Fenerbahçe'ye büyük şok!

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Galatasaray'a büyük müjde! Fenerbahçe'ye büyük şok! CEV, Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 3. Türk takımını belirleyecek Wild Card'ı Galatasaray'a verdi! Bu kararla birlikte Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe kupanın dışında kaldı!

fbgsvols_UDV6M.jpg

Kadınlar Voleybolu'nda CEV; Galatasaray'ı sevindiren Fenerbahçe'yi ise şok eden bir karar aldı.

cev.jpg

Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 3. Türk takımını belirleyecek Wild Card'ı Galatasaray'a veren CEV; böylece geçen sezonun şampiyonu Fenerbahçe'yi kupanın dışına itmiş oldu!

CEV Yönetim Kurulu, Wild Card için başvuru yapan Galatasaray ve Fenerbahçe'nin durumunu Yönetim Kurulu'nda oylamaya sundu.

Sarı Lacivertliler'e bazı kurallarına uymadığı gerekçesiyle gelecek sezon için Wild Card vermeyen CEV; Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne kabul etti.

CEV’in kararıyla, Şampiyonlar Ligi'nde yer alan Eczacıbaşı Vitra ve Vakıfbank Türk Telekom'un ardından ülkemizi temsil edecek 3. takım Galatasaray oldu.

Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe ise kupanın dışında kaldı.

Kaynak

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Hangi kuralllara uymamış bileniniz var mı?

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ne kadar başarılı oabilecekler göreceğiz...

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bende Merak Ettim Hangi Kurallar Onlar. ?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Kurallar ile ilgili henüz bir bilgi yok arkadaşlar.Konu tekrar güncellendi.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Hürriyette okuduğum kadarıyla "Bahsedilen kuralın ise Azerbaycan'daki turnuvaya giden aralarında Fenerbahçe'nin de olduğu 4 takımın aynı otelde kalması gerekirken, sarı lacivertli ekip, o oteli istemeyerek başka otelde kalması ve CEV Başkanı'na bu yüzden karşı çıktığı iddia ediliyor."
Yani farklı otelde kalındı diye nasıl böyle bir karar veriliyor anlamıyorum.Fenerbahçe'yi sahada yıkamanlar böyle saçma sapan işlere giriyorlar.Lanet olsun turnuvanızada sizede

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
farklı otelde kaldıklarından dolayı mı??? bu ne yaaa??

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Dikkat edersen, orada tehlike de diyor.

O haber kesin değil.Ama bu netleşmiş bir haber.

İki konu arasında fark var, maç öncesi sonrası gibi.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
aha heriflerde FB fobisi başlamış ya bütün kupaları alırsa biz diğer takımlara ne veririz korkusu olsa gerek.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Fenerbahçe Universal'i sahada durduramayanlar masa başında çok güzel durdurmuşlar.Emek hırsızlarını tebrik ediyorum.Bunu alkışlayanları da tebrik ediyorum.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya bu yönetim var ya yönetim ihaleciler ihale peşinde koşmaktan başka bişey bilmediği için başka şeyle uğraşamıyorlar,ömrümüzü yediniz ömrümüzü.Biz armaya vermek istiyoruz bu ömrü size değil,lanet olası insanlar!!!

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bir iki cephede Fenerbahçe'yi yıkamayacaklarını anlayınca yeni cepheler açmaya karar vermişler anlaşılan.
şu kararları destekleyenlere diyecek laf yok zaten.
Allah hayırlısını versin.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Fenerbahçeliler yine komplekse girmişler he tüm dünyanın derdide Fenerdi zaten bu kadar komik komik yorumlar yapmayın lütfen Hani var ya tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış o misal fenerde bir şey sanıyorlar ama o öyle değil. Dağ tavşanı ne kadar önemsiyor ve tehlikeli yada büyük görüyorsa fener de o kadar dünya nezdinde.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
tarafsız gözle bakınca görülecek bir haksızlık var Şampiyon olduğu yılın ertesinde yapılana bakınca ne demek gerekir çok iyi oldu bu yıl tatil yaparız mı desinler? seri şampiyonlukları engellemek için yapılan bir uygulama...

