Eve Çağırdıkları Seyyar Satıcıyı Tekme Tokat dövdülar.

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Profesör
Nasıl serbest kaldıklarını anlamadım ben. Yaşlı adama yapılana bak!
Halil Sezai tek başına yaşlı bir adama bu kadarını yapmadığı halde tutuklanmıştı.

Bu vicdansızlar da inşallah tutuklanır. Davaları görülene kadar tutuklu kalsınlar.

OzkanK.

Dekan
Bazen bazı yargı kararları kasten insanları sinir etmek ve yargıya olan güvenleri kırılsın diye mi veriliyor diye düşünmüyor değilim...

Hiç yoktan 1 gün karakolda tutsaydın şunlarn hemen ifadesini alıp serbest bırakma nedir. Adamı döverlerken keyifleri yerindeydi hadi aşkım vur aşkım derken. Yasal olarak polisin 3 gün karakolda tutma hakkı yok mu sonuna kadar kullan işte millet vicdanı rahatlasın biraz...

Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

İnsanlık ölmüş.Ekmeğinin peşindeki bir adama saldırmak ancak psikopatların yapacağı eylemdir.Bunlara en ağır ceza verilmeli.

HanzeH

Doçent
Bunlar nerede yaşıyor ya? Ailesi falan hiç bakmaz mı bi' insana? Tüm videoyu ağzım açık izledim, buraya sayfalarca küfür etsem de adalet (!) yapmış yapacağını.

HanzeH

Doçent
Bunların amacı ne şimdi, sinirlendim. Tüm forum toplansın bunların evini basalım valla.
Serseri tipler işte, ama harbiden bunu yapmak için bir amaç bulamıyorum. Emektar bir insanı dövmeyi neden ister ya? Şüphesiz ki onlar da küçükken böyle dövüldü, ailesinden sevgi almadı. Belki de kendilerini böyle kanıtlıyorlar, ezik büzük tipler.

EmreAladag32

Profesör
Serseri tipler işte, ama harbiden bunu yapmak için bir amaç bulamıyorum. Emektar bir insanı dövmeyi neden ister ya? Şüphesiz ki onlar da küçükken böyle dövüldü, ailesinden sevgi almadı. Belki de kendilerini böyle kanıtlıyorlar, ezik büzük tipler.
Aynen, dediğiniz gibi. Böyle tiplerden nefret ederim.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

ay 2 gündür bunu tvde görüyorum içim acıyor kız da HÖDÖ OŞKOM diyor senin ben aşkını...

OzkanK.

Dekan

Alkollü ve Haplı olduklarını düşünüyorum yoksa normal bir akıl sağlığında normal bilince sahip insanların yapabileceği hareketler değil bunlar.

OzkanK.

Dekan

BAŞSAVCILIKTAN AÇIKLAMA​

Konuya ilişkin başsavcılıktan yapılan açıklamada, "Bazı basın- yayın organlarında yer alan Burdur ilinde bir vatandaşın bir konuta çağrılarak darp edilmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca olayın ihbarı ile birlikte derhal soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma kapsamında zorunlu ve ivedi usuli işlemlerin ardından şüpheliler gözaltına alınmış ve 18.11.2020 tarihinde sevk edildikleri Burdur Sulh Ceza Hakimliği'nce 'hile ve cebir kullanmak suretiyle birden fazla kişi tarafından kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan bir şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Şu hallere hareketlere bakın bir. İçeri ifadeye giriyorlar 34. saniye çıktıkları gibi bir keko oturuşu ile sigara yapıp kapının önünde oturuyorlar. Sadece 1 tanesi tutuklanıo cezaevine götürülüyor.

Allah belalarını versin!

Bide arkadan hadşyeğh aşkğım diyen bir kız varya ona daha sinir oluyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BAŞSAVCILIKTAN AÇIKLAMA​

Konuya ilişkin başsavcılıktan yapılan açıklamada, "Bazı basın- yayın organlarında yer alan Burdur ilinde bir vatandaşın bir konuta çağrılarak darp edilmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca olayın ihbarı ile birlikte derhal soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma kapsamında zorunlu ve ivedi usuli işlemlerin ardından şüpheliler gözaltına alınmış ve 18.11.2020 tarihinde sevk edildikleri Burdur Sulh Ceza Hakimliği'nce 'hile ve cebir kullanmak suretiyle birden fazla kişi tarafından kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan bir şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Şu hallere hareketlere bakın bir. İçeri ifadeye giriyorlar 34. saniye çıktıkları gibi bir keko oturuşu ile sigara yapıp kapının önünde oturuyorlar. Sadece 1 tanesi tutuklanıo cezaevine götürülüyor.

iyi olmuş it oğlu itler!

SDN Son Haberler