Fenerbahçe 1-2 Twente - Video - UEFA Avrupa Ligi

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Zaten hedefleri Avrupa değildi ki, en azından bu sene ligi 1. bitirip Aziz Yıldırım'a tükürdüğünü yalatmasınlar yeter :sleep: Tabi onlar için :tongue:

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Fenerbahçenin saten er yada geç ipliği pazara çıkacaktı.

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hollanda ligini neden 2. bitirdikleri şimdi anlaşıldı. :yes: Ben fb almıştır diyordum.:huh:

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
çok üzüldüm yaaaaa :biggrin::lol::w00t:

avrupanın prensesi geliyor açılın yok pardon prensiydi değil mi o :D

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twente nerenin takımı yav hiç duymadım ismini :D he he he

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
ilk golü atınca daha gol olmaz sandılar herhalde maçın kapasitesi tek goldü yaa :D:D

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
puhahaha hala gülüyorum yaa :D:D ne rezil takım bu :D. bir de fenerlilerin yorumlarını okudukça yarılıyorum :D en büyük eğlence fenerbahçe dememişler boşa demekki :D:D:D

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fener-in-yuzu-gulmuyor-297611.jpg

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Allah bu ezikleri ne yapsın acaba utan fb beni rezil ettin

bir fenerli olarak sezercik kadar ezik, ayşecik kadar yalnız, ömercik kadar halsiz hissediyorum kendimi......

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
capture569.jpg

Twente Güçlü takım diyenler için gelsin bu resim :D

twente için 4.30 denmiş

Hem kendini hem iddiacıları yaktı republic of fener

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son 4 dakikada 2 tane hata yaparsan affetmez. tabi adam yazık oldu.

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Galatasaraylıyım.Gururluyum.İyiki varsın cimbom.:flowers:

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yazık oldun.geçmiş olsun.İnşallah diğer maçlarda böyle gol kaçırmazlar hata yapmazlar.

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
d smarttan arayıp duruyorlardı. 100 papel ver spor paketi al diye ben de alsam mı almasam mı derken...:)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Fenerbahçe bu maçta gerekli hakem desteğini alamamış.Türkiye Futbol Federasyonu'nu kınıyorum.
elbet sizinde dalga geçilecek zamanınız gelecek hiç merak etmeyin bir söz vardır ^^gülme komşuna gelir başına^^ boşuna dememişler, avrupa takımı he tobo faciasını unutmadık :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Neymiş Beşiktaş ManU dan 9 yer deyip ahkam kesmemek lazımmış...
Beşiktaş ManU ile oynuyor...
Fener adını kimsenin bilmediği bir takımla oynuyor...
İkisi de yeniliyor...
Ama Beşiktaş ezilmeden ManU ya karşı direnerek yeniliyor...
Fener...

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
elbet sizinde dalga geçilecek zamanınız gelecek hiç merak etmeyin bir söz vardır ^^gülme komşuna gelir başına^^ boşuna dememişler, avrupa takımı he tobo faciasını unutmadık :D
puhahaha ne komik adamlarsınız siz yahu :D:D fener adını kimsenin bilmediği bi takıma yenilmiş adam burda tobo diyor :D:D hı hı avut kendi.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Demedi deme ibrahim fenerin işi avrupada zor.
İlk defa avrupa maçında biraz destekler gibi oldum ama olmadı.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
puhahaha ne komik adamlarsınız siz yahu :D:D fener adını kimsenin bilmediği bi takıma yenilmiş adam burda tobo diyor :D:D hı hı avut kendi.
ne o twenteye karşı fenerbahçe yenilgi alamazmı, ismini duymadığınıda nerden çıkardın sen twente hollanda liginin 3 sırada yer alan güçlü takım bilmiyorsan öğren burdan iddaa toboya bakarsak adamların evleri, parkları yok rijkadlı teknik kocanız ile ancak son dakka golü ile beraberliğe yetinebildiniz yazık, avrupa takımıymış, avrupanın yüz karası olmazsın.

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ne o twenteye karşı fenerbahçe yenilgi alamazmı, ismini duymadığınıda nerden çıkardın sen twente hollanda liginin 3 sırada yer alan güçlü takım bilmiyorsan öğren burdan iddaa toboya bakarsak adamların evleri, parkları yok rijkadlı teknik kocanız ile ancak son dakka golü ile beraberliğe yetinebildiniz yazık, avrupa takımıymış, avrupanın yüz karası olmazsın.
avrupadanmı bahsedeceğiz dostum. avrupadan bahsedeceksek iki takımın mazisini birazcık araştır istersen. avrupada 0 çekende siz değilmiydiniz soruyorum size.
ayrıca çok kolay bi gruba düştük diyende sizlerdiniz. şimdi twente güçlü rakip oldu öylemi. evet panatinaikos basit takım twente çok güçlü.
birde avrupanın yüz karasından bahsediyorsun. bu cümleyi kurmuşsan ben senin futboldan anlamadığını düşünürüm. birazcık geçmişe bakarsan kimin avrupanın yüz karası olduğunu görürsün. hatta geçmişe niye bakıyorsun. 3-4 saat öncesine bak. kim rezilmiş...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Beyler ikili tartışmalara girmeyelim. Futbol bu kazanmak da var kaybetmek de.

Twente öyle adı sanı duyulmayan bir ekip değil. Hollanda'nın güçlü takımlarından biri. Bence maçı kazanmaları sürpriz olmadı.

Gönül isterdi ki Fenerbahçe alsın ama olmadı.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kavga etmeyin gençler..
Maçı yorumlayıp bırakın..
Fanatiklik yapmayın..
Haydı bakalım :wink:

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
avrupadanmı bahsedeceğiz dostum. avrupadan bahsedeceksek iki takımın mazisini birazcık araştır istersen. avrupada 0 çekende siz değilmiydiniz soruyorum size.
ayrıca çok kolay bi gruba düştük diyende sizlerdiniz. şimdi twente güçlü rakip oldu öylemi. evet panatinaikos basit takım twente çok güçlü.
birde avrupanın yüz karasından bahsediyorsun. bu cümleyi kurmuşsan ben senin futboldan anlamadığını düşünürüm. birazcık geçmişe bakarsan kimin avrupanın yüz karası olduğunu görürsün. hatta geçmişe niye bakıyorsun. 3-4 saat öncesine bak. kim rezilmiş...
ben değil de arkadaşlar demiş olabilir ben demiş gibi gösterme, ben avrupa liglerini takip ediyorum hangisi iyi, hangisi kötü ben bilirim, 3-4 saat önce yenildiğimiz takım küçümsenecek bir takım değil, twente alkmarı 2-0 yenmiş bir takım, eminim ki galatasaray twente ile oynasa farklı bir yenilgi alabilirdi.

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ben değil de arkadaşlar demiş olabilir ben demiş gibi gösterme, ben avrupa liglerini takip ediyorum hangisi iyi, hangisi kötü ben bilirim, 3-4 saat önce yenildiğimiz takım küçümsenecek bir takım değil, twente alkmarı 2-0 yenmiş bir takım, eminim ki galatasaray twente ile oynasa farklı bir yenilgi alabilirdi.
hahaha buna çok güldüm işte :D. bizle oynasa bize fark atacakmış :D:D. bu yorumun üstüne ne denir ki. böyle bir adamla tartışamam, tartışma benim için bitmiştir.