Facebook Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede aynı sorun vardı operadan cerezleri sildim yeniden başlattım şu an girebiliyorum inşallah sendede işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben zaman tunelinden kurtulmak icin bir program indirdikten sonra facebook anasayfasi bile acilmiyoor... bunu nasil duzeltebilirim aciiiiil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:bendede aynı sorun var yardım edermisiniz :( bugun öglenden beri giremiyorum facebook sayfasına hersey acılıyor o sayfa acılmıyo neden???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bay mehti konu açılalı baya olmuş ama sorunu halledebildinizmi acaba. eğer düzelttyseniz banada yardımcı olabilrimsiniz aynı sorun bende de ortaya cıktı ve çıldırmak üzereyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var iki gündür feyse giremiyorum yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim hıc bsey deneme :))) yutrdısında hatlar kopmus ondan bole bı kac gun sonra acılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bugün öğleden beri yapmadığım şey kalmadı kırıcam modemi her siteye rahatlıkla girebiliyorum facebook a hiç bi tarayıcıyla giremiyorum değişik çözüm önerileri getirebilcekler varsa bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende giremiyorum 2 gündür,demek ki bizle alakası yok.Ama vtunnel üzerinden açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen ya ben de de açılmıyor face chromdan google den gırdım olmuyor neden ??

oktay13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun arkadaşlar yardımlarınız için binadaki ana modemi resetledim sorun çözüldü hepinize ayrı ayrı tşk ederim allah razı olsun :) :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yardımcı Olabilecek Arkadaşlardan Çözüm Önerileri Bekliyorum. Hala Giremiyorum Facebook'a.

benimde bayram arefesinde başıma gelmişti telekom bizden kaynaklı bi sorun yok dedi combofix ile tarattım bi ip bilmem

ne virüsü buldu o gün bu gündür sorun yok.. Combofix ile tarat virüs kaybaklı bişeyse kesin düzeliyo..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde açılmıyor girdigim zaman internet görüntülenemiyor diyo yardımcı olun ltfen. .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya yeni face actım gvenlik için tel nosunu yazın dediler yazdm onay kodu qelmedi hala sinir oldum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 gündür bende facebook a giremiyorum buradaki arkadaş gibi her yer açılıyor face açılmıyor ne yapmalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 4 gündür giremiyorum başka sitelere giriyo ama face açmıyo bikaç bişey denedim ama açılmadı beklemelimiyiz yoka bişeylermi yapmalıyız acill cvpp bekliyorum arkadaşlar lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de 5 saniyelik açılıyor mavi bir yer çıkıp Hata ! Bu web sayfasını görüntülerken bir hata oluştu. Devam etmek için başka bir sayfaya gidin yazıyor. Bu arada Adobe Flash Player ver mı sende ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mehti ilk başta Bilgisayarım a giriyorsun windows / sistem32 / drivers / etc/ hosts dosyasını masa üzerine kayıtla içindeki tüm bilgileri sil X yap kaydet de sonra etc dosyasının içine at sorunun çözülür

ismail surek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var
turkcell vınn kullanıyorken yapıyor
ttnet ile wifi den bağlandığım da sorunsuz izliyorum
problem bu şekilde çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben volkan dursun merhabalar benim facebook acılmıyor neden olabilir acaba eror cıkıyor o ne demek facebook da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ultrasurf programını indir yükle ve açarak facebook gir kesinlikle olucaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende gıremıyorum ne oldu bılmıyorum (error )dıyo ne demek bılen varmı

Son mesajlar