Film önerisi..

Bu konuyu okuyanlar

onur713

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yuzuklerin efendisi karayip korsanları truva vs gibi fantastik kurgusu olan tarihi aksiyon filmlerini çok seviyorum birçoğunu izledim ama..bu turde onerileri olan yazarsa memnun olurum..

kemal_mat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elbette arkadaşım stephen king in karakule seri si kitabını okudu tavsiye ederim.bide harry potter ve melez prenside izleyebilirsin ilk bölümü biraz duygusal ama ikinci bölümü fena değil umarım yardımcı olmuşumdur.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
300 spartalı büyük ihtimal izlemişsindir. :)

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hmm harry potter :D:D:D Vallahi Çok Film İzledim Şimdiye Kadar Fakat Aklıma Gelmiyor :D bak vahşet demek istiyosan sölim testere serisi sonra hostel 1 ve 2 sonra yüksek tansiyon teksas katliamı bunları izle yaında kova bulundur :D Şunuda sölim Snuff (İşkence diye bir film var ama film demiolar ona belgesel diolar hemde gerçek işkenceler yapılıo 10 dk dan fazla izleyebilen çıkmamış daha ) :)

Edit:Bir şey daha örendim snuff la ilgili Film Festivalinde Snuff u izleyen seyirciler yönetmeni dövmüşler :D:D:D Çünkü İşkence Sahneleri Gerçekmiş :D

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
hmm harry potter :D:D:D Vallahi Çok Film İzledim Şimdiye Kadar Fakat Aklıma Gelmiyor :D bak vahşet demek istiyosan sölim testere serisi sonra hostel 1 ve 2 sonra yüksek tansiyon teksas katliamı bunları izle yaında kova bulundur :D Şunuda sölim Snuff (İşkence diye bir film var ama film demiolar ona belgesel diolar hemde gerçek işkenceler yapılıo 10 dk dan fazla izleyebilen çıkmamış daha ) :)

Edit:Bir şey daha örendim snuff la ilgili Film Festivalinde Snuff u izleyen seyirciler yönetmeni dövmüşler :D:D:D Çünkü İşkence Sahneleri Gerçekmiş :D
tam aradığım şey. en kısa zamanda snuff u izleyeceğim :D

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bende merak ettim izlemem lazım bu snuffu :D