FIFA 18 Bilgisayarda çift Kol Oynanır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

TheFilozof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayarda çift Kol FIFA 18 oynamak istiyorum ancak bu mümkün mü? Ya da 1 kol 1 klavye olmak zorunda mı? Çift kol oluyorsa nasıl olacağını anlatabilir misiniz?

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
arkadaşın evine gitmiştim pc den iki kol oynadık hiç sormadım nasıl olduğunu ama yapılabiliyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır

TheFilozof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşın evine gitmiştim pc den iki kol oynadık hiç sormadım nasıl olduğunu ama yapılabiliyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır
Sanırım uygulama falan gerekiyor ama tam nasıl olacak bilmiyorum.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bilgisayarda çift Kol FIFA 18 oynamak istiyorum ancak bu mümkün mü? Ya da 1 kol 1 klavye olmak zorunda mı? Çift kol oluyorsa nasıl olacağını anlatabilir misiniz?
2 adet joystick varsa oynayabilirsiniz. Sorun olmaz.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Oyunun settings diye bi kısayolu var orada görebiliyor musunuz kolu?
Ekran Görüntüsü (24).png

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Oyunun settings diye bi kısayolu var orada görebiliyor musunuz kolu?Ekli dosyayı görüntüle 92403
Bu attığınız Pes'in ayar menüsü değil mi?
Fifa'da ekstra bir şey yapmıyorsunuz diye biliyorum. Oyun kolunu takıyorsunuz, oyuna girdiğinizde düzenleme menüsünden tuşların yerini değiştirdiğiniz kısımdan değiştiriyorsunuz.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bu attığınız Pes'in ayar menüsü değil mi?
Fifa'da ekstra bir şey yapmıyorsunuz diye biliyorum. Oyun kolunu takıyorsunuz, oyuna girdiğinizde düzenleme menüsünden tuşların yerini değiştirdiğiniz kısımdan değiştiriyorsunuz.
Owww kusura bakmayın. Dikkat etmemişim. Özür dilerim. Dediklerimi uygulamayın. (Zaten bulamazsınız)