Firefox Eklentiler Dünyası

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
kastım üyelik değil tüm kayıtlı olduğum sitelere aynı kullanıcı adi ve şifre ile giriş yapması
Lastpass kullan o zaman.
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/lastpass-password-manager/

Üyelikle siteye girerken sana sorar site kayıt edilsinmi diye kayıt edip otomatik girişi seçersen o siteyi her açtığında otomatik giriş yapar.
Şifrelerin saklanması için ana üyelik almalısın 1 kere ve unutmamalısın ana şifreyi.:)
Daha sonra lazım olursa istediğin yerden sitesine girip oradan da bakabilirsin şifrelerine.

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LastPass ile aynı firma ürünü olan Xmarks yer imleri online yedekleme eklentisini şiddetle tavsiye ederim. ben sadece yer imlerini senkronize ediyorum ama isterseniz geçmişi ve açık sekmeleri de arka planda otomatik olarak yedekliyor. Lastpass gi, diğer tarayıcılara da eklentiyi yükleyerek yerimlerinize ulaşabilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/xmarks-sync/

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
MEMORY RESTART

Firefox Ram kullanımını bu eklenti ile anında kontrol edebilirsiniz ve yönetebilirsiniz. Durum çubuğu sağ en altta firefox un o anda kullandığı ram miktarını yeşil renkte ve rakamla gösteriyor. Eklenti menüsü seçeneklerden ayarlamaları kendi bilgisayarınıza uygun olarak yapabilirsiniz. Yukarıdaki resimde ram kullanımı 500 MB olarak ayarlanmış. Firefox un ram kullanımı 500 MB geçerse sağ alttaki ram kullanım rakamı kırmızıya dönüşerek sizi uyaracaktır. Firefox u manuel yada otamatiğe ayarlayarak restart layabilirsiniz. Renkleri de zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/memory-restart/?src=search

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar waterfox ta octoshape eklentisini nasıl çalıştırırım bide arkadaşlar turbo internet firefox ta çalışıyor ama waterfox ta çalışmıyor yardım lütfen :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Tan scope:Sekmelerin üzerine gelince küçük önizlemesini görebilirsiniz.
52595.png

kahtali02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
add block plus ..fastestfox bu eklenti sayfaları önceden yükleyerek ff 2 kata yakın hızlandırır..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Pixlr Grabber: Tarayıcı üzerinde ekran görüntüsü alma, sayfada olan resmi ve ya çektiğiniz resmi online olarak editleme, ayrıca upload etme işi yapabilen eklenti.
NsdB.png

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
BetterPrivacy => Kullanıcıları sınırsız izleyen yeni nesil flash çerezleri (Local Shared Objects, LSO) engeller.

Cookie Monster => Tam çerez kontrolü sağlayarak hangi sitelerden çerez kabul edileceğini yönetmenizi sağlar.

Dephormation => Avrupa-abd dahil pek çok ülkeden kovulmasına rağmen ttnet'in bu sene işbirliği yaptığı fişleme sistemi Phorm'u engeller.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@re13el Onun için eklenti kurmaya gerek yokkii.. Klavyedeki home ve end tuşları onu yapıyor zaten..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Konu pek sessiz hale geldi...
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] :)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] [MENTION=80664]kpln04[/MENTION]

Greasemonkey eklentisi + Ads Skipper betiğini yüklediğinizde hiç beklemeden yönlendirilirsiniz. Pek çok yönlendirme sitesinde geçerlidir. Ayrıca, henüz denemedim fakat Ads Skipper'a benzeyen AdsFight! adında yine popüler bir betik daha var.