Firefox 3.0 RC2 İndirin!

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Mozilla Firefox internet tarayıcısının en yeni sürüm adayı yayınlandı. Yeni sürüm adayını denemeniz için gerekli olan indirme bağlantısı burada.

Mozilla ekibi, Firefox'un 3.0 sürümü için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. En son birinci sürüm adayında (RC1) çıkan önemli hatalar sebebiyle yayınlanan ikinci sürüm adayı, görünüşe göre biraz daha iyileştirilmiş. Her şekilde, Mozilla ekibine yardımcı olmak ve yeni yazılımı denemeniz için bu sürümü kullanmanızı öneriyoruz. Mozilla Firefox 3.0 için ikinci sürüm adayını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

:: Mozilla Firefox 3.0 RC2 İndirin!

SDN - http://shiftdelete.net

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama diğer sürümü daha hızlı gibi....gereksi çok ayrıntı koymuşlar

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
rc1 sürümündede rc2 sürümündede aynı hata dvam ediyor.Flash player kurulmuyor o yüzden sitelerdeki flashlar görünütlenemiyor.Flashı yükle diyosun yüklüyor yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Yine yükle diyosun yükleyip yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Final sürümü çıkmadan ciddi anlamda kullanmaya değmez..

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tam surumu cikana kadar indirmeyi dusunmuyorum.bi rc1 i indirdim.tam surumun cikmasini beklemenin mantikli oldugunu gordum.hicbir eklentiyi kabul etmiyordu.eklentisiz firefox = firefos

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nedense ff antipatisi var bende. o_O Hmm, "opera". :*

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Aslında ilk betası cıktığında kurmuştum ama araç cubukları ve aşırı canlı yer imleri yüklemesi yaptığımda kilitleniyordu. Simdi tekrar kurdum bir problem yok suan

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
>X< flash ve eklentilerde problemli.

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Remi olarak duyurulup dağıtımına başlanması ise bugün, yani 6 Haziran saat 3:25 tarihinde aşağıdaki adreste başlayacak

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-rc.html

Eklentilerde ki sorunları nightly tester tools eklentisiyle halledebilirsiniz. ama forumları açma konusununda birşey diyemeceğim. hem Rc1'de hem de Rc2'de (29'dan buyana kullanıyorum) böyle bir sorunla şuana kadar karşılaşmadım.

15 günlük peryod içinde hergün test sürümleri yapıldığını düşünürsek mutlaka her iki sürüm arasında farklar vardır, resmi olarak bugün duyurulacağına göre sorumuzun cevabını öğrenmeye de fazla birşey kalmamış
İyi kullanımlar..............

hepsibitti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blogger dedi ki:
rc1 sürümündede rc2 sürümündede aynı hata dvam ediyor.Flash player kurulmuyor o yüzden sitelerdeki flashlar görünütlenemiyor.Flashı yükle diyosun yüklüyor yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Yine yükle diyosun yükleyip yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Final sürümü çıkmadan ciddi anlamda kullanmaya değmez..

bu sorun bugün bende de oldu. dün flash player de herhangi bir sorun yoktu. sabah bilgisayarı açtığımda ekrana direk flash player güncellemesi geldi. güncelledim. firefox rc1'i açtım. eklenti kurmanız gerekir dedi. durdum. mozillayı kapatıp açmanız gerekir dedi. kapayıp açtım sonra yine flash player ı kurmanız gerekir dedi. bende sistemi geri yüklemeyle dünkü sistemi geri getirdim. pc yi resetledim tekrar yine flash player güncellemesi var dedi. bu sefer güncellemedim ve o sorun halloldu. sanırım flash player da bir sorun var firefox da değil sorun.
kısaca yapmayın işte güncellemeyi :)

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hiç sorun yok arayüz filan daha güzel adres kısmıda baya iyi olmuş :)

hmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla ben ilk betası çıkışında da kurdum ne eklenti nede flash sorunu verdi, şuanda sadece googletoolbar kullanamıyorum , bunun çözümüde googleda biter.

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hala adblock eklentisi çalışmıyor sanırım. Umarım gerçek sürümde çalışır.

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
bende bekliyorum final sürümünü , şimdilik 2.0.0.14 sürümüyle yola devam :)