Firefox 16.0.1 çıktı. 16'dan güncelleyin

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Evet sunucuları açmışlar ben indiriyorum şuan 16.0 sürümü ama güncelleme iniyor 21.4 MB boyutunda bilginize, herkes güncellesin..

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
21 küsür mb hangi açığı kapatmışlar acaba? hep aynısını yapıp duruyorlar.. senden soğumama az kaldı firefox...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Nightly 19.0a1 oldu değişen bişey göremedim :D

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firefox 15 kullanıyordum az önce güncelledim. 135 sekme açtım bana mısın demedi. ne donma ne kasma hiçbir şey yoktu ;) Yine yakıyor tilki ortalığı...
Firefox Setup 16.0.1 (17,2 MB)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
21 küsür mb hangi açığı kapatmışlar acaba? hep aynısını yapıp duruyorlar.. senden soğumama az kaldı firefox...

Güncelleme 21 mb görünüyor ama orada firefoxu baştan indiriyor tam olarak. :) Sadece güncelleme değil yani 21mb.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Firefox 15 kullanıyordum az önce güncelledim. 135 sekme açtım bana mısın demedi. ne donma ne kasma hiçbir şey yoktu ;) Yine yakıyor tilki ortalığı...
Firefox Setup 16.0.1 (17,2 MB)

Yav l*net olsun bende niye kasıyor bu meret yav.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kasmada ki en büyük sebep zaten block plus. Ben onu kaldırınca rahatlıyor tarayıcı. Ama o memory foxmu nedir anlık düşürüyor sonra tekrar ram kullanımı eski haline geliyor. Bence sadece kullanıcıyı kandıran bir eklenti. Tüm eklentileri kaldır kapat tekrar başlat bakalım ff.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yav l*net olsun bende niye kasıyor bu meret yav.

2z7pehc.jpg

375 sekme açtım bilgisayarın Cpu ve Ram durumu bu. Yinede çökmedi firefox
*sadece firefox değil KAV-2013 winamp ve msnmessengerda çalışıyordu aynı anda. :yes:
v5bokx.jpg

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hacı bunu diyeceğine bir çözüm yolun varsa onu sunsaydın keşke.
çözüm sunamam çünkü senin pc yi bilmiyorum. Kullandıgın eklentiler, firefox kurulumunda oluşan bir hata yada firefox la çakışan başka bir uygulama var mı? Adobeflash , java vs güncel mi? bilmiyorum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
hacı bunu diyeceğine bir çözüm yolun varsa onu sunsaydın keşke.

Ben advanced system care programına ait smart ram(akıllı ram) kullanıyorum. Sistemdeki kullanılmayan rami boşaltıyo ve sistem rahatlıyor.
HD8G.png

Ama sen resimdeki ram kullanımına bakma fazla. Kullandığın zaman o 200mb lere yine çıkıyor. Ama smart ram onu düşürüyo gereksiz olduğu zaman.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
çözüm sunamam çünkü senin pc yi bilmiyorum. Kullandıgın eklentiler, firefox kurulumunda oluşan bir hata yada firefox la çakışa baska bir uygulama var mı? Adobeflash , java vs güncel mi? bilmiyorum.

bu soruların kısmi olarak cevaplarını verdim diğer mesajlarımda.neyse ginede teşekkürler.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bak re13el in kullandıgı advanced system care işine yarayabilir.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bu soruların kısmi olarak cevaplarını verdim diğer mesajlarımda.neyse ginede teşekkürler.

Memoryfox ile speedfox'u sil gitsin. Bir işe yaramaz eklentiler. Bende de bir ara bu sorun vardı ve bunları denemiştim. Aslında yaptıkları şey yükü ram'den alıp sabit diskdeki ön belleğe aktarmaktan başka bir şey değil. Bir de Vacuum Places Improved eklentisini dene. Bende çok işe yaradı. Bu arada aurora 18.0a2'de çıktı.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Memoryfox ile speedfox'u sil gitsin. Bir işe yaramaz eklentiler. Bende de bir ara bu sorun vardı ve bunları denemiştim. Aslında yaptıkları şey yükü ram'den alıp sabit diskdeki ön belleğe aktarmaktan başka bir şey değil. Bir de Vacuum Places Improved eklentisini dene. Bende çok işe yaradı. Bu arada aurora 18.0a2'de çıktı.

çok teşekkür ederim tavsiyeniz için, deniyorum.

cerbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncellemeyi azönce yükledim sanki biraz daha hızlı gibi geldi bana. acaba hangi değişiklikler yapıldı bir önceki sürüme göre

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Güncellemeyi kurdum ama sorun verdi programı kaldırıp sıfırdan tekrar kurdum yine aynı sorun neden olabilir acaba bilgisi olan var mı?

f8s35.png

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Güncellemeyi kurdum ama sorun verdi programı kaldırıp sıfırdan tekrar kurdum yine aynı sorun neden olabilir acaba bilgisi olan var mı?

f8s35.png

Sistem Geri yükleme yapmayı deyebilirsiniz ve internette bulduğum ilk çözüm buydu. Eğer kesin bir çözüm bulursam yazarım :)