Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

merve92.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üçüncü denediğim telefona mesaj geldi , sonunda...

dj.caesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Serkan sence kilitlenen hesabımda bi numara kayıtlıydı tekrar onu mu yazmalıyım yoksa başka bi numara mı yazıyım? Ne dersin?

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Oh be sonunda girebildim çok teşekkürler serkan:)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
üçüncü denediğim telefona mesaj geldi , sonunda...

sana söylemiştim :) geçmiş olsun :)

Serkan sence kilitlenen hesabımda bi numara kayıtlıydı tekrar onu mu yazmalıyım yoksa başka bi numara mı yazıyım? Ne dersin?

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Oh be sonunda girebildim çok teşekkürler serkan:)

geçmiş olsun yardımcı olabildikse ne mutlu bize :) SDN'de çözüm tükenmez :)

axiseitan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1656.jpg

arkadaşlar yeni üye oldum felan neyse konuya geleyim bende yaklaşık olarak 1 haftadır facebook hesabıma giriş yapamıyorum sonra sizin sitede ki yöntemi gördüm uyguladım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım resimde görüldüğü gibi gerçekten sinir olmaya başladım hesabıma giriş yapamıyorum diye:blink::blink:

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
1656.jpg

arkadaşlar yeni üye oldum felan neyse konuya geleyim bende yaklaşık olarak 1 haftadır facebook hesabıma giriş yapamıyorum sonra sizin sitede ki yöntemi gördüm uyguladım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım resimde görüldüğü gibi gerçekten sinir olmaya başladım hesabıma giriş yapamıyorum diye:blink::blink:

sen işlemini bitirmiş sayılırsın msn yada telefonundan facebook listeden bulunan iki üç arkadasına ulas onlara kod gelecek o kodu sana göndermelerini iste ve işlemin tamamdır ;)

axiseitan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kod gitmiyor çok sıklıkla şifre değiştiriyorsun yazısı çıkıyor bugün yine denedim olmadı gitmiyor kod arkadaşlarıma:s

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
kod gitmiyor çok sıklıkla şifre değiştiriyorsun yazısı çıkıyor bugün yine denedim olmadı gitmiyor kod arkadaşlarıma:s

böyle bir hatayla karsılasmadım daha önce cok sık kod girdiğiniz için daha sonra tekrar deneyiniz vs diyebilir ama bizim burda anlattıgımızda kodu dogru girdiğnizde sıkıntı olmuyor ve zaten facebook sizi arıyor 4 haneli kod söylüyor dikkatli okuyun.

mlk96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben dedklerini yaptm ama yenidn kimlik bilgilerimi istedi çok uzadı artk sinir oldm

force86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook ne zaman girirsem benden kod soruyor ama telefonuma kod gelmiyor resend code diyorum telefonuma gelen kodu yiginca bana boyle bir hata geliyor yakinlarda fazla sayida kod yazmisindir . Sonra yine tekrar deneyin. Yardim edin. Hatirladim ki ben Azerbaycandan katiliyorum

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar :)

Facebook'ta güvenlik için telefon onay mesajları ilk çıkarıldığında kullanmaya başladım :) Ama temmuz gibi turkcell'e geçiş yaptım.(avea'dan ama numara aynı kaldı)ondan sonra da facebook'tan onay mesajı alamıyorum.Benzer sorunları yaşayanlar var mı?Ya da çözümü bilen?Teşekkür ederim :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Bu sorunu kardeşimin hesabında da yaşadık, hiç uğraşmadık. Halen gelecek kod. :D

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Facebook timeline'a kayıt olmak istediğimde bu kodu almaya çalıştım.Kodu yollaya tıklıyordum mesaj 3 saat sonra geliyordu telefona.Kod + bir linkle beraber.Girdiğimde geçersiz kod diyordu bende telefondan yaptım aynı işlemleri kod yine geç geldi ama kodu kabul etti.Sonunda timeline'ı deneme şansına sahip oldum.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben bugün istedim daha gelmedi :D
Timeline sadece telefonu kayıtlı olanlar için mi?

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Evet.Başka bir yolu varmı bilmiyorum.Timeline için şimdilik bu gerekli.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Telefon numaram avea'dan turkcell'e geçmişti.Turkcell'dim ama numara 506 ile başlıyordu.Dün 537'li numaraya geçtim.Sonra denedim,şu anda mesaj geliyor facebook'tan :)

ferdifon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
faceme 4 gündür giremiyorum onay kodu kardeşimin telefona gitmiş oda askerde ve hala mesaj gelmemiş kafayı yemek üzeriyim kod gönder diyorum gitmiyor ne yapabilirim burdaki anlattıklarınızla kesin oluyormu hesabı hepten kapatmayım:( serkan bey lütfen 3 gündür sizin yöntemi okuyorum ve anlamaya çalışıyorum karıştırcam diye korkuyorum 3 yıllık facem çok önemli yani az dahamı beklesem ne yapsam akıl verinnn :(şimdiden tşk ederim

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
faceme 4 gündür giremiyorum onay kodu kardeşimin telefona gitmiş oda askerde ve hala mesaj gelmemiş kafayı yemek üzeriyim kod gönder diyorum gitmiyor ne yapabilirim burdaki anlattıklarınızla kesin oluyormu hesabı hepten kapatmayım:( serkan bey lütfen

Şimdi sistem ne durumda bilmiyorum ben cok önce karsılasmıstım bu durumla.Siz ilk sayfada söylenenleri bir deneyin.

ferdifon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi sistem ne durumda bilmiyorum ben cok önce karsılasmıstım bu durumla.Siz ilk sayfada söylenenleri bir deneyin.

onay kodunu bi kaç gün daha bekleyimmi yoksa sizin söylediklerinizi uygulayımmı şaşırdım ne yapcagımı korkuyorum yanlış bişi yapıpta kapatırım diye iyice :(

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
onay kodunu bi kaç gün daha bekleyimmi yoksa sizin söylediklerinizi uygulayımmı şaşırdım ne yapcagımı korkuyorum yanlış bişi yapıpta kapatırım diye iyice :(

Ya ben o şekilde kurtardım diye hatırlıyorum.Bir çok kişide o yöntemle kurtardı bana mesaj falan gelmiyordu hiçbir sekilde. Aslında calıssa güzel sistem de işte.

arshaw1n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesım bılgılerın ıcın cook tesekkür edioyrum fakat ben yapamadım bi yardımcı ol lutfen. o ısaretleri kaldırıyorum sonrakı adımları solermısın ? o 1.asamada aldıgımız adresı nereye yazıcam ?

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Kardesım bılgılerın ıcın cook tesekkür edioyrum fakat ben yapamadım bi yardımcı ol lutfen. o ısaretleri kaldırıyorum sonrakı adımları solermısın ? o 1.asamada aldıgımız adresı nereye yazıcam ?

Arkadaşım sistem değişmiş telefon numarasını silemiyorsun ama ara seçeneği var yukardaki bilgileri aynen uygulayacaksın hesabını kilitleyene kadar kilitledikten sonra süre bittiğinde ara diyeceksin facebook seni arayıp kodu söyleyecek bu kadar

arshaw1n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
serkan bak hepsını denedım ara secenegı yok yapıyorum yapıyorum olmuyor bı yardım et lutfen ya o kutucukları kaldırıyorum farklı email gıremıorm hesabı kilitle yapabıldım ancak