Şöyle anlatayım ev kredisi çektim, XXX banka'dan arıyoruz. Ödenmemiş para var icra takibi başlatacağız dedi. ''Halbuki yalan'' Arkadaşım dedi ödemediysen atm'den bi bak. vezneye gittim öyle bir şey yok ! Askerliğimi 2000 yılında yaptım. 2.inci olay anlatıyorum: Askerlik yapmamışsın iban numarası yolladılar anladım dövizli askerlik yapacaksınız diye. Son Fetullah Gülen üye terör örgütüne olmuşsunuz, Ben Mit müsteşarlığı arıyorum. Fetullah Gülen cemaatine tarikatına üye olsam, benim burada ne işim var içerde olurdum. Sık sık aramaya başladılar. Savcılığa dilekçe yazdım telefon numaralarını, ardı ardına kesilmedi. 2019 yılında isimle beraber kimlik numaramı nüfus müdürliğinden aldım Telefon banka sgk askerlik dediğim gibi oralara değişiklik yaptım.

Çok geçmiş olsun. Şimdi anladım kişisel verilerinizi paylaşmak istememe nedeninizi. ?

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Çok geçmiş olsun. Şimdi anladım kişisel verilerinizi paylaşmak istememe nedeninizi. ?
Tabii ki:bi suçum var ise ip numaram belli hatalıysam mahkemeye versin. Dediğim gibi yeni sözleşmede yapsa forum yine Anayasa'ya suç.Önünü kesmek için yeni yeni üyelik açan varsa Mac ban atılsın üye olamasın! Bilgisayarı ve Kullandığı internet operatör sağlıyıcı değiştirmesi gerekir.

Facebook hesabı bile kullanmıyorum gizlilik bilgileri fişlediği için Mahkemeye gitti geldi para cezası bu adam yine fişliyor. Sadece Twitter kullanıyorum.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Niye anonim olmak istediğinizi ve niye SMS doğrulama sisteminin gelmesini istemediğinizi bugün anladım:
Kendinizle aynı düşünmeyenlere rahat rahat hakaret edebilmek içinmiş.