FarmVille, Zynga'yı Zengin Etti

Erdem Yener

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Facebook'ta oldukça popüler olan sanal çiftlik oyunu FarmVille'ın yapımcısı olan Zynga'nın şirket değeri sizce ne kadar olabilir?

Sanal çiftlik oyunu FarmVille ile milyonlarca insanı kendisine bağlayan Zynga'nın şirket olarak toğlam değeri belirlendi. Buna göre Zynga'yı satın almak isteyenler tam 4 milyar doları gözden çıkarmak zorunda.
Zynga1273119461.jpg
FarmVille haricinde başka oyunlara da sahip olan Zynga, ilk olarak adını Facebook'taki FarmVille oyunu ile duyurmuştu ve hala en popüler oyunları FarmVille olarak görünüyor. (FarmVille Çılgınlığı Devam Ediyor) Ayrıca Zynga'dan yapılan açıklamaya göre şirket bazı oyunlarını iPhone, iPad ve Android platformlarına da çıkaracak.
:: FarmVille tutkunlarından mısınız?​
 ​
 ​

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evet bir ara öyleydi ama 70 lvl olunca bıraktım :) bilgisayarında hiç oyun olmayan birisi için zaman geçirmeye yarıyordu :)

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
farmwille yokken "texas hold'em" vardı, hala da var :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Oynamadım,oynayanın yanında bulunmak sinir edici.Ayrılmıyor başından 2 level atayım diye...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Zynga adını ilk Texas Holdem ve Mafia Wars gibi oyunlarla duyurdu. FarmVille ise en son çıkan oyunlarından.

Yanlış bilmiyorsam 15-20 adet oyunları var Facebook üzerinde.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bir ara yılbaşı ağacı bugu ile 1 günde 1lvlden 70 lvl yapıp bıraktım :)

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biri şuan geçerli bir hile söylesin ne olursa

jascuha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
türünün son örneklerinim ne facem var nede çiftliğim zamanında WoW dan ve benzeri oyunlardan zamanını ve parasını yeterince boşa harcamış biri olarak bu saaten sonra Zynga'yı zengin etmen...