Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi tahminleri alalım!!!

Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi kim kazanır?

• a) Fenerbahçe yener

Kullanılan: 15 44.1%
  • b) Beşiktaş yener

Kullanılan: 11 32.4%
  • c) Berabere biter

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Fenerbahçe büyük ihtimal alır.

Reaksiyon puanı
7,999
Bende Fb favori diyorum ama Sergen’in Bjk I büyük maçlarda kapalı ve agresif oynadığı için banko alır diyemiyorum.
FB bu sene hiç olmadığı kadar hırslı. Geçen sene umursamaz oyuncular yüzünden taraftarları çıldırttılar, bu sene öyle bir şansları kalmadı. O yüzden her futbolcu %100'ünü veriyor.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Son düzenleme:

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
EoAoTDgWEAE3LbT.jpg

Reaksiyon puanı
7,999
1- Altay ve Sosa Anadolu takımlarına karşı süper büyük takımlara karşı vasat oyuncular,
2- Erol Bulut çok korkak futbol oynatıyor. Gol lazımken hücüm yerine defans oynatıyor.

Son olarakta iyi ki yenildik. Oyuncular 2 3 maç kazanınca kendilerini şampiyon ilan edip maçları takmamaya başladılar. Bundan sonra Fenerbahçe liderlik için falan yarışıyoruz demesin Avrupa Ligi giderlerse iyi.

Ek olarak tüm suç hakemin değil fakat hakem Fenerbahçeyi resmen doğradı. Beşiktaşın maç öncesi yaptığı algı işe yaramış.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
1- Altay ve Sosa Anadolu takımlarına karşı süper büyük takımlara karşı vasat oyuncular,
2- Erol Bulut çok korkak futbol oynatıyor. Gol lazımken hücüm yerine defans oynatıyor.

Son olarakta iyi ki yenildik. Oyuncular 2 3 maç kazanınca kendilerini şampiyon ilan edip maçları takmamaya başladılar. Bundan sonra Fenerbahçe liderlik için falan yarışıyoruz demesin Avrupa Ligi giderlerse iyi.

Ek olarak tüm suç hakemin değil fakat hakem Fenerbahçeyi resmen doğradı. Beşiktaşın maç öncesi yaptığı algı işe yaramış.
Kaybedilmiş bir şey yok.Daha 30 hafta var.Bu ligde herşey olur.Erol Bulut şunu kafasına kazımalı: "Maçlar orta sahada kazanılır" Fb orta sahada mücadele anlamında beklentilerin altında kaldı.Cisse çıkmamalıydı.Hakem kötü yönetti bu doğru ama Fb ninde 10 kişi kalmış takıma yenilmemesi lazımdı.Eğer ders alınırsa bu yenilgi Fb için hayırlı olur.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
sergen hoca erol hocayı sürklase etti.

Fenerbahçede orta saha namına olan tekşey koca bir SIFIR idi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Seyir zevki açısından beklediğimden çok daha iyi karşılaşmasıydı -ve o kadar ki- son yıllarda izlediğim en iyi derbilerden biriydi. Alınan galibiyet sonrasında Beşiktaş takımı nasıl da bir sevinç gösterisi yaptı, kupa alsan o kadar sevinmezsin. Güzel görüntüler... Tebrikler Beşiktaş. :)

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Seyir zevki açısından beklediğimden çok daha iyi karşılaşmasıydı -ve o kadar ki- son yıllarda izlediğim en iyi derbilerden biriydi. Alınan galibiyet sonrasında Beşiktaş takımı nasıl da bir sevinç gösterisi yaptı, kupa alsan o kadar sevinmezsin. Güzel görüntüler... Tebrikler Beşiktaş. :)
beşiktaşı tebrik ederim ayrı ama iki takımda da orta saha namına birşey olmayınca top bir orada bir burada oldu. Bence mahelle maçı gibiydi. Kadınlar dünya şampiyonası daha kaliteli.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
beşiktaşı tebrik ederim ayrı ama iki takımda da orta saha namına birşey olmayınca top bir orada bir burada oldu. Bence mahelle maçı gibiydi. Kadınlar dünya şampiyonası daha kaliteli.
İspanya La Liga'daki gibi kısa pas akışlarını izlemekten ya da İtalya ligindeki sert kartlı kora kor, zaman zaman da kontra ataklı karşılaşmaları izlemekten iyidir. :)
(Sanırım yenilen takımı desteklediğinden bu şekilde yazdın. Fenerbahçe'de kaleci ve üç dört oyuncu dışında mücadele eden, takımı sırtlayan oyuncu yoktu. )

