Facebook Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
sorun facebook kaynakli arkadaslar, kisa zaman sonra yayina girecegiz diye yazmislar. gecenlerde bir stajyeri isten kovdulardi, o mu yapti acaba :D

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
bende bugün giremedim sinir oldum cepten girebiliyom ama pc den ne yaptıysam giremedim bende herşeyi göze aldım format attım şimdi giriyom :D siz yinede benim yöntemimi denemeyin bi anlık sinirden meydana geldi benimki :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
bende bugün giremedim sinir oldum cepten girebiliyom ama pc den ne yaptıysam giremedim bende herşeyi göze aldım format attım şimdi giriyom :D siz yinede benim yöntemimi denemeyin bi anlık sinirden meydana geldi benimki :D
:D Yani o derece bağımlılıkmı yaptı??. Dün sorun Facebookta değildi ttnette bi sorun vardı galiba bütün yurtdışı çıkışları bile çalışmıyordu..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Facebookta sorunmu var eskisürüm üzerınden kabul dıyor normal facebook acılmıyor bndemı bır sorun var acaba

encoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 7 kullanıcıları Tarih ve saat ayarlarından internetten güncelle deyin sorun çözülücektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bu lanet sorunu cözen olmadımı her yere giriyorum faceye girmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz facebooka giremiyorum:turned:

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ya bu lanet sorunu cözen olmadımı her yere giriyorum faceye girmiyor

arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz facebooka giremiyorum:turned:

Benimde başıma ramazan bayramı na yaklaşırken gelmişti facebook + diğer bazı dosya paylaşım sitelerine sokmuyodu gün geçtikçe giremediğim site sayısı sanki kademeleli olarak artıı.. combofix le bi kere tarattım ip kaynaklı bişey buldu sildi o gün bu gündür sorun yaşamıyorum.. Combofix le bi pc yi taratınn saygılar..

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ultra surf diye bir program var onu indir kur
face ne girebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modem den kaynaklanıyor resetle fabrıka ayarına getır sorun cozulur birzat basıma geldı ve boyle yaptım oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:eğer hata oluştuysa bilgisayarından birkaç resim sil bnde de çıktı sildim oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer bu yazı çıkıyorsa bu proxy ile alakalı bendede olmuştu ama bende şimdi hata veriyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bios ayarlarındandır tarih saat hatası vardır onu düzeltin inşallah olur... işe yaradıysa cevap yazın ki başka konularda da yardım etmeye çalışayım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(aynen bendede aynı sorun var ama yazılar KOCAMAN gösteriror girince ve açılmıyor :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de daha 5 dakika öncesine kadar aynı sorun vardı. Başta sayfa görüntülenemedi diyordu sonra bi baktım ne göreyim tarih güncel değilmiş, düzelttim . Son bir umutla tekrar girdim ve açıldı... sandım ama sadece üstteki mavi çizgi ve bildirimler gözüküyordu ben de internet explorerdan açtım oldu. (Yavaş olsa da katlanacan kardeş)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
open dns kullan bende az önce aynı sorunu yaşadım open dns ile çözdüm
208.67.222.222
208.67.220.220

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde giremiyorum facebook'a dün şifremi deiştirdim hatta yeniden girmeyi denedim ve girdim ama bu sabah açtıımda giremedim.. NEDEN??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ßenimde Facemm ÖyLe oLduu Dünden ßerii Açamıyorummm Lütfen Yardım Edin :(