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tarafsız gözle bakınca görülecek bir haksızlık var Şampiyon olduğu yılın ertesinde yapılana bakınca ne demek gerekir çok iyi oldu bu yıl tatil yaparız mı desinler? seri şampiyonlukları engellemek için yapılan bir uygulama...

herşeyi geçtim yönetim kuralları okumuyor mu,ne yapacağını bilen bir adam yok mu yav sabah sabah adamı hasta ediyorlar.bu kadarda yapılmaz be ayıp okuyacağı 2 sayfa kural onu da okumamış dingiller allah belalarını versin.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
az önce voleybol federasuonu başkanı erol ünal karabıyık ntv spora bağlandı. başkanın açıklamaları:

öncelikle fenerbahçe ligde finale kalamadığı için normal şartlarda şampiyonlar liginde oynama hakkı yok. cev kupasında oynama hakkı var. o konuda da bir sıkıntı yok zaten.

wild card başvurusunun kabul edilmemesi ise, kulübün son oynanan dörtlü finaldeki tavırlarından cev yönetiminin rahatsız olması. bunlar:

-organizatörün belirttiği otelde kalmamak

-maçlarda giyilen formaları cev belirlerken, fb universalin kendi istediği formayı giymesi.

-organizazyon supervisorına saygısızca tavırlar takınılması.

-takım menejarinin toplantıya katılmaması

-devreye giren cev başkanının da uyarınlarının dikkate alınmaması.

yani bazılarının düşündüğü gibi hak yenmesi durumu yok. wild kard bir davetye niteliğinde. fenerbahçe bu daveti alamamış.

eğer fenerbahçe ligde final oynasaydı zaten her türlü şampiyonlar liginde yer alacaktı.

birazdan video da eklicem.

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçeliler yine komplekse girmişler he tüm dünyanın derdide Fenerdi zaten bu kadar komik komik yorumlar yapmayın lütfen Hani var ya tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış o misal fenerde bir şey sanıyorlar ama o öyle değil. Dağ tavşanı ne kadar önemsiyor ve tehlikeli yada büyük görüyorsa fener de o kadar dünya nezdinde.

+

bu büyüklük kompleks her türk takımında var...

sorunumuz bu zaten :))

Fenerbahçede üç beş kat daha fazla var .. :)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
ne yani 3 beş küçük detaya takıp ceza verecekler diye yapmışlar o şekilde kaç takım katılabilir ki?

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Biz yine kupamızı alırız dostlar, canınızı hiç sıkmayın. :D
Voleybolda'da Kupa 2 var.
CEV CUP.
Bu yıl futbolun UEFA Kupasına karşı gelen o kupa bizim demektir.

Arkadaşlar,
Uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil eden her kim olursa olsun, hala olaya kendi forma renginizle bakıyorsanız sizin
Türklüğünüzden bile şüphe ederim açık söylüyorum.
Anlıyorum fanatizm bir tür deliliktir, ama bu tür davranışlar fanatizmi bile aşar.
Ya saçmalamadan yazın veya bir şey yazıp rezil olmayın.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
az önce voleybol federasuonu başkanı erol ünal karabıyık ntv spora bağlandı. başkanın açıklamaları:

öncelikle fenerbahçe ligde finale kalamadığı için normal şartlarda şampiyonlar liginde oynama hakkı yok. cev kupasında oynama hakkı var. o konuda da bir sıkıntı yok zaten.

wild card başvurusunun kabul edilmemesi ise, kulübün son oynanan dörtlü finaldeki tavırlarından cev yönetiminin rahatsız olması. bunlar:

-organizatörün belirttiği otelde kalmamak

-maçlarda giyilen formaları cev belirlerken, fb universalin kendi istediği formayı giymesi.

