Facebook Açılmıyor

grezimonk

Profesör
Cezalı
pcnet ve chip dergileri ubuntu 12.04 verdi al usb belleğe yada cdye yazdır onunla dene... bilgisayarında bluethoot varsa telefonu eşleştir talimatları izle...

Akferzan

Öğrenci
Yaklaşık 1 saattir aynı sorunu bende yaşıyorum.Sorun farklı işletim sistemindede gitmiyor ubuntuda kullanıyorum sorun yine aynı. Arkadaşın sorununa ek olarak ben twitter a da giremiyorum.

mehti*

Öğrenci
Yardımcı Olabilecek Arkadaşlardan Çözüm Önerileri Bekliyorum. Hala Giremiyorum Facebook'a.

tarık_07

Asistan
Arkadaşım modemi resetle, sonra bilgisayarı yeniden başlat.Benim aklıma gelen bu, yardımcı olmak isterdim ama başka aklıma birşey gelmiyor, inşallah sorununu en kısa sürede çözersin.Benimde bu facebook a girmekle ilgili bi sorunum olmuştu.Windows 8 deneme sürümünü kullanırken facebook a girmeye çalıştığım zaman hesabınız geçiçi olarak kilitlendi diyordu.Microsoft Security Essentials den şüpheleniyorum ben.

mehti*

Öğrenci
Modem Kurulumumu Silip Baştan Yükledim Sorunum Çözüldü Arkadaşlar. Hepinize Yardımlarınızdan Dolayı Teşekkür Ederim. :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
aynı sorun bende de var bende dört gündür giremiyorum sizin yazdıklarınızın çoğunu yaptım ama yinede olmuyor başka ne yapabilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede aynı sorun vardı operadan cerezleri sildim yeniden başlattım şu an girebiliyorum inşallah sendede işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oufff benimkide açılmıo napıcazzz yaa :( banadaaaa yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben zaman tunelinden kurtulmak icin bir program indirdikten sonra facebook anasayfasi bile acilmiyoor... bunu nasil duzeltebilirim aciiiiil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:bendede aynı sorun var yardım edermisiniz :( bugun öglenden beri giremiyorum facebook sayfasına hersey acılıyor o sayfa acılmıyo neden???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bay mehti konu açılalı baya olmuş ama sorunu halledebildinizmi acaba. eğer düzelttyseniz banada yardımcı olabilrimsiniz aynı sorun bende de ortaya cıktı ve çıldırmak üzereyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var iki gündür feyse giremiyorum yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim hıc bsey deneme :))) yutrdısında hatlar kopmus ondan bole bı kac gun sonra acılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bugün öğleden beri yapmadığım şey kalmadı kırıcam modemi her siteye rahatlıkla girebiliyorum facebook a hiç bi tarayıcıyla giremiyorum değişik çözüm önerileri getirebilcekler varsa bekliyorum