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
İspanya La Liga'daki gibi kısa pas akışlarını izlemekten ya da İtalya ligindeki sert kartlı kora kor, zaman zaman da kontra ataklı karşılaşmaları izlemekten iyidir. :)
(Sanırım yenilen takımı desteklediğinden bu şekilde yazdın. Fenerbahçe'de kaleci ve üç dört oyuncu dışında mücadele eden, takımı sırtlayan oyuncu yoktu. )
Beşiktaş aldı bile

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Maçın berabere bitmesi için elinden gelen her şeyi yapan kim varsa federasyon adına..

xGuardian1903x

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Süper Lig 10. haftasında 29 Kasım 2020 Pazar günü Saat:19.00' da oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili skor tahminleriniz ve düşüncelerinizi yorumlarda söyleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 125497
Süper Lig 10. haftasında 29 Kasım 2020 Pazar günü Saat:19.00' da oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili skor tahminleriniz ve düşüncelerinizi yorumlarda söyleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 125497
konyu kapatın bjk 4-3 yendi?????,
(aslında 4-2 ama hakem işte maçı 100. dk da bitirdi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca çok şaşırdım 10 kişi bir takıma fb nasıl yenildi
bjk li olarak söylüyorum kalecilerini çok beğenmedim
agresif oynamadılar

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
fb de çok iyi futbolcular olmasına rağmen yönetimde sıkıntı var kesinlikle değişiklikler doğru değildi
bu maç erol bulut a yazar
bazı futbolcular gerektiğini yapmadı değişiklikler kötüydü ama futbolcunun da istekli olması lazım fb de buda yoktu
bjk abartılacak kadar iyi oynamadı ama fb den iyiydi
altay normalde iyiydi fakat bugün fb defansı çok kötüydü altayın bir suçu yok bence

sonuç olarak bol gollü güzel bir maçtı
fb böyle giderse şampiyon olamaz
fakat bu maçtan ders alırsa şampiyon olabilir
bu maç fb tarihini kirletti
diyeceklerim bu kadar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca çok şaşırdım 10 kişi bir takıma fb nasıl yenildi
agresif oynamadılar
Beşiktaş çok önemli bir galibiyet aldı ve bu galibiyeti iyi oynayarak,iyi mücadele ederek aldı.Ben hala Bjk ciddi bir şampiyonluk adayı diyemiyorum.Fb nin ölüsü (en kötü oyunu) 3 attı Bjk a.Başakşehir 10 kişiyle 2 gol attı.Şampiyonluğa oynayan bir takım bu kadar kolay gol yememeli.Bjk ın bu savunmayla işi çok zor.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Evet Fenerbahçeliyim. Ama Türkiye'de oynanan futbol bana keyif vermiyor. İngiltere, İspanya, Almanya liglerini seyrettikten sonra Türkiye çok yavan malessef. Fener kazanırken de öyle kaybederken de öyle.
Ama bu topçulara milyon öroları da ödüyoruz. O konuda Avrupa'dan aşağı değiliz malessef.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
fb de çok iyi futbolcular olmasına rağmen yönetimde sıkıntı var kesinlikle değişiklikler doğru değildi
bu maç erol bulut a yazar
bazı futbolcular gerektiğini yapmadı değişiklikler kötüydü ama futbolcunun da istekli olması lazım fb de buda yoktu
bjk abartılacak kadar iyi oynamadı ama fb den iyiydi

