Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Bu konuyu okuyanlar

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bizim arkadaş 1 hafta bekledi, bu zaman içerisinde herhangi bir giriş eyleminde bulunmadı. 1 hafta sonra açtığında kod gönderildi :)

monster_tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deneyeyim bakalım. Aslında saçmalık bu . İnsan kendi hesabına giremiyor.

oceanlife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba Facebook hesabımı kitledi benden güvenlik kodu istiyor ama malesef güvenlik kodu göder dediğimde göndermiyor ..

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla

Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
Onay kodunu gir
Şu numarana bir kod gönderildi: 9053...
Onay kodunu aldığında lütfen aşağıya gir. Bu işlem, bu hesabının sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı olacaktır.
Kodu tekrar gönderin

Güvenlik Kodu:

Bunu neden görüyorum?

sadece bu sayfa karşıma çıkıyor kod gönder diyorum göndermiyorda . Çaresiz kaldım 1 aya yakındır hala kodun gelmesini bekliyorum,hat vodafone ama buna rağmen gelmedi .Bazı arkadaşların yukarıda eklediğim bende çıkan güvenlik kodu isteme sayfasından farklı olarak telefonla size dönüş yapalım gibi seçenekler çıkıyormuş ama gördüğünüz gibi bende o da çıkmıyor,elim kolum bağlı anlayacağınız. Lütfen yardımcı olun bana . Şimdiden teşekkürler !!

oceanlife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba Facebook hesabımı kitledi benden güvenlik kodu istiyor ama malesef güvenlik kodu göder dediğimde göndermiyor ..

Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
Onay kodunu gir
Şu numarana bir kod gönderildi: 9053...
Onay kodunu aldığında lütfen aşağıya gir. Bu işlem, bu hesabının sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı olacaktır.
Kodu tekrar gönderin

Güvenlik Kodu:

Bunu neden görüyorum?

sadece bu sayfa karşıma çıkıyor kod gönder diyorum göndermiyorda . Çaresiz kaldım 1 aya yakındır hala kodun gelmesini bekliyorum,hat vodafone ama buna rağmen gelmedi .Bazı arkadaşların yukarıda eklediğim bende çıkan güvenlik kodu isteme sayfasından farklı olarak telefonla size dönüş yapalım gibi seçenekler çıkıyormuş ama gördüğünüz gibi bende o da çıkmıyor,elim kolum bağlı anlayacağınız. Lütfen yardımcı olun bana . Şimdiden teşekkürler !!

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
maalesef arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yaklaşık bir aydır hesabıma giremiyorum. çözümü bilen varsa bildirsin sevinirim.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Banada oldu lanet olsun kod falan gelmiyor telefonuma. en son sayfa beğeniyordum sonra birden hesaptan çıktı o gün bu gündür giremiyorum :(

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
1 haftaya yakındır aynı sıkıntı bende de var. arkadas tavsiye etti, feysbuk a kimlik yollama işini.. yolladım az önce bakalım şimdilk bişi yok.. tc kimlik, baba adı vs. gibi yerleri kapatıp ad-soyad ve dogum tarihimi görecek sekilde taratıp yolladım.. adres ise. https://www.facebook.com/help/contact/?id=183190208381429 insallah açılır ve sizinde işiniz hallolunur.. oradaki açıklamalarıda okuyunuz..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde telefonuma kod gönderilmiyor neredeyse 2 haftadır aralıksız giriş yaptım saatlerce bekledim ama olmuyo .. bu hattan dolayımı yoksa telefonun yavaşlığı fln mı ilk yaptığımda şakır şakır kod geliyodu şimdi hiç uğramıyo :S acaba başka telefona taksam olur mu ?

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
üyeliği onaylayın maile gelen lınkı tıklayın onaylayıon eger olmazsa m.facebook.com adresınden deneyın

comrade_tefo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En kolayı faceye ilk girildiğinde android telefon ile de giriş yaparak, daha sonra uygulamada ki kodmatik kodmatik ile kod üretmek.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
aynısı başıma geldi,face e mesaj attım sorunum hakkında,mail geldi,sorununuzu yazınız ve kimlik ön fotokopisini ad soyad doğum tarih ve resiminizin gözükeceği şekilde bize cevap olarak atın dediler bende istenilen hariç her şeyi kapadım ve yolladım sonra telefonla araya bastım ve arayıp kodu ilettiler ve girdim sonrada telefonla onayı iptal ettim

