Fenerbahçe 1-2 Twente - Video - UEFA Avrupa Ligi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
UEFA Avrupa Ligi
Fenerbahçe 1-2 Twente
Video - Goller
http://www.youtube.com/watch?v=R8LrOrVC7a0
Fener'den ikram

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, grup maçlarına kötü bir bir başlangıç yaptı. Gruplardaki ilk maçında Hollanda ekibi Twente'yi konuk eden sarı lacivertli ekibimiz, öne geçtiği maçta Volkan ve Andre Santos'un iki ikramıyla gruplara mağlubiyetle başladı.

Daum'un ikinci planda gördüğünü söylediği Avrupa Ligi'ndeki Twente maçına beklenen temposunun uzağında başlayan Fenerbahçe, ilk yarıda önemli bir fırsat bulamazken, konuk takım da kısa paslarla sarı lacivertli ekibi savurmayı başardı. İkinci yarıda Alex'in kafa vuruşuyla maçtaki en önemli atağını yakalayan Fenerbahçe, Mehmet Topuz'un 71. dakikadaki serbest vuruş golüyle öne geçti.

Temsilcimizin rahatlaması beklenirken, Gökhan Gönül'ün sakatlığı sırasındaki bir anlık konsantrasyon kaybı sonrası Nkufo'nun vuruşunda Volkan topu sektirince 75. dakika sonra denge geldi. 79. dakikada temsilcimiz, ikinci ikramını yaptı. Perez'in kullandığı serbest vuruşta Santos, topu bomboş durumdaki Nkufo'ya indirince İsviçreli de takımını öne geçirdi.

Fenerbahçe, böylece kazanabileceği maçı iki ikram golüyle 2-1 kaybetti ve grup maçlarına mağlubiyetle başladı. Sarı lacivertliler, böylece bu sezonki ilk resmi yenilgisiyle girupta sonuncu sıraya düştü.​

STAT: Şükrü Saracoğlu

HAKEMLER: Claudio Circhetta, Francesco Buragina, Raffael Zeder (İsviçre)

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan, Bilica, Lugano, Roberto Carlos (Dk. 63 Mehmet Topuz), Kazım (Dk. 81 Deivid), Emre, Cristian, Dos Santos, Alex, Güiza (Dk. 81 Semih)

TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum

TWENTE: Boschker, Stam, Wisgerhof, Douglas, Kuiper, Brama, Perez, Tiote (Dk. 41 Janssen), Stoch (Dk. 71 Vujicevic), Ruiz, Nkufo

TEKNİK DİREKTÖR: Steve McClaren

GOL: Dk. 71 Mehmet Topuz, Dk. 75-Dk. 80 NKufo

SARI KART: Tiote, Santos, Kuiper

KAYNAK

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Hakketen fenerli canı gönülden bir türk gibi takımını destekleyen taraftara geçmiş olsun.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Twente çok sağlam bir takımmış. Çok iyi oynadılar.

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
takke düştü kel göründü

bir FENER klasiği 1 - 2

daha dur sen, 5 te 5 yapınca birileri bu takımın futbol oynadığını sanıyordu. Etrafımdakilere her seferinde söylüyordum ilk ciddi maçta bu takımın foyası ortaya çıkacak diye nitekim öyle de oldu. Kimse kendini kandırmasın

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twente çok sağlam bir takımmış. Çok iyi oynadılar.

Ya bırak allah aşkına Twente iyi takım olsa ne olur

Sen Fenerbahçe cumhuriyetiysen yeneceksin

daha bu takımı yenemezsen M.united ı ,barcelonayı nasıl yenecen

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ah Yazıkk :D :devil2:

10. Haftayı İple Çekiyorum:devil2::devil2:

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
şimdi beşiktaşımla dalga geçen yok 8 yer 9 yer diyen arkadaşlar önce kendilerine bakmayı öğrenmişlerdir umarım

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yazık oldu önce 1-0 üstünlük yakaladı ama devam ettiremedi

Galatasaray'lı olarak ÜZÜLDÜM :(

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Ah Yazıkk :D :devil2:

10. Haftayı İple Çekiyorum:devil2::devil2:
bu arada ogün her zamanki gibi büyük hüsran yaşama gs maçlarının havası başkadır çok heveslenme boğazında kalır boğulursun :D

valla tebrikler twente ye guiza ve alex'e ders olmuştur o kadar pozisyonu cömertce harcarsan daum da dk 80 olmadan çıkarmaz oyuncu ne anlarsa kazım kendi kendine çalımlar attı kendiyle mücadelesi sonsuz :D

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Daha yolun başında böyle olmamalıydı, Avrupa temsilcimiz Fenerbahçe'nin mağlubiyetine bir GS'li olarak üzüldüm, dileri diğer maçları kazanıp yoluna devam eder.

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bide kendi sahası ya valla diyecek söz bulamıyorum bari berabere kalsaydın :D

puhahahah

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ya su fener sayfasında dıger taraftarın ısı ne polemık olusturmaya ne heveslısın ey akılsın halkımın ınsanları

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
ya su fener sayfasında dıger taraftarın ısı ne polemık olusturmaya ne heveslısın ey akılsın halkımın ınsanları

iyi güzel söylüyosunda BJK manu konusunda neden fenerliler bizi kışkırtmak ve polemik için yorum yapıyo acaba.ona buna sallıcakğınıza önce kendinize bakın.demekki o kendini göstermeyen futbol oynamayan manu size gelseydi nolurdu acaba?(sözüm gelip BJK konusunda yorum yapan fenerlilere)

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
twente saglam,degil bizim futbol bilmiyen karabag takimina burda diz cokdu twente 0-0la zor kurtardi hatda gol nedir bilmeyen karabag hollandada gol da atdi9dakikada twenteye..fener takim degil:D

bak gs deplasmanda hemde panatinaykosa 5ci dakikada golu atdi..sen 1 hicsin *** dedi:D

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
avrupaya gittiiiinnn bizi rezil ettiinn
......... kanarya :D:D:D devamını getirmiyorum :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
beyler konuya abanmayalım sakince yorum yapıp çıkalım sonra forum kullanılmaz hale geliyo, yorumunu yapan çıksın bekleme yapmasın lütfen :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Romantic :mrgreen: haklısın..
Dükkanın önünü kapatmayın..

Yazık oldu FB'ye ülkemize puanlar lazımdı..Diğer maçlarda telafi ederler inşallah..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
beyler konuya abanmayalım sakince yorum yapıp çıkalım sonra forum kullanılmaz hale geliyo, yorumunu yapan çıksın bekleme yapmasın lütfen :D
Ben sabah uyarmıştım. Niye önlem almadın foruma? :D

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Ya bırak allah aşkına Twente iyi takım olsa ne olur

Sen Fenerbahçe cumhuriyetiysen yeneceksin

daha bu takımı yenemezsen M.united ı ,barcelonayı nasıl yenecen

Ya ne cumhuriyeti bunlardan mezra bile olamaz :D:D:lol:

10. haftada takım neymiş görecekler...Puhahahaha

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
fener yenilince herkes yorumları okumak istiyo sanırım:D

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçe bu maçta gerekli hakem desteğini alamamış.Türkiye Futbol Federasyonu'nu kınıyorum.