Yılların oyunu FarmVille kapanıyor... :(

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve bir zamanlar popüler olan Facebook oyunu FarmVille’in 31 Aralık’ta kapanacağı söyleniyor. Oyunun geliştiricisi Zynga , “2009‘daki çıkışından bu yana geçen 11 yılın ardından, Facebook’taki FarmVille oyunumuzun bu yıl sonunda kapatılacağını resmi olarak duyuruyoruz.” açıklamasında bulundu. Oyunu hala oynayanlar 31 Aralık’a kadar oynamaya devam edebilir, ancak oyun içi sanal öğelerin satın alınması 17 Kasım’dan itibaren devre dışı bırakılacak.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve bir zamanlar popüler olan Facebook oyunu FarmVille’in 31 Aralık’ta kapanacağı söyleniyor. Oyunun geliştiricisi Zynga , “2009‘daki çıkışından bu yana geçen 11 yılın ardından, Facebook’taki FarmVille oyunumuzun bu yıl sonunda kapatılacağını resmi olarak duyuruyoruz.” açıklamasında bulundu. Oyunu hala oynayanlar 31 Aralık’a kadar oynamaya devam edebilir, ancak oyun içi sanal öğelerin satın alınması 17 Kasım’dan itibaren devre dışı bırakılacak.

Adobe Flash Player'ın desteğini kesenler utansın.

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
:(
Ben eskiden NinjaGo oynardım sonra oyun kapandı.(Facebookta)
Şimdi biu oyun kapanıyor.Bu oyunuda oynamıştım :( :,(

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Sanki Adobe Flash iyi bir şeymiş gibi bir anlam çıkıyor mesajınızdan.
Evet, oyunlar için çok yaygın bir yazılım mesela. Kalkması çok anlamlı değil. Adobe Flash Player 32 SA Debugger ile .SWF açarak oynamak zorunda değil herkes. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki Adobe Flash iyi bir şeymiş gibi bir anlam çıkıyor mesajınızdan.
Birde çok eski bir yazılım ama desteği kesilirse Wayback Machine'de ne yapacağız?