Facebook Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Unfriend Finder is installed but is not able to run correctly.
This happen when Facebook has made some changes that affected the script.
Maybe an update is available to fix this issue.

Help for this error: variable script was not correctly initialized.

şeklinde bir yazı çıkıyor, ve benim face kapanıp google sayfasına geri dnüyor. Arada bir Whoops! diyor lakin işin özünde kontrollü bir zımbırtı olmaktan çıktı.
ben ne yapabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facem vardı şifresini unuttum yenisini aldım ama hala o kapanmıo napcam zamanla kapanırmı acaba brde dğr facemi dondurmştm snra açtm hotmail şifrmi srdu unuttum açamıom nolurrrrrrrr yardm edn bna

mooncomtr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar firefox ta stealth diye bir uygulama var. giremediğiniz her site için kullanın. inanılmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende açamıyorum hepsini bende yaptım format bile attım yine aynen bu nedir anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galiba msn adresiyle ilgili bu sorun cunku facebok güncelle deyip duruyordu sonndada acılmıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bugun facebook sayfami acamadim onume sayfa aciliyor bilgilerimi istiyor yeniden ikinci sayfada kredi kart numarami istiyor ne yapmaliyim

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
önce sabit ıp ve dnsyi sil daha sonra ms-dosa şu komutları sırasıyla teker teker yapıştır
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
exit

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben facebook a giremiyorum arkadaş isteğiniz 30 günlüğüne engellenmiştir diyor ama facebook ada giremiyorum ne yapmalıyım sayfa açılmıyor yardımcı olrsanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bende giremiyorum ama azık bekldikten sonra kendine geliyor ve açılıyor benimki açıldı :dirol::closedeyes::blink::eek:hmy::tt1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde açılmıyordu faceye giremedim sonra arama motoruba face yazdım ondan sonra 10 dkk bekledim oldu şimdi rahatım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya youtubeye yaz vıdyıyoyu ızle bana da oldu oradan yaptım ızle dedıklerını yap ozaman oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilginc gelebilir ama avast kurdum ınternetı yonetsın dedım face e gırdı suan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook a giriyorum ama içerikler açılmıyor bunun sorunu ne ola bilir bi akıl verebilecek olan varmı

crowe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen dostlar ne yaptiysam olmuyor bu hizmet kullanilamayor gibi bir hata veriyor ..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Dns değişikliği yapın.
Web tarayıcınızdaki eklentilerden olabilir onlara dikkat edin. Mesela reklam engelleyici eklentiler kullanıyorsanız Facebook'u o eklentilerde beyaz listeye ekleyin.
Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin. Bütün internet geçmişi ne varsa temizleyin.

Bazı erişim sorunları internet servis sağlayıcılarlada alakalı olabiliyor.. TTnet sorun çıkarıyordur..

İlk aklıma gelenler bunlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim facem başka bilgisayarlarda açılmıyor neden ? Biliyorsanız nolur söyleyyin :'(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 gündür facebook açılmıyor. başka sitelere girebiliyorum neden açılmadığını bilenler team viewer le veya başka türlü yardım edin

Gangters46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Formattır Kardeşim Çozümü Farklı DVD İle Format At :D

Son mesajlar