-takım menejarinin toplantıya katılmaması

-devreye giren cev başkanının da uyarınlarının dikkate alınmaması.

yani bazılarının düşündüğü gibi hak yenmesi durumu yok. wild kard bir davetye niteliğinde. fenerbahçe bu daveti alamamış.

eğer fenerbahçe ligde final oynasaydı zaten her türlü şampiyonlar liginde yer alacaktı.

bu kadar olayın sadece bir takımda olması inandırıcı geliyor mu ya,yapmasınlar nolur sizi istemiyoruz lan desinler onada razıyım.

nasıl oluyor hiç kimsede toparlıyıcı bir beyin yok mu böyle saçma şey duymadım ben.bu oyunu iyi dönderdiler kutlamak lazım

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar,
Uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil eden her kim olursa olsun, hala olaya kendi forma renginizle bakıyorsanız sizin
Türklüğünüzden bile şüphe ederim açık söylüyorum.
Anlıyorum fanatizm bir tür deliliktir, ama bu tür davranışlar fanatizmi bile aşar.
Ya saçmalamadan yazın veya bir şey yazıp rezil olmayın.

Güzel cümleler ama gereksiz...

kaldı ki kimse kimsenin dilini, dinini, ırkını yargılayamaz...

mesela

yukarıdaki yorumlarda
formasıyla yorum yapan kim var ?

formasını giydiği takımı lanse eden , onu öne çıkaran yorumlar yazan ?
sende ya isim ver yada genele laf soyleyerek insanları rencide etme hocam...

bence sana yakışmayan bir çıkış olmuş...

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sebeplere bak, resmen komedi.
bu ne yav, nasıl tavır takınıldığına kim karar veriyor orda, veya tavır takınılmasını denetleyen bir kurum mu var.
Adamlar ortaya 3-5 tane mazeret atıp işin içinden çıkmaya çalışmışlar tabii yersen.

bu arada şu büyüklük takıntımızın olduğu yönündeki mesajlar beni çok güldürdü.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bu kadar olayın sadece bir takımda olması inandırıcı geliyor mu ya,yapmasınlar nolur sizi istemiyoruz lan desinler onada razıyım.

nasıl oluyor hiç kimsede toparlıyıcı bir beyin yok mu böyle saçma şey duymadım ben.bu oyunu iyi dönderdiler kutlamak lazım
biri fenerbahçe aleyhine karar veriyorsa mutlaka ard niyetlidir.

bırakın lütfen bu tavrınızı. hem galatasaray hem fenerbahçe wild card başvurusu yapmış ve fenerbahçeninki "kulüp yetkililerinin tavırları" sebebiyle reddedilmiş.

burda kulüp yetkililerinin tavırlarını sorgulayacağıınıza cev yönetimini suçluyorsunuz.

neden o dörtlü finalde tüm takımlar kurallara uyarken fb yönetimi uymamış, üstüne bir de posta koymuş? bunları bir sorgulayın önce.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biri fenerbahçe aleyhine karar veriyorsa mutlaka ard niyetlidir.

bırakın lütfen bu tavrınızı. hem galatasaray hem fenerbahçe wild card başvurusu yapmış ve fenerbahçeninki "kulüp yetkililerinin tavırları" sebebiyle reddedilmiş.

burda kulüp yetkililerinin tavırlarını sorgulayacağıınıza cev yönetimini suçluyorsunuz.

neden o dörtlü finalde tüm takımlar kurallara uyarken fb yönetimi uymamış, üstüne bir de posta koymuş? bunları bir sorgulayın önce.

ben zaten ilk mesajıma bakıldığında yönetime yüklendim,üzerimizde oynanan bu kadar oyun varken neden dikkat etmezler hiç.

'sizi istemiyoruz lan' cümlesi genel bir serzenişti.tabi bu gergin ortamda yanlış anlaşılmalar normal.savunduğumuz konu aynı emin olabilrisin :)