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru

Hesabını doğrulamak için telefonunu kullan
Kullandığın telefon numarası sadece tek bir hesabı doğrulamakta kullanılabilir. Numaranı girdiğinde, Facebook hesabını doğrulamak için bir kod alacaksın. Telefon numaran sadece senin hesabını doğrulamak için kullanılacaktır ve iznin olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.
Bir telefon numarası gir
diyo giriyorum telefon numarası ama Kısa bir süre içerisinde çok fazla sayıda kod isteğinde bulundun. Lütfen daha sonra tekrar dene diyor. bekliyorum olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonuma güvenlik onay kodu gelmiyo ya deli olcam bana yardım edin lütfen eğer bildiğiniz birşy varsa ben yapamam ama ben siz versem facebook adresimi siz yapın lütfen lütfen:huh::huh::huh:

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bir arkadasa özel mesaj attım [MENTION=48449]facebook[/MENTION].com olarak mesajı gönderdi ardından benı telefon onaylamamı istiyor gelmiyorda mesaj neyapıcam şaştım

telefonum zaten onaylıydı tekrar neden onaylatmak istiyor anlamadım

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bu sorunu bende yasıyorum yerıne kimlikle onaylama getirmişler ama oda gitmiyor var mı su ısı cozenler onun yerıne ekstremi gonderdım onay beklıyorum onay mesajı nezaman gelir acaba??

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonda Facebook programı yüklüyse ona gir profilini aç. Ayarlara gir kodmatik olması lazım ordan veriyo kod'u. Bi dene istersen

webmasder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum benimde başıma gelmişti, Telefonlar iletelim kısmı var ya birçoğumuz korkarız, lan İngilizce bilmiyoruz arasa şimdi adamlar ne diycez filan diye ya:) Otomatik bilgilendirme mesajı şeklinde veriyorlar...Yani tırsacak birşey yok.. Baktınız mesaj gelmedi mi hemen telefonla iletin deyin.. Telefonunuz çalıyor ve tok bir ses; 'Aha yakaladık seni, açmıycaktın değil mi? Oluşturduğun fake profilleri, kız profillerini hepsini biliyoruz, alıp sattığını da biliyoruz. Şimdi yandın!!!' demiycek:) Korkmayın..Diyor ki 'Merhaba Facebook onay kodunuz: GRh47K bilmem ne...O şekilde çözebilirsiniz...

lost.dark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmuyor olmuyor biri bana yardım etsin

Biraz önce yaptım oldu arkadaşım şöyle anlatayım

facebook a girdikten sonra hesap ayarlarına girip ordan mobil sekmesini tıkla. Numara ekle dedikten sonra gelen penceredeki Sadece hesabını doğrulaman gerekiyorsa veya operatörün yukarıda yazmıyorsa, Telefon numaranı buraya ekle." kısmna tıkla ve numaranı gir kod kesinlikle gelmiyor gelmicekte fakat gelen kodu aşağıya yazın penceresinde bulunan kodu tekrar gönder seçeneğine bir kaç kere tıkla 1-2 kerede kafadan 4 haneli bir kod at (2 kereden fazla yanlış kod girme) en sonunda çok fazla giriş yaptın diyip altta beni telefonla arayın seçeneği açılıcak eğer yurtdışı numaralardan arama alabiliyosan yaklaşık 10 saniye içinde seni arıyacaklar gelen kodu dinle ve yaz :)

dediğim gibi bu yolla biraz önce kaydettim numaramı (hattım avea)

Fakat belirtmek istediğim birşey daha var facebooktan mobil bildirim asla bekleme vodafone dada kullandım mesaj falan geldiği yok kırk yılın başı biri eklerse o mesaj olarak gelebilir ki oda belki yani kesin değil

VENÜS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook girişi için tlf onay kodu gelmıyor.bilen ve çözüm bulan lutfen yardım etsın yaa :(((

navlee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook onay kodum kaç gündür gelmiyor telefonuma lütfen biriniz yardımcı olurmusunuz yokmu onca zamandır çözen birileri adresimi ve şifremi verebilirim....

rabia bulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı sorunla karşılaştım şimdiye kadar yeni msn adresi ekleme facebook a mesaj gönderme geelen mesaja yanıt verme gibi şeyleri denedim yani okuduğum her şeyi ama hala ulaşamıyorum daha farklı bir çözüm bilen varsa çok makbule geçer bu hesabımı kaybetmeyi gerçekten istemiyorum :( :(

Dimentix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar burda facebook u iyi anlayan biri varmi acaba? Ona mesajla bir soru sormak istiyorum.Cok onemli :(

Son mesajlar