"Fatmagül'ün Suçu Ne?" Dizisinde Oynadığım Bölüm

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
48. bölüm de ufak bir rol almıştım, paylaşmak istedim =)

Her ne kadar çoğu konuşmalar ve Erdoğan ile tartışma sahneleri kesilmiş olsa da, ilk rol için fena değildi.

(Ee sanırım içeride olması gerekiyor diye konuşan doktordum) =)

[video=youtube;rlsQ8m9YL2U]http://www.youtube.com/watch?v=rlsQ8m9YL2U&feature=feedu[/video]

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oo hocam bayagı başarılısın. o el rol icabıylamı kalktı yoksa içinden geldigi içinmi kaldırdın hoşcakalın derken :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hayırlı olsun devamı gelir umarım. :)

Diğer dizi tutmaz demiştim bak hemen kaldırdılar. :D

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Her şey, tüm konuşmalar vb. doğaçlama. O sahne 9 kez çekildi, doktor kızın gözleri gözlüksüz görmüyor diye. 9 kez çekilen sahneden dolayı aralarından bir tanesini seçmişler.
Sonuç; hiç açılmayan kollar =)

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiç yoktan iyidir bi yerden başlamak lazım. o el kalktı dedim kıza hatır hutur dalacak :D Türk dizisi hocam her an herşey olabilir sonuçta :)

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Evet doğru söylüyorsun =) Aslında gitmekte fayda vardı, 5 bölüm boyunca oynamak çok iyi olurdu. Sanırım böyle başlıyor çoğu haha =)

Şunu gördüm; kamera, ışık, ses, 3-2-1 vs. aslında çok basitmiş, çok ciddi söylüyorum. Beceremem diye düşünürken, insan çok rahat oluyor ve iyi bir eğitimden sonra bu mesleği yapabilirsin. Onu gördüm.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
çok güzel hocam ya :) bende küçük bi rolde oynamıştım eski bi dizide :)

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kendine güven önemli bi yerde ya bak kurtlar vadisi'nin Abdülhey'i film setinde çaycıymış diye duymuştum bi sıra. Şimdi ise karar senin.

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Evet bende duymuştum. Şunu da söyliyeyim; iki günde bir kesin arıyorlar çekim için. Ben sadece bu diziye gittim, o da evime yakın yerde çekildiği için.

Son mesajlar