Ezikler, Linux, Vazelin ve Windows 7 Kutusu

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Bu arada belden aşağı olmuş dediğiniz esprinin yaratıcısı, yine aynı gruptur. Aslına bakarsanız, bu sözü bir şekilde kendilerine iade etmiş olduk.

Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. Anladığım kadarı ile bu sözlerden dolayı, mahkemede haklarını arayacaklarına dair bilgi verdiler.

Yargıya intikal edecek bir olay için çok konuşmayalım :)

Sen yapmasaydın aynı şekilde daha olgun bir davranış olurdu.
Onlar kendi içindekilerini çıkarmışlar.Gerçekleri.Ama sen yapmasan dah iyi olurdu bence bir SDN kurucusu olarak.

Neyse.Mahkemeye verirlerse.Çaresine bakılır.Yazılanlar ortada zaten.Ona göre karar verilir artık.Geçmiş olsun.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Mahkeme sonuçlanmaz. Demedi demeyin.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Konu Dalga Dalga Yayılıyor Ama Vazelin Konusuna Takılan Arkadaşların Daha Önce O Arkadaşların Yaptığı Bir Olaya İthafen Olduğunu Bir Okusunlar.!

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
şu olayda çok gariptir hani diyo ya bazıları
o yaptıysa o söylediyse sen neden söylüyosun yakışmaz sana
iyide arkadaslar adam kalkmış yalancı diyo yalan haber yapmış diyo bu siteye yönelik bi itham değilki direk şahsa yönelik bi itham haliyle söyler
sen bana söv say ben sana bişy demiim olddu canım görürsem söylerim başka derdin
denmezmi:??

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
şu olayda çok gariptir hani diyo ya bazıları
o yaptıysa o söylediyse sen neden söylüyosun yakışmaz sana
iyide arkadaslar adam kalkmış yalancı diyo yalan haber yapmış diyo bu siteye yönelik bi itham değilki direk şahsa yönelik bi itham haliyle söyler
sen bana söv say ben sana bişy demiim olddu canım görürsem söylerim başka derdin
denmezmi:??

+1 aynen sana katılıyorum

Ki mahkemeye de gitse herşey ortada Bir haber yazılmış karşı tarafa yalan haber diyerek yalancı diyerek o haberin üzerini örtmeye çalışıyor karşı tarafda haliyle buna cevap veriyor. olay bundan yazılardan da anlaşıldığı üzere Bir de üstüne üslük Hukuk a başvuracağım diyorsa
Buna Hem Suçlu Hem güçlü denir. Zaten laf anlatılmaz Buna da en doğru çözüm olmuş...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
+1 aynen sana katılıyorum

Ki mahkemeye de gitse herşey ortada Bir haber yazılmış karşı tarafa yalan haber diyerek yalancı diyerek o haberin üzerini örtmeye çalışıyor karşı tarafda haliyle buna cevap veriyor. olay bundan yazılardan da anlaşıldığı üzere Bir de üstüne üslük Hukuk a başvuracağım diyorsa
Buna Hem Suçlu Hem güçlü denir. Zaten laf anlatılmaz Buna da en doğru çözüm olmuş...

Birde Bu Bir Teknoloji Sitesinin Kurucusu ise !!!