Far cry-2 nasıl yüklenir???

Bu konuyu okuyanlar

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
torrentten far cry-2 indirdim.boyutu 3.65gb ama inen klasörün içine girdiğimde hiç setup dosyası gibi bi şey yoktu.şimdi ben bu oyunu nasıl yüklerim biri bana anlatabilir mi acaba?oyun klasörünün resmini koyuyorum.

yusuff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraderim sende herhalde winrar yok winrarı indir onlar kitap gibi olur sonra sağ tıkla sonunda 001 yazana buraya çıkart de ozaman setup gelir eğer iso gelirse deomand tools indir onu öyle aç

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
biraderim sende herhalde winrar yok winrarı indir onlar kitap gibi olur sonra sağ tıkla sonunda 001 yazana buraya çıkart de ozaman setup gelir eğer iso gelirse deomand tools indir onu öyle aç
Bu şekilde olur daha basit bi şekilde

Winrar'ı kurduktan sonra bu dosyalardan herhangi birine çift tıkla tek bi dosya çıkacaktır onu tut masaüstüne sürükle rardan çıktıktan sonrada daemon toolsla kurulumunu yapabilirsin

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

Tebrikler ! Daha ilk mesajınızda forumun bir konuya en çabuk cevap verme rekorunu kırdınız. Başarılarınızın devam etMEMEsi için konuların açılma tarihine bakınız. Konu 1 ocakta açıldıysa açan kişi çoktan bir cevap bulmuştur herhalde.

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ayınısını bende yükledim
winrar ile açarsan sorun olmaz

belkide hala cevabı bekliyor :):)

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok artık beklemiyorum kurdum hoşuma gitmedi oynamadım bende tabi baya bi oldu ama gene de tşk.:D

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
sen bize değil engin bilgilerini bizimle paylaşan yusuff beye teşekkür et :)