Fenerbahçe'ye büyük şok!

deatmania

Rektör
Galatasaray'a büyük müjde! Fenerbahçe'ye büyük şok! CEV, Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 3. Türk takımını belirleyecek Wild Card'ı Galatasaray'a verdi! Bu kararla birlikte Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe kupanın dışında kaldı!

Kadınlar Voleybolu'nda CEV; Galatasaray'ı sevindiren Fenerbahçe'yi ise şok eden bir karar aldı.

Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 3. Türk takımını belirleyecek Wild Card'ı Galatasaray'a veren CEV; böylece geçen sezonun şampiyonu Fenerbahçe'yi kupanın dışına itmiş oldu!

CEV Yönetim Kurulu, Wild Card için başvuru yapan Galatasaray ve Fenerbahçe'nin durumunu Yönetim Kurulu'nda oylamaya sundu.

Sarı Lacivertliler'e bazı kurallarına uymadığı gerekçesiyle gelecek sezon için Wild Card vermeyen CEV; Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne kabul etti.

CEV’in kararıyla, Şampiyonlar Ligi'nde yer alan Eczacıbaşı Vitra ve Vakıfbank Türk Telekom'un ardından ülkemizi temsil edecek 3. takım Galatasaray oldu.

Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe ise kupanın dışında kaldı.

Kaynak

fthtsdmr

Profesör
Hürriyette okuduğum kadarıyla "Bahsedilen kuralın ise Azerbaycan'daki turnuvaya giden aralarında Fenerbahçe'nin de olduğu 4 takımın aynı otelde kalması gerekirken, sarı lacivertli ekip, o oteli istemeyerek başka otelde kalması ve CEV Başkanı'na bu yüzden karşı çıktığı iddia ediliyor."
Yani farklı otelde kalındı diye nasıl böyle bir karar veriliyor anlamıyorum.Fenerbahçe'yi sahada yıkamanlar böyle saçma sapan işlere giriyorlar.Lanet olsun turnuvanızada sizede

deatmania

Rektör
Dikkat edersen, orada tehlike de diyor.

O haber kesin değil.Ama bu netleşmiş bir haber.

İki konu arasında fark var, maç öncesi sonrası gibi.

grezimonk

Profesör
Yasaklı
aha heriflerde FB fobisi başlamış ya bütün kupaları alırsa biz diğer takımlara ne veririz korkusu olsa gerek.

fthtsdmr

Profesör
Fenerbahçe Universal'i sahada durduramayanlar masa başında çok güzel durdurmuşlar.Emek hırsızlarını tebrik ediyorum.Bunu alkışlayanları da tebrik ediyorum.

Uğurcan7

Asistan
Ya bu yönetim var ya yönetim ihaleciler ihale peşinde koşmaktan başka bişey bilmediği için başka şeyle uğraşamıyorlar,ömrümüzü yediniz ömrümüzü.Biz armaya vermek istiyoruz bu ömrü size değil,lanet olası insanlar!!!

|BeyabaN|

Profesör
bir iki cephede Fenerbahçe'yi yıkamayacaklarını anlayınca yeni cepheler açmaya karar vermişler anlaşılan.
şu kararları destekleyenlere diyecek laf yok zaten.
Allah hayırlısını versin.

Bilgili99

Profesör
Fenerbahçeliler yine komplekse girmişler he tüm dünyanın derdide Fenerdi zaten bu kadar komik komik yorumlar yapmayın lütfen Hani var ya tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış o misal fenerde bir şey sanıyorlar ama o öyle değil. Dağ tavşanı ne kadar önemsiyor ve tehlikeli yada büyük görüyorsa fener de o kadar dünya nezdinde.

grezimonk

Profesör
Yasaklı
tarafsız gözle bakınca görülecek bir haksızlık var Şampiyon olduğu yılın ertesinde yapılana bakınca ne demek gerekir çok iyi oldu bu yıl tatil yaparız mı desinler? seri şampiyonlukları engellemek için yapılan bir uygulama...