Firefox 3-5sn Donuyor.. Çözüm???

itaLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son zamanlarda sanırım çoğu firefox kullanıcısı 3-4 sekme açtıgında tarayısının donmasından en az benim kadar şikayetçidir sanırım.. Bununla ilgili yapılabilecek birşey varmı acaba? Opera yı kullanıyorum şimdilik çok hızlı sayfa yüklüyor ve donma olmuyor. Fakat insan alıştıgı alışkanlıklarından vazgeçemiyor firefox gibi :)

Bu problemin çözümünü bilen varmı acaba?

Not: Problem sistemden kaynaklı değil sadace firefox la alakalı bu donmalar diyer programlar gayet normal çalışıyor.

Benim Sistemim ;
AMD Phenom II X4 955 Black 3,2Ghz
6GB DDR3 1066Mhz Ram v.s

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Arkadaşlar son zamanlarda sanırım çoğu firefox kullanıcısı 3-4 sekme açtıgında tarayısının donmasından en az benim kadar şikayetçidir sanırım.. Bununla ilgili yapılabilecek birşey varmı acaba? Opera yı kullanıyorum şimdilik çok hızlı sayfa yüklüyor ve donma olmuyor. Fakat insan alıştıgı alışkanlıklarından vazgeçemiyor firefox gibi :)

Bu problemin çözümünü bilen varmı acaba?

Not: Problem sistemden kaynaklı değil sadace firefox la alakalı bu donmalar diyer programlar gayet normal çalışıyor.

Benim Sistemim ;
AMD Phenom II X4 955 Black 3,2Ghz
6GB DDR3 1066Mhz Ram v.s

ben de donma yok. firefox'u revo uninstaller ile kaldır. son sürümü tekrar yükle ve flash'ın son sürümünü indir kur:)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Firefox dan vazgeçemiyorum nalet olsun bırakamıyorum ama yavaşlığı beni deli ediyorr.. :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
bendede var biraz sorun .
core i7
4 gb olduğu halde.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Şu anda kullandığım hiç bir tarayıcıda (Linux/Windows) sorun yok.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Chrome kullan rahat et :D

Reaksiyon puanı
66
IE 9 var ara sıra kullanıyorum. Genelikle firefox kullanıyorum arada donma oluyor ama bendeki donma net yüzünden. daha doğrusu donma değilde web sayfalarını geç gösteriyor. memnunum yinede:p

itaLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Your Uninstaller kullanarak kaldırdım sildim durum aynı. Takılmalar sinir bozucu düzeyde.. :/

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Geç Chrome kardeşim yav

itaLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome da hata verip kapanıyor ssl baglantılarında ödeme işlemi sırasında :)

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ayarlardan Güvenlik kısmında saldırgan site bildir kısımları devre dışı bırakıp birdaha deneyebilirmisiniz?

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Bende de her açılışta yapıyordu. Formattan sonra kesildi. Uzun süre gitmiyor bu sistem ve yazılımlar. Arada bir tamamen silip, yenileyeceksin. (3.2ghz işlemci 512mb RAM bu arada :p) Bir de Firefox HepsiBurada'yı açmıyor. :S Chrome açıyor, sinir oluyorum.

itaLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla herşeyi denedim şimdi format attım ama yine yapıyor hiçbir eklenti yok.. Choreme oldukça iyi sonuç veriyor ama arayüzü çok gıcık kullanırken vazgeçiriyor insanı birde sıkkullanılanlar kısmı firefox gibi olsa daha kullanışlı olurdu.. Herşeye ragmen donan firefoxumu tercih ediyorum :D

itaLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunuda denedim sonuç aynı :) sevdim seni mozilla başkasını sevemem uyuzsun donsanda kullanırım :D

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Bunuda denedim sonuç aynı :) sevdim seni mozilla başkasını sevemem uyuzsun donsanda kullanırım :D
O zaman senin ekran kartın eski olmasın flash player yorabilir. Bende FF'ciyim kasma yok. FF 3'ün son versiyonunu kullanıyorum.4'de sorun yok.

ilhanseven1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede vardır. Hd6870 ekran kartı alınca kendiliğinden düzeldi :D