FIFA 15 Online Oyuncular Kulübü (PC)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan oslun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
@mazruf teşekkürler hocam, kaynak linki de verir misin sürekli sormayayım kendim takip edeyim oradan..
Defansın neyini düzeltmişler ki ben zaten gol atana kadar canım çıkıyordu, defansı zar zor geçince kaleciler zaten panter gibi, desene golsüz maçlar gene beni bekliyor.

Bu arada İspanya ve İngiltere liginde kullanılan güncel Nike Sarı topu gene koymamışlar , olaydı iyiydi. :)

Rica ederim. :)

http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2972050.page

Defans konusunda şu videoyu tavsiye ederim.

[video=youtube;Rdsl1h_32jY]http://www.youtube.com/watch?v=Rdsl1h_32jY[/video]

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Gamepad şart hocam.. yoksa bu gidişle zor maçlarda emektar klavyemi kırabilirim oynarkene.. :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şahsen klavyede oynamak zor geliyor bana. Oyunun tam hakkını verebilmek için gamepad şart gibi. Gamepad tam kontrol imkanı veriyor oyuncuya. Çalımlar, dönmeler, müdahaleler... Klavyede ise birden fazla tuş gerektiren hareketler söz konusu olduğunda oyuncu zorlanır.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Varsa oynamak isteyen bir kaç maç atabilirim :)

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Fifa 15 paylaşıma düşmüş, bekleyenler için güzel haber, yumulun.

dagasso_FUTO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm country proclub ariyorsan ben oyuncu ariyorum gelmek istermisin
benim origin ismim

dagasso_FUTO

- - - Mesaj Güncellendi - - -

seni priginde bulamiyorum

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyuna güncelleme geldi. Akşam da bakıma alınacakmış FUT için.

Hello, FIFA fans.

Today the fourth title update for FIFA 15 will be available on PC, Xbox One, and PS4. This new update will bring new FIFA 15 content and also addresses certain issues that our FIFA community has identified.

- Added the MLS expansion teams Orlando City and New York City FC to the “Rest of the World” league for Kick-Off and Online Matches.
- Stability improvements to EASFC Match Day Challenges, Pro Clubs, and Online Seasons.
- Fixed stability issue around requesting a substitution in Player Career.
- Addressed issue where some players were not able to unlock certain boot packs for their Virtual Pro.
- Names of scouted players in Career Mode are now more reflective of their country of origin.
- Stability improvements to Friendly Seasons in FIFA Ultimate Team Seasons.
- Improved ‘Compare Price’ functionality in FIFA Ultimate Team when comparing prices for consumables.

Furthermore, there will be a maintenance period this evening as we prepare for an important change coming to FIFA Ultimate Team. We’ll provide further details on maintenance timing on Twitter and Facebook

Thanks,
The FIFA Team

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Savunma işini hala tam anlamıyla iyi yaptığımı söyleyemem. Oynayan arkadaşlar nasıl iyi savunma yapabilirim bi kaç tüyo verebilir mi?

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar benim aklıma birşey takıldı. Şimdi biz Fifa 15 Ultimate team oynuyoruz ya hani ben baya sağlam oyuncular aldım ve baya param oldu diyelim fifa 16 çıktı ve onu satın aldım. Fifa 15 den direk kaldığım şekilde devammı ediyorum yoksa fifa 16 için 0 dan mı ultimate team kurucam. ?

Bu arada oyuna 4-5 saattir giremiyorum sizdede aynı sorun varmı acaba ?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Arkadaşlar benim aklıma birşey takıldı. Şimdi biz Fifa 15 Ultimate team oynuyoruz ya hani ben baya sağlam oyuncular aldım ve baya param oldu diyelim fifa 16 çıktı ve onu satın aldım. Fifa 15 den direk kaldığım şekilde devammı ediyorum yoksa fifa 16 için 0 dan mı ultimate team kurucam. ?

Bu arada oyuna 4-5 saattir giremiyorum sizdede aynı sorun varmı acaba ?

Sıfırdan takım kuracaksınız maalesef. Yani 15'ten 16'ya oyuncu aktarımı yok.

Oyunda bakım var. 00.30'da açılacak.

Ultimate Team ile ilgili büyük bir değişiklik yapıldı bu arada: http://forum.shiftdelete.net/fifa/4...yat-araligi-uygulamasi-geldi.html#post3593474

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Savunma işini hala tam anlamıyla iyi yaptığımı söyleyemem. Oynayan arkadaşlar nasıl iyi savunma yapabilirim bi kaç tüyo verebilir mi?

Önemli maçlardan önce kesinlikle markaj ayarı yapıyorum. Bunun dışında FİFAda oto pres yapmak kadar Saçma birşey olamaz. Oyuncuların formalarını çektiğiniz tuşla önden baskı yaparsanız rahat bir şekilde topu alabilirsiniz. Bunun dışında pas yollarına adamlarınızı sürerek karşı Takımın geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Sende Fifa 14 yok muydu hocam yanlış mı hatırlıyorum?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Yok fifa 14 vardı zaten 15 korsan oynuyorum :D savunma işini iyice kavrayıp fifa 16 preorder yapmayı düşünüyorum
Kol alman lazım, klavyeden olmaz hocam unutma. Yokxa aldın mı kol sonunda?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ronaldo'nun çarşamba günü yeni kartı gelir.

UWtyNTt.png

tolga295

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler biraz geç olmuş olsa da beni de alırmısınız lütfen
Origin Id:tolga295

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ercan Taner twitch'de FIFA 15 maçları anlatıyor.

567K72K.png

Twitch