EXA Radyo Programı

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Özellikle radyo için program inirmiyorum.Aimp te aynı özellik var ... Binlerce radyo ... Ama exa da yerli radyolar vardı sanırım...İyi program..

krc1331

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu programı kurdum. Radyoların üstüne tıklıyorum. Bağlanıyor diyor. Daha sonra servis yok uyarısı geliyor.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu uyarıyı bütün radyo frekansları için vermez.Ayrıca bugün servis yok dediği radyoya yarın bağlanabilir.

Radyo listesindeki bütün radyoları işaretleyin favorilerinizde görünsün.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
iyi güzelde şöyle ada gibi kalitede radyo yayını yapan çok az istasyon var biraz güçlü hoparlör kullanımlarında ses berbat çıkıyor :(

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Geleceğin en iyi müzik dinleme platformu EXARadyo, sizlere muhteşem bir radyo keyfi yaşatıyor.

EXARadyo, içerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlamaktadır. EXARadyo sayesinde en çok beğendiğiniz ve devamlı dinlemek istediğiniz radyoları seçerek kendinize özel favori listesi oluşturabilir, istediğiniz tüm radyolara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Dinlediğiniz radyo istasyonuna ait çalan şarkı bilgilerini görebilir ve bu şarkı bilgilerini Messenger üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz

http://www.exaradyo.com/

Programı sitesinden daha ayrıntılı inceleyebilir ve indirebilirsiniz

Keyifli dinlemeler...

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
exe uzantı işime yaramaz bana dmg uzantili lazim

bost35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben portable versiyon kullanıyorum gerçekten süper bir program Türkçe ve ücretsiz olması kupayı almasını sağlıyor..

bost35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende kullanıyorum ses berbat değil bende philips 5+1 kullanıyorum..

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
şu aralar program indirme hastalığımdan kurtulmaya çalıştığım için exaradyoyu hemen indirmiycem. ama yinede paylaşım için teşekkürler...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Evet yani buranın linkini senin konuna yazmak lazım :)

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tamam Teşekkürler Kullanalım ama ,
Programın yapımcısı kim, Kotadan kimlere para gidiyor, Bir ara kullandım gayet başarılı program .
Dikkatimi çeken ilk ayarlarda bazı radyoların ayarlanması sanki bana belirli bir kesime hitap ediyor gibi geldi.

Bunları Yazmamdaki Tek Sebep Yeterli Bilgiye sahip olmadığımdan bilen kimselerden yardım almaktır.
Yukarıdaki yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yanılmış olabilirim.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
güzel program kullanıyorum.

radyo için: exa radyo programı
tv kanalları için: readon tv programı kullanıyorum.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Kota problemi olan arkadaşlara tavsiyem tv kartı almaları. Hem tv izlerler hemde radyo dinlerler. İnternette dinlediğiniz ses kalitesinden kat kat iyi ;)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
tv kartıda çok pahallı be hocam

Haklısın biraz pahalı ama kotalı kullanıcılar için güzel olur. Radyo fazla kota harcamaz ama internetten tv izlemek isterlerse kotayı çabuk doldururlar :) Kotasızlar için bir problem yok :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Haklısın biraz pahalı ama kotalı kullanıcılar için güzel olur. Radyo fazla kota harcamaz ama internetten tv izlemek isterlerse kotayı çabuk doldururlar :) Kotasızlar için bir problem yok :)
evet haklısın, artık bir ara bakıp alırız para olduğu taktirde :)

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya ama bu win 7 de calısmıyo yaaa nedenkı

uyducu engin_22

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ya ama bu win 7 de calısmıyo yaaa nedenkı
Sevgili arkadaşım win 7(64 bit) de çalışıyor kurdum şimdi dinliyorum paylaşım yapan arkadaş çok çok teşekkürler güzel program:)(Gerçi arkadaş mesajı yazalı bayağı olmuş ama ben yinede win7 de çalışmış olduğunu belirteyim)

Son mesajlar