altay normalde iyiydi fakat bugün fb defansı çok kötüydü altayın bir suçu yok bence

sonuç olarak bol gollü güzel bir maçtı
fb böyle giderse şampiyon olamaz
fakat bu maçtan ders alırsa şampiyon olabilir
bu maç fb tarihini kirletti
diyeceklerim bu kadar
FB de bu maçta orta saha sınıfta kaldı.Bu tip maçlarda orta saha çok önemli.Herşeye rağmen FB nin şampiyonluk şansı var ve Bjk a kaybetmesine rağmen daha fazla olduğunu düşünüyorum.Bjk bu savunması ile uzun vadede işi zor.

Reaksiyon puanı
7,999
Maçın berabere bitmesi için elinden gelen her şeyi yapan kim varsa federasyon adına..
Halen daha federasyon feneri korudu diyorsanız futbol değil su topu falan izleyin. BJK'nin 2. golden önceki net faulu verilmedi ve Josefe kırmızı yerine sarı verildi. Ben böyle kollanan bir beşiktaş hayatımda görmedim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Halen daha federasyon feneri korudu diyorsanız futbol değil su topu falan izleyin. BJK'nin 2. golden önceki net faulu verilmedi ve Josefe kırmızı yerine sarı verildi. Ben böyle kollanan bir beşiktaş hayatımda görmedim.
Fenerli olarak söylüyorum hiç hakeme suç bulma kardeşim. Hatta bu maç bu şekilde yenildiğimiz çok iyi oldu çünkü takım sene başından beri top oynamıyor. Alınan skorlar seni yanıltmasın. Konya maçında da bir benzerini gördük, dar alanda oynayan takımlara karşı hiçbir şey yapamıyoruz. Bireysel eksiklerden önce taktiksel anlamda Erol hocanın maalesef hiçbir planı yok. Küçük takım yönettiğini sanıyor, korkak oynuyor. Oyuncu seçimleri yanlış. Elinde böyle bir kadro varken, uzun top oynayamazsın. Defans ile forvetin arasını açarsan Beşiktaş orta sahada böyle at koşturur seni de hücuma çıkarmaz işte. Takım akan bir oyun oynamıyor, hızlı oynamıyor, orta sahada 3 pas yapamıyor. Yapabilecek adam var mı dersen çok var ama hocanın taktiği bunun üzerine değil belli ki. Şu ligde iki tane kadro çıkarak kadar derinliğe sahip bir takımız, hala orta kafa gol ve uzun top üzerine bir taktik ile oyun oynuyoruz. Kimse kusura bakmasın 2020 yılında böyle bir taktik anlayışı olamaz Fenerbahçe gibi bir takımda. Erol hoca çok korkak, çok küçük düşünüyor. Taktiğini değiştirmediği sürece bu hoca bu takımda çok fazla kalamaz benden demesi.

