Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Bu konuyu okuyanlar

NecONecO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,Facebook hesapımı googlede aratdığım zaman,görüntüde türkçe değil,bir uzak dogu alfebesine çıkıyor,Türkçe cıkması için ne yapmalıyım...

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Şimdi bu telefon numarasını kaldırıp tekrar aynı numarayı eklersen olmuyor mu sorun mu çıkıyor ? Yani başka ekleyecek bir telefon fırsatım olmayabilir de o sebeple soruyorum.

pink.woman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook adresime 06.02.2012 Pazartesi'den bu yana giremiyorum. Bilgisayarıma yeni format attım ve yeni bilgisayar diye güvenlik kodunu telefonuma gönder seçeneğini seçtim. Fakat 2-3 dk içerisinde gelmeyince tekrar gönder dedim. Bu sefer de gelmeyince telefonumu ara seçeneği var ona tıkladım. Üst üste çok kod istediğiniz için arayamıyoruz, sonra tekrar deneyin diyor. 4 gündür mü ertelenir?

Hergün tekrar tekrar deniyorum. Çıkan ekranı resimli şekilde aşağıda anlattım:

RESİM 1:
(mail ve şifremi biliyorum. her seferinde yeniledim bile. doğru giriş yapıyorum.)
____

RESİM 2:
(mail ve şifreyi girdikten sonra bu ekran çıkıyor. telefonuma kod gelmiyor.)
_____

RESİM 3:
(tekrar şifreyi gönder dediğimde yine telefonuma şifre gelmiyor ve yine bu ekranı görüyorum.)
_____

RESIM 4:
(telefonuma kod gelmediği için telefonuma çağrı yaparak şifreyi anlatma butonuna tıkladığımda da bu ekranı görüyorum.)
_____

RESIM 5:
(telefon kodundan hayır gelmeyince, hesabımın şifresini unuttum ayağıyla bir de bu yolu deniyorum. adımı, soyadımı ve mail adresimi yazıyorum resimde ki gibi.)
_____

RESIM 6:
(çıkan ekran bu. evet bu benim hesabıma tıklıyorum hemen.)
_____

RESIM 7:
(dediğim gibi, mail ve şifremi çok iyi biliyorum. o yüzden kodları gönder diyorum ve gmail hesabıma 6 haneli kodu gönderiyorlar, ama sadece şifre yenilemek için!)
_____

RESIM 8:
(ve yine şifremi yenilemiş bulunuyorum.. bu şekilde sarmal bir döngü gibi aynı işlemleri tekrarlıyorum. ama facebook o güvenlik kodunu bir türlü göndermiyor.)
_____

RESIM 9:
(şifreyi girdikten sonra yine bu ekran çıkıyor :D şaka gibi...)
_____

Eğer bilgisi olan varsa bu konuda ne yapmam gerektiğini açıklarsa çok sevinirim..

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
bu kod işini bi ara bende yapıcaktım facebook için iyiki yapmamışım, o kadar büyük bir site olmasına rağmen kod göndermede sıkıntı oluşturuyor :( ama google+ daki kod gönderme işlemi hiç aksamadı bile.
umarım şans eseri de olsa facebook kodunu yollar bir ara ama yolladıktan sonra ayarlardan kod olayını kaldırmanı tavsiye ederim :D

pink.woman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle! +google'da ben de öyle bir sorun görmedim şimdiye kadar. sanırım fazla rağbet olmamasındandır :p eğer hesabıma girersem ilk iş o kodu ordan kaldırmak olacak :D:D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
fecebook güvenlik kod hata veriyorsa
Hesab ayarları dikatlice bak yanlış varsa düzelt
gizlilik ayarları aynı şekilde uygula

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hani hiç yaşamadım bu tip bir şey ama tavsiyem bu tip işlem leri yaparken İE kullanmanız olacaktır

ek olarak facebooktaki bu kod sorunu ile alakalı çözüm konuları vardı

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gizli soruyu biliyorsan msn doğru girersen altaki şifremi unutum tıkla yönergeleri takib et ayarlara erişirsin ilk önce hasab ayarlar sonra gizlilik ayarları değerlendir

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Şu anda problemle tekrar karşılaşmış bulunmaktayım.
Hesaba erişemiyorum hiçbir şekilde ve bir haftadan beri mesaj gelmesi için uğraşıyorum.
Çözüm yolunu bilen var mı?

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben de busorunu yaşamıştım. Orada telefonlar ara var. Onu seçtim. Beni aradılar. Bir makina kodu 2 kez söyledi. Gereken yere girdim kodu onaylandı.

