Film önerileri

Bu konuyu okuyanlar

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Selamlar dostlar benim ilginç bir takıntım var önce size bundan bahsetmem gerek ben eski yabancı filmleri nedense çok seviyorum 1960-70-80-99 lardan kalma filmler buna bir örnek 1968 yapımı olan maymunlar cehennemi filminin yazıldığı dönem çıkan bütün serisini izledim beter böceği izledim star wars star treck yıldız gemisi savaşcıları hepsini izledim harrypotter ve yüzüklerin efendisi matrix saymıyorum bilene şuan aklıma gelen filmler bun ash evil dead bilene izledim korku film izlemeyi sevmiyorum onun haricinde bilim kurgu fantastik macera aksiyon gerilim fark etmez siz film önerin

Not:Bu filmler eski oldugu için telif süreleri bitmiştir 2. El kaynaklardan izlenebilir .

aynar

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Foruma göz gezdirdiniz mi? Çünkü forumda film önerisi istenen çok fazla başlık var... O başlıklarda bir sürü film önerisinde bulunulmuş...

Yine de çok eski filmlerden birini önereyim... Stanley Kubrick'in çektiği 1956 yapımı "The Killing" filmi belki ilginizi çekebilir... Soygun filmidir... Hatta soygun filmleri arasında özel bir yere sahiptir. Siyah beyazdır... Kubrick'in bence en iyi filmidir... imdb puanı 10 üzerinden 8'dir.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar dostlar benim ilginç bir takıntım var önce size bundan bahsetmem gerek ben eski yabancı filmleri nedense çok seviyorum 1960-70-80-99 lardan kalma filmler buna bir örnek 1968 yapımı olan maymunlar cehennemi filminin yazıldığı dönem çıkan bütün serisini izledim beter böceği izledim star wars star treck yıldız gemisi savaşcıları hepsini izledim harrypotter ve yüzüklerin efendisi matrix saymıyorum bilene şuan aklıma gelen filmler bun ash evil dead bilene izledim korku film izlemeyi sevmiyorum onun haricinde bilim kurgu fantastik macera aksiyon gerilim fark etmez siz film önerin

Not:Bu filmler eski oldugu için telif süreleri bitmiştir 2. El kaynaklardan izlenebilir .
Cinnet filmini öneririm.Jack Nicholson oynuyor.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137