Facebook Kapanabilir

OnLT

Dekan
22 Ocak 2008
8,429
149
243
Kapansın tabi yaa Mark Zuckerberg'e söyledim tamam abi kapatıyorum serverları dedi :D Hay Allahım ya :D

H SİZER

Doçent
23 Haziran 2009
739
4
0
son kelimesi yanlış ayyıldızlı eşkiya olması gerekiyor bence sanki sizi zorla üye yapıyorlar artı kaç kuruşluk reklam verdiniz merak ediyorum milyon dolarlarmışki eğer öyle ise kesin vergi kaçağıda vardır açın adam gibi bir site sizde dünya çapında ün yapın sizde büyük olun bırakın bu hasetliği bu ruh hastalarını internetten temizlemek gerek .

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
doğru kullanılsa çok güzel bir platform ama internetle yeni yeni tanışmış gençliğin gözdesi olan site maalesef çoğunlukla kız düşürmeye çalışan tiki ama özde kıro arkadaşlarla dolu kapatılmasını değil ayıklanmasını istiyorum hem o pis gruplardan hem o kişiliksiz arkadaşlardan..

turgutreisfb

Profesör
10 Kasım 2009
2,312
37
0
kapatılsın razten facede rezillik diz boyu
bilgisayarı windowsdan ibaret
interneti facebooktan ibaret sananlar ne yapar bilemiyorum :D

Darknes$

Rektör
Emektar
13 Haziran 2008
17,955
351
263
doğru kullanılsa çok güzel bir platform ama internetle yeni yeni tanışmış gençliğin gözdesi olan site maalesef çoğunlukla kız düşürmeye çalışan tiki ama özde kıro arkadaşlarla dolu kapatılmasını değil ayıklanmasını istiyorum hem o pis gruplardan hem o kişiliksiz arkadaşlardan..

Bu iş peşinde koşan sadece erkeklermi :D

oslun

Dekan
2 Aralık 2008
7,665
33
228
kapanmasın:( eski kız arkadaşımı takip edebildiğim tek yer gerçi bu aralar hiç girmiyor ama olsun fotoğrafları yeter

qKTe

Profesör
18 Şubat 2009
2,243
32
0
Kendilerinin de facebook hayran sayfası var nasıl olacak bu işler böyle hocam ? Hem kapa imza topla hemde oradan faydalan!

Ali TEMEL

Profesör
17 Kasım 2006
4,654
92
228
Kapanmasın :) Kapanmasını isteyen arkadaşlar girmesinler. Merak edip üye oldunuz diyelim, baktınız hoşunuza gitmedi hesabınızı kapatın veya hiç girmeyin :)

tarumoloji

Profesör
12 Mayıs 2009
1,255
44
228
Kapanmasın :) Kapanmasını isteyen arkadaşlar girmesinler. Merak edip üye oldunuz diyelim, baktınız hoşunuza gitmedi hesabınızı kapatın veya hiç girmeyin :)
Bir yasakçı zihniyet aldı başını gidiyor hocam, bunu kapatılsın diyenler bilmiyorlar mı? Anlamak zor insanları...