--- Mesaj Güncellendi ---

Şimdi arama özelliğini kaldırmışlar sanırım.

mamyberberoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
face eskı numara kayıtlı oldugu ıcın gıremıyorum
dedıklerınızı 9.maddeye kadar yapıyorum ama 10.maddedekı dedıkleınız olmuyor telefon numarası falan gelmıyo anlamadım herseyı yapıyorum ama onuncu maddede dedıgınız gıbı olmuyo yıne aynısı cıkıyo bu face kesın gırmem lazım yardım edersenız gercekten cok sevınırım olum kalım meselesı gıbı bırsey

--- Mesaj Güncellendi ---

face eskı numara kayıtlı oldugu ıcın gıremıyorum
dedıklerınızı 9.maddeye kadar yapıyorum ama 10.maddedekı dedıkleınız olmuyor telefon numarası falan gelmıyo anlamadım herseyı yapıyorum ama onuncu maddede dedıgınız gıbı olmuyo yıne aynısı cıkıyo bu face kesın gırmem lazım yardım edersenız gercekten cok sevınırım olum kalım meselesı gıbı bırsey

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayadan gir şifremi unutum tıkla e ppsta yaz bi arkadaşını adınıda yaz güvenlik soru biliyorsan yaz şifre msn gider yönledirmeyi takib et sorun çözer....

pelinso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benim hattım bloke oldu açık hat oldugu için telefncularda açmıyo güvenlik kodunu alamadgm için giriß yapamıyorum lutfen yardımci olun

Bagozza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yaptıysam olmuyor arkadaşım nolur özelden yardımcı olur musun kafayı yemek üzereyim

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar yukarda yazanın aynını yapacaksınız yalnız sistem değişmiş telefon numarasını kaldıramıyorsunuz. Burada püf nokta facebook'un sizi aramasını istemeniz yani facebook a verdiğiniz telefon numarası hat elinizde değilse gidin yeni bir hesap açın bosuna ugrasmayın. telefon elinizde olacak ve facebook sizi arayıp kodu söyleyecek bu kadar basit.

Ve yeni sistem hakkında hiçbir bilgim yok o sıralar başıma gelmişti ilk mesajda anlattığım şekildeki gibi kurtulmuştum. Özelden yardım isteyip mesajlar atmak anlamsız yani. Teşekkürler :)

menthe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu denediklerinizi yaptım benim hesabım şimdi geçici olarak kilitlendi. 3 arkadaşınızı seçin falan filan diyor da o seçeceğimiz ekran gelmiyor. Tekrar doğru mail adresi ve şifreyle girdim kod istiyor. Şimdi bekliyim dimi 24 saat sonra deniyim öyle mi?

ADALYA07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birisi cevap yazabilirmi o işlemleri yaptım msn me gelmedi şifre hiçbirşey gelmedi

Busesss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Serkan bey Ben 1.sayfada dediklerinizi yaptim fakat e-postama hesabi onaylama maili gelmedi ama Eski mail adresimden girls yaptigimda hesabiniz gecici olarak kilitlendi 24 saat icinde yeni e-posta adresiniz ve mailinizle giris yapabilirsin yazıyor 24 saat beklemem mı gerekiyor çünkü yeni mail adresinden de girmeye calistigimdada yeni e-postama yolladıkları maili onaylamamı istiyorlar fakat mail gelmediği icin yapamıyorum yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bekle bir 24 saat üst üste yanlış girmişsin geçiçi olarar devre dışı olmuştur
Facebookaltaki şifremi unutum tıkla doğru e posta adresi yaz en çok görüştüğün arkadaşın ismini yaz e postaya
facebook açmak için onay kod göndereçek..

Busesss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya aslinda bu Yolada guvenlik kodu 2 gundur Telefonuma gelmedigi icin basvurdum hesabimi bir suredir dondurmustum 2 gundur girmeye calistim guvenlik kodu gelmeyince giremedim bide bu yolu deniyim dedim yaptim bu Sefer mail gelmedi simdi esas hesabim gecici olarak kilitli goruyo 24 Saat icinde yeni mail adresin ve sifrenle girebilirsin diyo yeni maillede girerken e-postama gonderdikleri maiden hesabi onaylama Istiyo ama orta mail Yok dun aksam 9 da fln yaptim o saate kadar bekliyim mi yoksa dedigini mi yapiim hangi sifremi unuttum kismina ilk epostayimi yaziyim bide orda yaparken 3 unden birini yazmiyomusun arkadasinin ismi eposta Vera Facebook adin

Busesss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne icin tesekkurler pcmuhendisi?

Ne icin tesekkurler pcmuhendisi?

monster_tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar. Ben Facebook'a giriyorum ve telefonuma onay kodu gelmesini bekliyorum. Geliyordu bu güne kadar. Ama bugün giriş kodu gelmesi gereken yerde FACEBOOK tan mesaj geliyor ve şöyle yazıyor : << içerik desteklenmiyor >> . Bunun çözümü nedir ? mesaj hakkım bitti ondan olabilir mi ki ?