Fen Lisesi

Erdem_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar fen lisesine giden varsa ordaki muamele düz lisedekilerle aynımı orda daha fazlamı zorluyorlar ya da bi farkı varmı arkadaş ortamı fln rekabet varmı

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar fen lisesine giden varsa ordaki muamele düz lisedekilerle aynımı orda daha fazlamı zorluyorlar ya da bi farkı varmı arkadaş ortamı fln rekabet varmı
"Akıllı Telefonlar" kategorisinin içindeki "Samsung" kategorisine "Fen Lisesi" diye konu açmışsınız. Bence fen liselerinin ortamından önce daha farklı şeyler hakkında kafa yormalısınız. Ayrıca @Faruk'un Haşmetli Levyesi 'nin cevaplarına katılıyorum.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Anladığım kadarıyla eğitim sisteminden haberiniz bile yok. Düz lise çok eski de kaldı. Sadece "fen lisesi" olarak sınıflandıramazsınız. Bazı anadolu liseleri, fen lisesinden iyi olabiliyor.

Kazanacağını düşünen ve derslerine çalışan birisi, bunları mutlaka bilir. Kazanma ihtimalinizi pek mümkün görmüyorum.

Erdem_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anladığım kadarıyla eğitim sisteminden haberiniz bile yok. Düz lise çok eski de kaldı. Sadece "fen lisesi" olarak sınıflandıramazsınız. Bazı anadolu liseleri, fen lisesinden iyi olabiliyor.

Kazanacağını düşünen ve derslerine çalışan birisi, bunları mutlaka bilir. Kazanma ihtimalinizi pek mümkün görmüyorum.
Beni gormeden böyle bir tanı koyman yanlış ben zaten çevremdeki okullara göre sordum bi düz lise var kesin girebiliyorum obp puanı 90 benim puanım fen lisesine yetti diyelim aynı düz lisedeki gibi olurmu diye sordum ön yargı kurma tamam dediğin doğru ama benim etrafımdaki okulları bilmeden konuşamazdın

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Beni gormeden böyle bir tanı koyman yanlış ben zaten çevremdeki okullara göre sordum bi düz lise var kesin girebiliyorum obp puanı 90 benim puanım fen lisesine yetti diyelim aynı düz lisedeki gibi olurmu diye sordum ön yargı kurma tamam dediğin doğru ama benim etrafımdaki okulları bilmeden konuşamazdın
Obp puanı ile fen lisesine girmen imkansız. Bir de, "tanı koyman yanlış" diyorsun.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Her okul, her öğretmen, imkanlar aynı değil. Yani soru sormaya kalksan cevaplamayabilirler. Ama tam tersi cevaplayabilirler de. Şans diyelim.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar daha tatlı dilli cevaplar verebiliriz bu kadar agresif olmaya gerek yok, arkadaş yeni aklındaki bir soruyu soruyor lütfen yapmayın.