Reaksiyon puanı
7,999
Fenerli olarak söylüyorum hiç hakeme suç bulma kardeşim. Hatta bu maç bu şekilde yenildiğimiz çok iyi oldu çünkü takım sene başından beri top oynamıyor. Alınan skorlar seni yanıltmasın. Konya maçında da bir benzerini gördük, dar alanda oynayan takımlara karşı hiçbir şey yapamıyoruz. Bireysel eksiklerden önce taktiksel anlamda Erol hocanın maalesef hiçbir planı yok. Küçük takım yönettiğini sanıyor, korkak oynuyor. Oyuncu seçimleri yanlış. Elinde böyle bir kadro varken, uzun top oynayamazsın. Defans ile forvetin arasını açarsan Beşiktaş orta sahada böyle at koşturur seni de hücuma çıkarmaz işte. Takım akan bir oyun oynamıyor, hızlı oynamıyor, orta sahada 3 pas yapamıyor. Yapabilecek adam var mı dersen çok var ama hocanın taktiği bunun üzerine değil belli ki. Şu ligde iki tane kadro çıkarak kadar derinliğe sahip bir takımız, hala orta kafa gol ve uzun top üzerine bir taktik ile oyun oynuyoruz. Kimse kusura bakmasın 2020 yılında böyle bir taktik anlayışı olamaz Fenerbahçe gibi bir takımda. Erol hoca çok korkak, çok küçük düşünüyor. Taktiğini değiştirmediği sürece bu hoca bu takımda çok fazla kalamaz benden demesi.
Ben suç tamamen hakemin demiyorum. Takımımız berbat oynuyor evet ama çıkıpta "Fenerbahçeyi Federasyon Kolladı" diyen birini görünce sinirlerim hopluyor. Futboldan anlamayanlar yorum yapmasın şu konuya yeterli. Hakemin Fenerbahçeyi doğraması bir gerçek. Evet tüm suç hakemin değil ama hakem suçsuz da değil.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben suç tamamen hakemin demiyorum. Takımımız berbat oynuyor evet ama çıkıpta "Fenerbahçeyi Federasyon Kolladı" diyen birini görünce sinirlerim hopluyor. Futboldan anlamayanlar yorum yapmasın şu konuya yeterli. Hakemin Fenerbahçeyi doğraması bir gerçek. Evet tüm suç hakemin değil ama hakem suçsuz da değil.
Beşiktaş lehine vermediği kararlar da vardı. Ben iki takımın da doğrandığını düşünmüyorum. Sadece halk olarak hemen hakeme sarılıyoruz. Bu kadar kötü oynarken böyle yenilmemiz çok daha iyi oldu. Ben hatta keşke farka gitseydi demiştim yoksa bu hoca bu taktiğin beş para etmez bir taktik olduğunu anlamayacak. Kendini Alanyaspor'da sanıyor halen.

Reaksiyon puanı
7,999
Beşiktaş lehine vermediği kararlar da vardı. Ben iki takımın da doğrandığını düşünmüyorum. Sadece halk olarak hemen hakeme sarılıyoruz. Bu kadar kötü oynarken böyle yenilmemiz çok daha iyi oldu. Ben hatta keşke farka gitseydi demiştim yoksa bu hoca bu taktiğin beş para etmez bir taktik olduğunu anlamayacak. Kendini Alanyaspor'da sanıyor halen.
Lemos PTT topçusu gibi , Altay ve Sosa 3. lig topçusu.

Ben başından beri Altayla olmaz diyorum fakat anadolu takımlarında forvet olmadığı için onların şutlarını çıkarttı diye en iyi kaleci diyorlar. Değil abi. Halen daha Fenerbahçe için yetersiz bir kaleci. Dün her şutu yedi ayıp olmasın beşiktaşlılara diye.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Lemos PTT topçusu gibi , Altay ve Sosa 3. lig topçusu.

Ben başından beri Altayla olmaz diyorum fakat anadolu takımlarında forvet olmadığı için onların şutlarını çıkarttı diye en iyi kaleci diyorlar. Değil abi. Halen daha Fenerbahçe için yetersiz bir kaleci. Dün her şutu yedi ayıp olmasın beşiktaşlılara diye.
Dostum dün Beşiktaşın defansından Necip oynadı Necip. Sorun bireyler değil şu anda. Taktiksel olarak çok büyük yanlışlar var, bunlar da oyunculara lanse ediliyor gibi oluyor işte. Dün Sosa'ya üç kişi basıyordu üç. Adamın yanına bir kişi pas almaya gitmiyor. Çünkü takım birbirine uzak oynuyor. Altay zaafları olmasına rağmen çok iyi bir kaleci. Kaç kere ipten aldığı zamanlar da oldu. Her seferinde takımı kurtaracak diye bir şey yok daha 21 yaşında Muslere performansı beklemek anlamsız. O performansı alman için de kaleye en az 10 milyon euro harcaman lazım ki o parayı verebilecek bir takım da yok TR'de. Beşiktaşın kalesinde Utku vardı dün. Adama şut atamadık biz. Her maç kaybedilişinde suç Altay'a yıkılıyor. Volkan 30 yaşlarına kadar saç baş yoldururdu her maç.