Firefox 3-5sn Donuyor.. Çözüm???

itaLy

Öğrenci
29 Ocak 2010
21
0
0
Arkadaşlar son zamanlarda sanırım çoğu firefox kullanıcısı 3-4 sekme açtıgında tarayısının donmasından en az benim kadar şikayetçidir sanırım.. Bununla ilgili yapılabilecek birşey varmı acaba? Opera yı kullanıyorum şimdilik çok hızlı sayfa yüklüyor ve donma olmuyor. Fakat insan alıştıgı alışkanlıklarından vazgeçemiyor firefox gibi :)

Bu problemin çözümünü bilen varmı acaba?

Not: Problem sistemden kaynaklı değil sadace firefox la alakalı bu donmalar diyer programlar gayet normal çalışıyor.

Benim Sistemim ;
AMD Phenom II X4 955 Black 3,2Ghz
6GB DDR3 1066Mhz Ram v.s

Pupilla

Dekan
17 Haziran 2009
8,724
139
243
Arkadaşlar son zamanlarda sanırım çoğu firefox kullanıcısı 3-4 sekme açtıgında tarayısının donmasından en az benim kadar şikayetçidir sanırım.. Bununla ilgili yapılabilecek birşey varmı acaba? Opera yı kullanıyorum şimdilik çok hızlı sayfa yüklüyor ve donma olmuyor. Fakat insan alıştıgı alışkanlıklarından vazgeçemiyor firefox gibi :)

Bu problemin çözümünü bilen varmı acaba?

Not: Problem sistemden kaynaklı değil sadace firefox la alakalı bu donmalar diyer programlar gayet normal çalışıyor.

Benim Sistemim ;
AMD Phenom II X4 955 Black 3,2Ghz
6GB DDR3 1066Mhz Ram v.s

ben de donma yok. firefox'u revo uninstaller ile kaldır. son sürümü tekrar yükle ve flash'ın son sürümünü indir kur:)

uma350

Profesör
15 Ocak 2010
4,411
70
0
Firefox dan vazgeçemiyorum nalet olsun bırakamıyorum ama yavaşlığı beni deli ediyorr.. :)

rise

Dekan
Emektar
12 Ocak 2009
9,893
3,247
293
Şu anda kullandığım hiç bir tarayıcıda (Linux/Windows) sorun yok.

11 Ağustos 2010
5,807
66
228
IE 9 var ara sıra kullanıyorum. Genelikle firefox kullanıyorum arada donma oluyor ama bendeki donma net yüzünden. daha doğrusu donma değilde web sayfalarını geç gösteriyor. memnunum yinede:p

itaLy

Öğrenci
29 Ocak 2010
21
0
0
Your Uninstaller kullanarak kaldırdım sildim durum aynı. Takılmalar sinir bozucu düzeyde.. :/

itaLy

Öğrenci
29 Ocak 2010
21
0
0
Chrome da hata verip kapanıyor ssl baglantılarında ödeme işlemi sırasında :)

Alex1024

Asistan
13 Ekim 2007
388
4
0
Ayarlardan Güvenlik kısmında saldırgan site bildir kısımları devre dışı bırakıp birdaha deneyebilirmisiniz?

Majeste

Profesör
7 Mart 2007
1,953
21
0
Bende de her açılışta yapıyordu. Formattan sonra kesildi. Uzun süre gitmiyor bu sistem ve yazılımlar. Arada bir tamamen silip, yenileyeceksin. (3.2ghz işlemci 512mb RAM bu arada :p) Bir de Firefox HepsiBurada'yı açmıyor. :S Chrome açıyor, sinir oluyorum.

itaLy

Öğrenci
29 Ocak 2010
21
0
0
Valla herşeyi denedim şimdi format attım ama yine yapıyor hiçbir eklenti yok.. Choreme oldukça iyi sonuç veriyor ama arayüzü çok gıcık kullanırken vazgeçiriyor insanı birde sıkkullanılanlar kısmı firefox gibi olsa daha kullanışlı olurdu.. Herşeye ragmen donan firefoxumu tercih ediyorum :D

itaLy

Öğrenci
29 Ocak 2010
21
0
0
Bunuda denedim sonuç aynı :) sevdim seni mozilla başkasını sevemem uyuzsun donsanda kullanırım :D