Joomla! 3.6 Beta 2 Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Katılım
30 Eylül 2005
Mesajlar
18,551
Reaksiyon puanı
1,881
Puanları
113
Yaş
38
joomla_3_6_coming_soon.jpg


Joomla! Projesi, Joomla! CMS 3.6 Beta 2 sürümünü duyurmaktan mutluluk duyar. Topluluk üyeleri önümüzdeki 3.6 sürümü için kalite güvencesi sağlamak amacıyla paketini indirip kurabilir ve test edebilirsiniz.


Joomla! 3 serinin yedinci standart vadeli destek sürümü olan 3.6, Joomla CMS'nin en son ana sürümüdür.Joomla! 3.5'den 3.6'ya yükseltme yada göç paketi değildir bunu sakın unutmayın!
Beta sürümleri SADECE test için tasarlanmıştır. Beta sürümünü hiç bir şekilde yayında olan sitenizde yükseltme yaparak kullanmayınız!

Bu sürüm nedir?
Bu yalnızca deneme sitelerinde kullanılması gereken bir beta sürümüdür. Beta sürümleri ile yayında olan sitelerinizi yükseltme yapmayınız!

Joomla! geliştiricileri, Joomla kararlı sürümü için uzantılar, şablonlar hazırlamak ve bu sürüm ile çalışmak için teşvik edilmektedir! Joomla! 3.6 için geriye dönük uyumluluk sorunların olmaması içindir.

Ayrıca joomla! kullanıcıların da bu sürümü test etmeleri, joomla! geliştiricileri tarafından teşvik edilmektedir. Bu sürümü test etmeleri ve sorunları Joomla CMS Issue Tracker bildirmeleri gelişim, düzeltmeler, sorunlar ve güvenlik açısından geliştiricilere kolaylık sağlayacak sizler gibi bir çok ülkede gönüllülerin katkısı ile kararlı sürüm serbest bırakılacak.

Yeni bir sitede joomla kuracaksanız bu sürümü kullanmayınız!


Joomla! 3.6 Beta 2 İndir


Joomla! 3.6 için zaman çizelgesi ve güncelleme
Zaman çizelgesi planlamanın zor bir parçasıdır. Geliştiriciler ve kullanıcılar tarafından gelen hata bildirimleri düzenlemek bazen günlerinizi de alabiliyor. Bu çalışmalar neticesinde uygun bir çizelge çıkardık.

Güncelleştirilmiş zaman çizelgesi

  • 22 Haziran 2016 - Joomla! 3.6 Sürüm adayı
  • 28 Haziran 2016 - Joomla! 3.6 Kararlı sürüm
Tarihler gönüllülerin durumuna göre değişebilir olabileceğini unutmayın!

Kaynak : Joomlatr
 

pesimist

Rektör
Emektar
Katılım
30 Eylül 2005
Mesajlar
18,551
Reaksiyon puanı
1,881
Puanları
113
Yaş
38
Oturaklı ve gayet güzel olmuş ellerine sağlık.
 
Üst