Facebook Kapanabilir

M.Şamil CAN

Dekan
23 Ekim 2009
5,841
105
243
İmza kampanyası linkini verebilirmisiniz. Hemen imza atmak istiyorum. Kapatılsın artık şu lanet site.

volkanos

Profesör
23 Mart 2009
3,661
138
243
52
İmza kampanyası linkini verebilirmisiniz. Hemen imza atmak istiyorum. Kapatılsın artık şu lanet site.
haberde imza kampanyasının linkini göremedim fakat ayyıldızlı team'in sitesinde olabilir.

düzeltme: ayyıldızlı team'in sitesinde şöyle bir yazı var: Son zamanlarda sosyal paylaşım sitesi Facebookda Türkiye'ye karşı hakaret ve iftira kampanyaları aldı başını gidiyor.Facebook yetkilileri şikayetlere ragmen bu sayfalrı kapatmıyor.Türkiyeden milyonlarca dolar reklam alan facebook un bu umursamazlıgına karşı bizde imza kampanyası başlatarak Facebook un Türkiye Girişlerinin kapatılması için dava açıyoruz.Bu kampanyamıza katılmak isteyen arkadaşlar facebook@ayyildiz.org e-mail adresine isim soyad ve facebookun kapatılmasını talep eden bir yazı göndermesi gerekmektedir. Saygılarımızla

kaynak: http://ayyildiz.org/index1.html

crewd0x

Profesör
28 Temmuz 2008
2,968
27
218
Son zamanlarda sosyal paylaşım sitesi Facebookda Türkiye'ye karşı hakaret ve iftira kampanyaları aldı başını gidiyor.Facebook yetkilileri şikayetlere ragmen bu sayfalrı kapatmıyor.Türkiyeden milyonlarca dolar reklam alan facebook un bu umursamazlıgına karşı bizde imza kampanyası başlatarak Facebook un Türkiye Girişlerinin kapatılması için dava açıyoruz.Bu kampanyamıza katılmak isteyen arkadaşlar facebook@ayyildiz.org e-mail adresine isim soyad ve facebookun kapatılmasını talep eden bir yazı göndermesi gerekmektedir. Saygılarımızla

volkanos

Profesör
23 Mart 2009
3,661
138
243
52
ya interneti facebook ve googleden sanan bir nesil var türkiye de internet nedir diyorum facebook ve google diyor sinir oluyorum

mperk

Profesör
25 Nisan 2010
1,941
55
0
Ben de üyeyim fakat kapatılmasından yanayım.. Zaten silicem hesabımı da

volkanos

Profesör
23 Mart 2009
3,661
138
243
52
ben de üyeyim fakat tarih teknoloji felsefe psikoloji gibi yabancı gruplara üyeyim birşeyler öğrenirim çabası için katılmışpım facebook'a hayatı diğerleri gibi komik videolardan ibaret görmüyhorum ve sadece komik video gönderenlere acıyorum.

mgazi

Asistan
13 Ocak 2007
249
5
0
Hergün sık sık giriyorum facebook'a ama sevdiğimden değil, bağımlılık yaptığından. Kapatılmasını bende isterim ama bu ne mahkeme kararı ne de başka bir zorba yöntemle olmalı. Halk isterse kapatılsın. Onun bunun zoruyla olmaz bu işler.

agkorkmaz

Asistan
2 Ocak 2009
302
1
18
Kimse kapatamaz facebook'u Adamlar gittikleri her ülkenin başbakanı ile görüşüyorlar şu an dünyanın en iyi şirketleri arasında...

volkanos

Profesör
23 Mart 2009
3,661
138
243
52
bende kapatılmasını istiyorum facebook hesabım da yok zaten
komik video izlemeyide sevmem kapatsınlar kurtulalım
inşallah kısa zamanda kapatılır o gruplar çok tehlikeli ayyıldızlı teama teşekkürler nerde zararlı site fvar hepsi kapansın ben veya sizler bir blog açıyoruz herşey nizami değil mi bunlar at oynatıyor kimse istediği gibi at oynatamaz

Carcass

Öğrenci
3 Ağustos 2010
91
2
0
Facebookda komik video paylaşılmasından ziyade insanların popüler olma egosu ön plana çıkıyor.
Bir profil fotoğrafının yorumlarına bakıyorum birbirlerini özlemişler anılarını anlatıyor haftasonu şuraya buraya gidelim diyorlar sadece fotoğraflarla değil ilgi çekmek için yapmadıkları kalmıyor bazıları comment pls yazıyor sıkıldım bende facebooktan. =)

hellmarch

Profesör
15 Eylül 2007
2,041
20
218
Kapanmasından kasıt sansür ise saçmalık diz boyu. Sansürledik diyelim. O propaganda içeren videoları grupları vs sadece biz görmeyeceğiz. Zaten bizi etkilemiyor ki o salak propagandalar. Biz görmeyince ne değişecek?

gameovermee

Asistan
25 Temmuz 2008
128
2
0
Kapanmasından kasıt sansür ise saçmalık diz boyu. Sansürledik diyelim. O propaganda içeren videoları grupları vs sadece biz görmeyeceğiz. Zaten bizi etkilemiyor ki o salak propagandalar. Biz görmeyince ne değişecek?
bizim cebimizden çıkan paralarla aldıkları reklam gelirleri düşecek.

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
%100 destek veriyorum :)

Hemen kapatsınlar. Milyonlarca kişinin zamanını çalıyorlar :)

firefox4ever

Profesör
28 Aralık 2009
1,031
41
228
Zihniyet değişmedikten sonra anlamı yok.Bize karşı olanlar yine eylemlerine devam edecek.

tarumoloji

Profesör
12 Mayıs 2009
1,255
44
228
Youtube kapandı da ne oldu, ne değişti... Hatalarımızdan ders alabilirsek çok iyi olacak ama....

Fantoma

Profesör
9 Ağustos 2008
2,506
27
228
Kapanmasının bence pek önemi yok.
Özellikle kullanıcılara Türkler katılınca, zaten önemini yitirmişti.