Firefox! Yardım ! Hata Veriyor !

Bu konuyu okuyanlar

umurhamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Firefox 2.0.0.5 i kullanıyorum. Firefox'u kullanırken bir ara hiç bir siteye girmiyor 5dk sonra da hata veriyor. Firefox'u kapatın die. Ardından açarken yine hata veriyor. Reset çekersem düzeliyor. Ama hep reset çekecek değilim... Yardım ederseniz sevinirim... %(

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Hata verdiğinde, hatanın ne olduğunu belirtiyor mu?

umurhamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaldırdım kurdum yine öyle.. Diyor ki Firefox uygulaması açılamıyor. Kapatmanız gerekli yazıyor. Kapatıyorum. Açılmıyor bi daha. Açılırken uygulama başlatılamadı diyor.

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Çok ilginç bir durum. :L Sanırım ben bu konuda yardımcı olamayacağım.

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Hatanın ekran görüntüsünü koyabilirsen daha çok yardımcı olabiliriz.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Uygunsuz bir siteden gelen Çerez(cookie) de olabilir :}
İstersen Araçlar>Seçenekler>Gizlilik>Çerezleri göster bölümünden tanımadığın çerezleri sil
Spybot Search&Destroy programı ile bi tarat(önce güncelle öle tarat)
Forumdada vardı sanırım yoksa bile google da arat kesin bulursun
Buarada şöle bişeyde var biara sebebinide anlamadım bende olmuştu
Firefox u kapattığın halde halen çalışıyordur ama masaüstünde deilde
Ctrl+Alt+Del kombinasyonuyla karşımıza çıkan yerden işlemlere bi bak orda çalışıyor olabilir bi ara bende öle olmuştu ordan sonlandırınca düzeliyodu(sebebini hala anlamadım)

mavikurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek dedi ki:
Ctrl+Alt+Del kombinasyonuyla karşımıza çıkan yerden işlemlere bi bak orda çalışıyor olabilir bi ara bende öle olmuştu ordan sonlandırınca düzeliyodu(sebebini hala anlamadım)
umurhamza'nın bahsettiği durum benim de başıma gelmişti. Önce Ctrl+Alt+Del iş gördü. Baktım olacak gibi değil. Sildim tamamen. önce program ekle-kaldır, sonra geri kalan yerlerden de ; program files, gizli dosyalar ve kayıt defteri düzenleyicisinden (regedit).
Bir daha aynı hata ile karşılaşmadım..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bi de yeni sürümünü kullan;belki işe yarar ;)

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
hayır 2.0.0.6 sürümndede oluo banada geldi arkaplanda çalışıo o reset yerine görev yöneticisinde çalışıo firefox.exe olcak onu kapa hala reset at diosa at gitsin bea küldür geçer :D

ultum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programı tamamen kaldır ekle kaldır dedikten sonra program filestan sil ayrıca gizli dosyaları göster dedikten sonra C:\Documents and Settings\SENİNADINNNNNNNNN\Application Data klasörüne girip mozilla klasörünü sil ondan sonra iyi bir antivirüsü önce tam güncelleyip tam sistem taraması yap sonra yeniden kur

Son mesajlar