Firefox 3.6 Beta 3 Çıktı, İndir!

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Tilki tarayıcının yeni beta sürümü yayınlandı. Final sürüme adım adım yaklaşırken, tarayıcıda da performans giderek artıyor.

Microsoft, Google, Adobe gibi Mozilla da bu haftayı yeni bir yazılım duyurarak geçirdi. Dün itibariyle, Firefox'un 3.6 versiyonunun üçüncü betasını yayınlayan Mozilla, bu beta sürümde tarayıcının performansını artırmayı başarmış gözüküyor. 3.6 beta 3 ile birlikte Firefox 3.6'ya adım adım yaklaşıyoruz. Mozilla'dan bir diğer atak da Thunderbird tarafından gelecek gibi gözüküyor. Zira, Thunderbird 3'ün her an Mozilla tarafından duyurulması bekleniyor.

Firefox 3.6 ile birlikte Mozilla, performans sorunlarını bir nebze aşmayı umuyor. Yaptığı açıklamalardan da görüyoruz ki, Firefox 4.0 yayınlanana kadar ortada bir performans sorunu kalmayacak. Ayrıca eklentilerin yönetimi ile ilgili de gelişmeler final sürümde bizleri karşılayacak.

Firefox 3.6 beta 3'ü indirmek için tıkla

:: Firefox 3.6'nın performans açısından sorunsuz olacağını düşünüyor musunuz?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
İnşallah öyle olur. 3.5 sürümlerinden hiç memnun değilim çünkü.

ardeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnşallah öyle olur. 3.5 sürümlerinden hiç memnun değilim çünkü.

aynen. kullandığı ram bazen 450 mb ye kadar çıkıyor ortalama 390 mb kullanıyor bende. asla direk kapatamıyorum. kapattığımda hala ram ve cpu yu deli gibi yormaya devam ediyor. görev yöneticisinden sonlandırarak kapatıyorum ancak. yaklaşık 4 yıldır firefox kullanıyorum. ilk defa son 1-2 aydır başka tarayıcı denemeye başladım :(