Firefox Eklentiler Dünyası

Bu konuyu okuyanlar

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ekranı bölen 2 sekmeyi birden gösteren eklenti varmı?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
FireTube: Youtube Music Player
gJ79oZl.png

Eklentinin arama çubuğu kısmından istediğiniz müziği aratıp dinleyebilirsiniz. (Yoıtube.com) sitesini açmaya gerek yoktur.
-Arayıp dinlediğiniz müziğe benzer müzikler playlistte sıralanır ve çalmaya devam ederler.( Genelde aynı sanatçının farklı müziklerini listeliyor.)
-Ayarlardan kısayol tuşlarını değiştirebiliyorsunuz.
-Dilerseniz indirme tuşuna basıp müziği indirebiliyorsunuz.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
gJ79oZl.png

Eklentinin arama çubuğu kısmından istediğiniz müziği aratıp dinleyebilirsiniz. (Yoıtube.com) sitesini açmaya gerek yoktur.
-Arayıp dinlediğiniz müziğe benzer müzikler playlistte sıralanır ve çalmaya devam ederler.( Genelde aynı sanatçının farklı müziklerini listeliyor.)
Sağol süper eklenti

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sağol süper eklenti

Önemli değil. :)
--------------

Quick Translator

bQGRl42.png

Seçtiğiniz metni otomatik algılar ve türkçeye çevirir.
Metin seçtikten sonra:
-Kısayol tuşuna basarak çeviri yapabilirsiniz. (Kısayol tuşunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz)
-Seçimin sağ alt tarafında çıkan eklenti simgesine tıklayarak çeviri yapabilirsiniz.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
gJ79oZl.png

Çalışmıyor :(

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Nasıl çalışmıyor? Sağ altta görünen arama simgesine tıklayıp arayacağını yazdıktan sonra Enter tuşuna basarsan arıyor ve çalmaya başlıyor bende.

Bende olmuyor öyle. "Worried about your health? Click here to..." yazısında başka bir şey göremiyorum. En sağda bir düğme var ama ona basınca da sunucu bulunamadı falan filan diyor...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bende olmuyor öyle. "Worried about your health? Click here to..." yazısında başka bir şey göremiyorum. En sağda bir düğme var ama ona basınca da sunucu bulunamadı falan filan diyor...

Başka eklentilerle çakışıyor olabilir mi? Geliştiricisi no script vb. eklentilerden dolayı çalışmayabileceğini yazmış.

Translate çeviri ama alttaki seçeneklere bir bak istersen.
FireTube Çalışmıyor:
- müzikçaları görmüyorsanız:. Menüsü (Firefox düğmesi) git -> Seçenekler -> Bar Add-on ya da "Ctrl - /"
- You must have Firefox 19 veya yüksek FireTube kullanmak
-. emin Adobe Flash 8 veya üstü yüklü olduğundan emin olun ve tarayıcınızı yeniden başlatın
-. yüklü Noscript gibi bir JavaScript engelleyici olup olmadığını kontrol edin. YouTube API düzgün çalışması için etkin olması için JavaScript gerektirir. Durumlar listesine "http://www.stephenpalmerin.com/firetube/" Ekle
- "about: config" In.. Ayarları "plugins.click_to_play devre dışı bırakılmalıdır
- hataları hala devam ederse, kaldırmayı ve de tarayıcıyı yeniden başlatmadan tekrar takmayı deneyin
-. daha fazla sorun giderme için, "https://developers.google.com/youtube/youtube_player_demo" gidin ve gömülü videoları oynatmak için yeteneğini test.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Başka eklentilerle çakışıyor olabilir mi? Geliştiricisi no script vb. eklentilerden dolayı çalışmayabileceğini yazmış.

Translate çeviri ama alttaki seçeneklere bir bak istersen.

Tüm eklentileri devre dışı bırakıp sadece bunu etkinleştirdim ama olmuyor. Neyse vazgeçtim artık.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İnternette gezinirken fotoğrafların bilgilerini gösteren bir eklenti bilen var mı acaba? Bilgi derken exif bilgisi gibi ayrıntılı olmasına gerek yok, benim için çözünürlük bilgisi olsa yeterli şu anda. :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
İnternette gezinirken fotoğrafların bilgilerini gösteren bir eklenti bilen var mı acaba? Bilgi derken exif bilgisi gibi ayrıntılı olmasına gerek yok, benim için çözünürlük bilgisi olsa yeterli şu anda. :)

Bulursan bana da söyle :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Belki image toolbar işine yarar. :)

https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/image-toolbar/

Son mesajlar